Само разговори са ЕУ коштаће нас 10 милиона евра

Starki

Obećava
Poruka
78
Pregovori sa EU koštaće najmanje 10 miliona evra
D. M. | 29. jul 2013. 21:15 | Komentara: 3

U nacrtu pregovaračkog okvira koji je skrojio Štefan File posebno je naglašeno da će Srbija sama plaćati putovanja, dnevnice i plate članova našeg tima

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:446504-Pregovori-sa-EU-kostace-najmanje-10-miliona-evra

Највише ми се допада овај део

Prema prvim procenama, u naš tim će biti uključeno oko 1.500 stručnjaka, što znači da bi na njihove plate godišnje trebalo da odlazi oko 150 miliona dinara (1,3 miliona evra).

Еу нам намеће још админситрације као да и сада немамо превише. Срамота
 
http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...govori-sa-EU-kostace-najmanje-10-miliona-evra

Највише ми се допада овај део



Еу нам намеће још админситрације као да и сада немамо превише. Срамота

Зашто ????

:dontunderstand:

Па зар против брезалтернативног пута
и демокраЦки изабраних политиЋАРа
који нас, к'о овце
прутићем
у еуРУПУ гурају,
имаш нешто против ???

:eek::eek::eek:
 
Dakle za 100 godina koliko ce u najoptimistickijoj varijanti trajati ti razgovori platicemo milijardu evra .....

Uopće ne dvojim da će Šeik da uleti sa donacijom. Poslao je blindirane Mercedese, poslaće i novce.:lol:

Ako propadnu tvoji planovi za ujedinjenje sa Rusijom ili moje želje za pristupanje EU, uvijek možemo postati još jednim od Emirata.;)
 
ko to mi? pa vi ste vec u eu :)

Gospođo ja živim u Republici Srbiji i njen sam državljanin. A prebiranje po mojim krvnim zrncima nije dozvoljeno pravilnikom ovoga foruma kao ni Ustavom i zakonima važećim na teritoriji gdje je Krstarica d.o.o. registrirana kao pravno lice. Molim Vas da me ubuduće zaobiđete sa Vašim malicioznim komentarima.

Hvala lijepa na razumijevanju i naravno

Srdačan pozdrav.
 
Gospođo ja živim u Republici Srbiji i njen sam državljanin. A prebiranje po mojim krvnim zrncima nije dozvoljeno pravilnikom ovoga foruma kao ni Ustavom i zakonima važećim na teritoriji gdje je Krstarica d.o.o. registrirana kao pravno lice. Molim Vas da me ubuduće zaobiđete sa Vašim malicioznim komentarima.

Hvala lijepa na razumijevanju i naravno

Srdačan pozdrav.

:hahaha::hahaha::hahaha:

Заштићен к'о бели медвед .....
 

Back
Top