"Danas" tvrdi da bi Dominik Stros-Kan mogao da bude savetnik u rekonstruisanoj Vladi

_nobody_

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.370
Poslednja izmena:
Шта ће нам онда онолики Економски факултет, уколико није у стању да произведе ни једног способног да води финансије државе? Где су нам Лазе Пачуи и Милани Стојадиновићи?

Proizvede fakultet, ali to je roba za izvoz. Ne mogu da dođu na red od domaćih ekonomskih gromada.
Zato mora da dođe neko nezavistan, sa strane, da preseče.
 
Možda i treba dovesti tj. unajmiti pola stranaca da nam vode državu. Ja većinu ovih naših goveda ne mogu očima da vidim.

Od kada ja govorim da Srbi nisu u stanju da vode svoju drzavu?

Srbi nisu drzavotvoran narod.

Postoje NEPREMOSTIVE PODELE medju Srbima (koje je kroz istoriju naprevila SPC) da bi bilo koji DEO mogao da vodi uspesnu politiku u Srbiji.
 
Od kada ja govorim da Srbi nisu u stanju da vode svoju drzavu?

Srbi nisu drzavotvoran narod.

Postoje NEPREMOSTIVE PODELE medju Srbima (koje je kroz istoriju naprevila SPC) da bi bilo koji DEO mogao da vodi uspesnu politiku u Srbiji.
Prvo što bi stranci trebalo da urade jeste da zakonom zabrane ovakva lupetanja po forumu.

- - - - - - - - - -

Znači kad lupiš nešto lepo te nađu i udare ti pečat na čelo, "GLUPANDER" .
 
U ovoj državi ima vrhunskih finansijskih i ekonomskih stručnjaka za koje je taj lik obučno detence sa kanticom i lopaticom.

Problem je što su se oni povukli pre 10-15 godina iz svog posla i nežele da imaju sa okupacionim vlastima ništa. Jasno im je da će ovo ludilo kad tad morati da se završi a njegovi protagonisti će visiti poput gaća na sušilici.
 
U ovoj državi ima vrhunskih finansijskih i ekonomskih stručnjaka za koje je taj lik obučno detence sa kanticom i lopaticom.

Problem je što su se oni povukli pre 10-15 godina iz svog posla i nežele da imaju sa okupacionim vlastima ništa. Jasno im je da će ovo ludilo kad tad morati da se završi a njegovi protagonisti će visiti poput gaća na sušilici.

Ovaj komentar i onaj iznad njega pokazuje da Srbi jos uvek zive u MRAKU SOCIJALIZMA iu onom cuvenom Kusturicinom tunelu iz koga ne mogu da nadju izlaz.

MENTALITET SRBA JE DIKTATORIJANI i SOCIJALITICKI i tu ni najbolji svetski strucnbjaci ne mogu da pomognu.

VEKOVIMA se taj mentalitete TALOZIO u genima Srba, pa ni danas ne mogu bez "pecata na celo", "zabraniti po forumima", "povukli se pa ne zele nista", "Visice poput gaca"...

Cesto se osetim ovde medju Srbima na forumu kao da sam u VREMEPLOVU koji u Srbiji KLIZI U NAZAD...... U nekom izgubljenom Jurassic parku

A to je deo srpske ortodoksije, naravno....
 
Poslednja izmena:
Kad malo bolje razmislim,vlasnici krstarice bi trebali da plaćaju blajbija.Da nije njega,forum ne bi radio.Ovako sve funkcioniše.Blajbi dođe,malo troluje,ostali se raspravljaju sa njim i teme su aktuelne.

U pravu si sto se tice toga da bi trebali da me placaju ....:mrgreen:

Ali, nisi u pravu da trolujem.

DRUGI TROLUJU, a ja pisem i otkrivam istine koje mnogi ne vole da cuju i zele da ih zakopaju negde, pod tepih....
 
U pravu si sto se tice toga da bi trebali da me placaju ....:mrgreen:

Ali, nisi u pravu da trolujem.

DRUGI TROLUJU, a ja pisem i otkrivam istine koje mnogi ne vole da cuju i zele da ih zakopaju negde, pod tepih....

