SKANDAL NA EP: Orlići slušali Hej Sloveni umesto Bože pravde!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

.-.. .--- ..- -... ---

Elita
Banovan
Poruka
22.671
LUTUS - Organizatori Evropskog prvenstva za igrače do 19 godina obrukali su se uoči početka meča polufinala između selekcija Srbije i Portugala.

Naime, orkestar je uoči početka duela umesto srpske himne "Bože pravde" odsvirao himnu bivše Jugoslavije "Hej Sloveni".

himna-hej-sloveni-foto-printskrin-1375104782-345663.jpg

Trenutak kada se stručni štab Srbije osvrće prilikom sviranja pogrešne himne

Igrači i stručni štab bili su iznenađeni ovim potezom organizatora, a orkestar je himnu bivše države odsvirao do kraja. Naši igrači i treneri su se osvrtali i tražili objašnjenje od organizatora, ali promene odluke nije bilo.

Naši reprezentativci su se potom okupili na sredini terena i zagrljeni bez orkestra otpevali "Bože pravde".
http://www.kurir-info.rs/bruka-na-ep-orlici-slusali-hej-sloveni-umesto-boze-pravde-clanak-914103

Stipse! Da su sefu orkestra prilepili 100 ojra na celenku, odsvirali bi im i Boze pravde i Lijepu nasu. :hahaha:

Khm... sad ozbiljno... sta mislite je li sef orkestra u Litvaniji Siptar ? :think:

Btw. cestitke na pobjedi. :ok:
 
Toliko smo jadna drzava i narod da nam ni himnu ne znaju.

Slažem se. Sve dok su nam takozvane demokrate na vlasti nećemo znati ni ko smo, ni šta smo, ni šta hoćemo, ni šta nećemo....

Jedino, koliko toliko normalno rešenje je da se što pre svi oni koji imaju u svom imenu sufiks "demokratksa" ukinu i zabrane a odgovorni i njihove vođe u zatvore i kamenolome na posao i društveno koristan rad.
 
Narode, ne nasedajte na podvale ovakvoga postavljača,
taj se krije iza neke... i nekih zaštitnika koji su sve to samo ne ono za šta se opvde javno predstavljaju,
i tako pokušava steći i podvaliti lažni alibi da je reč o nekome "normalnome, tolernatnome i bla, bla" liku,
a zapravo evo mu teme i eto mu gore i komentara uz nju...
Nepopravljiva je to ogrezlost i podmuklost.
 
Nego reci ti meni jel valja golman?;)

Mislim na Vošu ne na ove klince.

a Matej... golman odlican, brani ko mator... mnogo bolji od prethodnog

sve sto je mogao da odbrani za sad odbranio... bez greske brani... navijaci prezadovoljni

nego onaj drugi Hrvat u Vosi je problem, umalo nije dao autogol... al je Delac bio priseban i odbranio gol i cast Hrvata :lol:

videcemo ga u cetvrtak protiv Burse... tu ce imati malo vise posla ;)
 
a Matej... golman odlican, brani ko mator... mnogo bolji od prethodnog

sve sto je mogao da odbrani za sad odbranio... bez greske brani... navijaci prezadovoljni

nego onaj drugi Hrvat u Vosi je problem, umalo nije dao autogol... al je Delac bio priseban i odbranio gol i cast Hrvata :lol:

videcemo ga u cetvrtak protiv Burse... tu ce imati malo vise posla ;)

Ne znam kakvu ekipu imate, al onaj Barić je prosjek igrač. Nije ostavio neki trag niti u Slaven Belupu a Voša bi morala biti jača od njih. Čudim se da ste ga uzimali, iskreno.
Uglavnom, znam buraza od Delača pa te zato pitam. Bil je sad na tekmi. Veli da imate yebene uvjete i da je Lane Jovanović tako odradio Liverpool da je to šou:lol:
Dobro jes da malo spamam al kad pogledam okolne komentare:hahaha:
 
Ne znam kakvu ekipu imate, al onaj Barić je prosjek igrač. Nije ostavio neki trag niti u Slaven Belupu a Voša bi morala biti jača od njih. Čudim se da ste ga uzimali, iskreno.
Uglavnom, znam buraza od Delača pa te zato pitam. Bil je sad na tekmi. Veli da imate yebene uvjete i da je Lane Jovanović tako odradio Liverpool da je to šou:lol:
Dobro jes da malo spamam al kad pogledam okolne komentare:hahaha:

Doveli su sad Lekovica tako da Baric prelazi u rezervu
 
. . .

Igra se na Marakani a ne u Humskoj. Prvo vi potucite Skote pa onda sanjajte o pobedi nad Srbijom :D

Pomalo mališa...pomalo....
Trenutno smo loši, al mi i kad smo loši znamo bit zayebani. (ne mislim na Begeš, yebeš Begeš, mislim na baraž)
Vi ne znate ni kad ste dobri.:lol:

Sva sreca pa ste vi bili na poslednjem SP a mi ne, ili cekaj, ipak je obrnuto :D

Mnogo ste zajebani...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne znam kakvu ekipu imate, al onaj Barić je prosjek igrač. Nije ostavio neki trag niti u Slaven Belupu a Voša bi morala biti jača od njih. Čudim se da ste ga uzimali, iskreno.
Uglavnom, znam buraza od Delača pa te zato pitam. Bil je sad na tekmi. Veli da imate yebene uvjete i da je Lane Jovanović tako odradio Liverpool da je to šou:lol:
Dobro jes da malo spamam al kad pogledam okolne komentare:hahaha:

Baric je doveden jer moze da pokrije vise pozicija i po levoj i po desnoj strani... ako sad ode kapiten Vulicevic verovatno ce biti prva opcija kao desni bek

Vosini igraci stvarno imaju odlicne uslove i tretmane... ovo im je fudbalski centar

http://www.fkvojvodina.rs/stadion/fc-vujadin-boskov/

Vosini omladinci su vec drugi put azredom ubedljivo prvaci Srbije, a do tada je vazilo da je partizanova skola fudbala najbolja ne samo u Srbiji, vec i u okolini

Vosa cak ima i svoj autobus, sto beogradski blizanci jos nemaju... trenutno prose od navijaca pare :lol:

a Lane je posebna prica... odbio Bajern i Everton misleci da ce kidati u Liverpolu... ovi posle jedva cekali da ga se otarase :lol:
 
Baric je doveden jer moze da pokrije vise pozicija i po levoj i po desnoj strani... ako sad ode kapiten Vulicevic verovatno ce biti prva opcija kao desni bek

Vosini igraci stvarno imaju odlicne uslove i tretmane... ovo im je fudbalski centar

http://www.fkvojvodina.rs/stadion/fc-vujadin-boskov/

Vosini omladinci su vec drugi put azredom ubedljivo prvaci Srbije, a do tada je vazilo da je partizanova skola fudbala najbolja ne samo u Srbiji, vec i u okolini

Vosa cak ima i svoj autobus, sto beogradski blizanci jos nemaju... trenutno prose od navijaca pare :lol:

a Lane je posebna prica... odbio Bajern i Everton misleci da ce kidati u Liverpolu... ovi posle jedva cekali da ga se otarase :lol:

Ma da ali veli frajer da im je tamburaše na trening dovodio i svoju ekipu kad su ga mislili syebat za pare.
Vidjeli frajer lud i isplatili mu godinu.:lol:

Malo bacio pogled. Stvarno impresivno. Pa nije valjda da ste još srpska ekonomska lokomotiva vi Vojvođani?;)
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top