Zatekao majku s ljubavnikom, pa ga ubio

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Policija je uhapsila Dejana Đ. (28) iz Kule zbog sumnje da je u svojoj kući izbo ljubavnika svoje majke Milovana Z. (44), prenosi "Alo!".

Uhapšeni je svoju majku zatekao kako, navodno, vodi ljubav sa nepoznatim čovekom. U afektu je uzeo kuhinjski nož i izbo ga po celom telu, piše "Alo!".

Milovan Z. umro je u kući u ulici Arsenija Čarnojevića 31. u Kuli, a ekipa Hitne pomoći mogla je samo da konstatuje smrt.

Dejan Đ. je sačekao policiju i ispričao kako se dogodila tragedija.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/396042/Zatekao-majku-s-ljubavnikom-pa-ga-ubio
 
Kakve osude bez više informacija, ne verujem!
Možda u vašem ružičastom svetu ne postoje takvi slučajevi ali mnoga deca su zlostavljana fizički i mentalno od majčinskih jeb.ača. Možda je čovek ima posledice iz detinjstva i sada je konačno odlepio. Kakva ste vi banda pokvarena to je nemoguće.
Па није баш морао да га убије.
А вероватно баш и није у питању ебач злостављач, ако је таквих и било онда је неки од пре, тако да је убио погрешног чоека.
 
Kakve osude bez više informacija, ne verujem!
Možda u vašem ružičastom svetu ne postoje takvi slučajevi ali mnoga deca su zlostavljana fizički i mentalno od majčinskih jeb.ača. Možda je čovek ima posledice iz detinjstva i sada je konačno odlepio. Kakva ste vi banda pokvarena to je nemoguće.

Ja sam samo pretpostavio a moja pretpostavka je neprosvećena sredina (pretpostavljam ciganska) alkohol, a tu je naravno i nož ... a inače ovo dete ima skoro 30-eset godina i cenim da je neki alkos i probisvet 1/1 ... izvinjavam se ako grešim i što imam prdrasude :aha:
 
I kako bi se osecao, imajuci u vidu da su ti roditelji u braku?

nemoj da mu pogorsavas emotivno stanje

davno je on uzbudjen, ali to ne prestaje, a onda je otkrio tastaturu

5678-Angry-Woman-Holding-Computer-Wires-And-A-Mouse-Poster-Art-Print.jpg
 
Pa da ostanete ovde da lupetate sami sa sobom?

- - - - - - - - - -



Kakve veze ima kako bih se osecao? Ovde je stvar u tome da je u takvom slucaju agresivno ponasanje nedopustivo, a osecanja su sasvim druga tema.

Ovde je agresivno ponasanje prirodna reakcija,prirodna znaci nema sta neko tu da dopusta,covek koji ne reaguje agresivno u avekvim situacijama sasvim sigurno ima neki vid degeneracije.

- - - - - - - - - -

Izasao bih iz kuce da im ne smetam.

Da li si u to uracunao cinjenicu da svi na forumu znamo da nisi normalan?
 
  • Podržavam
Reactions: 27E

Back
Top