Onda treba druge da plaćaju.:D
Jedini je cilj da forum bude posećen,a neko bi trebalo da bude plaćen za održavanje dinamike rada foruma.Kvalitetno trolovanje zahteva puno truda i odricanja,ali i mentalnu snagu,jer je trol izvrgnut uvredama i neprijateljstvu od strane drugih forumaša.Bez kvalitetnog i konstruktivnog trolovanja forum bi zamro.Svi forumi na kojima se vodi argumentovana rasprava ili oni na kojima vlada jednoumlje beleže slabu posećenost.
Ako mene pitaš,ja mislim da si ti idealan za ulogu trola.Levičar,komunista,jugonostalgičar,mrzitelj religije (pogotovo SPC),a sa druge strane zaljubljenik u zapadni svet,kapitalizam,zapadni sistem vrednosti,NATO-pakt...Apsurdno
Da sam na tvom mestu,pitao bih Ivana da me plaća po učinku :mrgreen:
 
Onda treba druge da plaćaju.:D
Jedini je cilj da forum bude posećen,a neko bi trebalo da bude plaćen za održavanje dinamike rada foruma.Kvalitetno trolovanje zahteva puno truda i odricanja,ali i mentalnu snagu,jer je trol izvrgnut uvredama i neprijateljstvu od strane drugih forumaša.Bez kvalitetnog i konstruktivnog trolovanja forum bi zamro.Svi forumi na kojima se vodi argumentovana rasprava ili oni na kojima vlada jednoumlje beleže slabu posećenost.
Ako mene pitaš,ja mislim da si ti idealan za ulogu trola.Levičar,komunista,jugonostalgičar,mrzitelj religije (pogotovo SPC),a sa druge strane zaljubljenik u zapadni svet,kapitalizam,zapadni sistem vrednosti,NATO-pakt...Apsurdno
Da sam na tvom mestu,pitao bih Ivana da me plaća po učinku :mrgreen:

Za odrzavanje dinamike na forumu posteje animatori koji su placeni, ali nekako slabo rade.

Ja radim volonterski, dosadno mi je....I da ne zaboravim srpski....:D

Ne treba da me placaju, samo neka se drze Pravilnika koga su sami napisali. :rtfm:
 
Stros Kan se zaposlio u odboru ,, Rosnjeft banke ,, - i prima takve pare da to nije normalno ... Koji ce mu da bude savetnik u vladi Srbije ?? ...

Da, u nadzornom odboru koji ima sedam clanova, pretpostavljamm da mu je godisnja plata nekoliko miliona evra, taj i ne zna i gde je Srbiija.
Mozda postane ministar u vladi besplatno, ima u Srbiji sobarica po hotellima:D
 
Stros Kan se zaposlio u odboru ,, Rosnjeft banke ,, - i prima takve pare da to nije normalno ... Koji ce mu da bude savetnik u vladi Srbije ?? ...

Cekaj malo, povuci rucku, malo kocaljkaj, Lepoj Boroj!? Kako je moguce da bivsi celnik MMF-a bude zaposlen u BOD-u (upravnom odboru) Rosnjeft banke?! Pa zar nije taj isti MMF smerteljnij vrag Rossii?! :think:

Kako to da odjednom Rusi paktiraju i kooperiraju za svojim smrtnim neprijateljima? Ja od tebe ocekivao da ces poslati minimum 7 @ova u KGB i dva dopisa Putinu licno kako je to zamaskirana ujdurma SveCkog Kapitala protiv Matuski Rossii, a ti, cini se, slazes se sa ovim potezom Rostneft-a??? :smeker:

_nobody_
 
Covek ( Straus Kan) je od prosle nedelje veliko moodo u Rusiji, kakva Srbija , kakvi bakraci!!!
Ko njega moze u Srbiji da plati?
Ovde ne moze niko.Dnevnica mu je izmedju 5000-6000 eura.Inace,mislim da on nije dobro resenje.Ovde je potrebno oformiti timove nezavisnih ekonomista,koji su pokazali odlicne rezultate kroz svoj rad.Ti timovi bi morali raditi koordinisano uz rad od 12h dnevno najmanje,ako misle da drzavu ne savlada bankrot.Ovakav sistem mora da se odbaci zauvek.Dobra vest je da eto Dinkic napokon odlazi,a on je bio zamajac i glavni motor tog sistema.Nisu mu dali nista,a zeleo je strane investicije,dakle opet da kontrolise gotovinske tokove.Tome je sad dosao kraj i ako se uzme u obzir da su se Madjari resili MMF-a i da im nije vise po volji da MMF ima kod njih svoju kancelariju;znaci da sanse za oporavak postoje-bez rata,bez revolucije i bez bankrota drzave.

- - - - - - - - - -

Da, u nadzornom odboru koji ima sedam clanova, pretpostavljamm da mu je godisnja plata nekoliko miliona evra, taj i ne zna i gde je Srbiija.
Mozda postane ministar u vladi besplatno, ima u Srbiji sobarica po hotellima:D
Tu aferu sa sobaricom su mu namestili.
 

Back
Top