SKANDAL NA EP: Orlići slušali Hej Sloveni umesto Bože pravde!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: SKANDAL NA EP: Orlići slušali Hej Sloveni umesto Bože pravde!

Elita
    Učlanjen
    10.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano SKANDAL NA EP: Orlići slušali Hej Sloveni umesto Bože pravde!

LUTUS - Organizatori Evropskog prvenstva za igrače do 19 godina obrukali su se uoči početka meča polufinala između selekcija Srbije i Portugala.

Naime, orkestar je uoči početka duela umesto srpske himne "Bože pravde" odsvirao himnu bivše Jugoslavije "Hej Sloveni".

Trenutak kada se stručni štab Srbije osvrće prilikom sviranja pogrešne himne

Igrači i stručni štab bili su iznenađeni ovim potezom organizatora, a orkestar je himnu bivše države odsvirao do kraja. Naši igrači i treneri su se osvrtali i tražili objašnjenje od organizatora, ali promene odluke nije bilo.

Naši reprezentativci su se potom okupili na sredini terena i zagrljeni bez orkestra otpevali "Bože pravde".
    http://www.kurir-info.rs/bruka-na-ep-orlici-slusali-hej-sloveni-umesto-boze-pravde-clanak-914103

Stipse! Da su sefu orkestra prilepili 100 ojra na celenku, odsvirali bi im i Boze pravde i Lijepu nasu.

Khm... sad ozbiljno... sta mislite je li sef orkestra u Litvaniji Siptar ?

Btw. cestitke na pobjedi.

Veoma poznat kristiansand (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Podrazumevano Re: SKANDAL NA EP: Orlići slušali Hej Sloveni umesto Bože pravde!

mislili su da svi sloveni koriste istu himnu kao Poljaci. odslusaj poljsku himnu pa nadji razliku

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Toliko smo jadna drzava i narod da nam ni himnu ne znaju.

Veoma poznat
    Učlanjen
    29.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2715

Niti je tema za politike niti se dobrom nadati od ovoga postavljača.

Kada se kod njega u Hrvatskoj počnu dizati na noge u znak pozdrava himnoj Hej Slaveni a ne "Lijepoj njihovoj",
    neka se onda javi kao neko dobronameran...

Nadam se da ostali korisnici forumaši neće nasesti na ovakve njegove podvale i smicalice.
    Poslednji put ažurirao/la Tamantije : 29.07.2013. u 19:29

Poznat
    Učlanjen
    02.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ok, neki tamo retardi nemaju pojma sta rade, to raduje bolesnog rvata jer misli da nas je neko zaebo. Tema je regularna, posle pljuvanja po dorsima , crkvi, drzavnom vrhu, srpskoj istoriji, vreme je da se malo pljuje i po himni. Taman da zaokruzimo.

Veoma poznat Watchman (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    477

Citat Original postavio .-.. .--- ..- -... --- Pogledaj poruku
    http://www.kurir-info.rs/bruka-na-ep-orlici-slusali-hej-sloveni-umesto-boze-pravde-clanak-914103

Stipse! Da su sefu orkestra prilepili 100 ojra na celenku, odsvirali bi im i Boze pravde i Lijepu nasu.

Ko više može da prati promene država, zastava, himni na Balkanu?

Ističe se
    Učlanjen
    01.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kami83 Pogledaj poruku
    Toliko smo jadna drzava i narod da nam ni himnu ne znaju.
    Slažem se. Sve dok su nam takozvane demokrate na vlasti nećemo znati ni ko smo, ni šta smo, ni šta hoćemo, ni šta nećemo....

Jedino, koliko toliko normalno rešenje je da se što pre svi oni koji imaju u svom imenu sufiks "demokratksa" ukinu i zabrane a odgovorni i njihove vođe u zatvore i kamenolome na posao i društveno koristan rad.

Iskusan
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    131

prava himna

Ističe se
    Učlanjen
    01.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio PAWLLE Pogledaj poruku
    prava himna
    Za sve kojima je to prava himna pravac SFRJ. Ovde nemaju šta da traže .... zalutali su u vremenu i prostoru.

Elita
    Učlanjen
    22.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ljubomire srbine...cuti tamo i pevaj spremte se spremte...to je prava himna srbije...

Ističe se
    Učlanjen
    22.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Srbi opet postaju Jugoslaveni.

Elita RickRoss (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    436

i da, opet Vosino dete je moralo da popravlja stvar
    Sergej Milinković-Savić: Rekao sam Terziću ni za 5 miliona evra u Zvezdu. Mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za Zvezdu i Partizan.

Poznat
    Učlanjen
    30.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

То се Литванци свете што њихов кандидат није добио место у УН уместо Вука Јеремића! ко их хебе !

Iskusan
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    343

Citat Original postavio RickRoss Pogledaj poruku
    i da, opet Vosino dete je moralo da popravlja stvar
    Nego reci ti meni jel valja golman?

Mislim na Vošu ne na ove klince.

Veoma poznat
    Učlanjen
    29.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2715

Narode, ne nasedajte na podvale ovakvoga postavljača,
    taj se krije iza neke... i nekih zaštitnika koji su sve to samo ne ono za šta se opvde javno predstavljaju,
    i tako pokušava steći i podvaliti lažni alibi da je reč o nekome "normalnome, tolernatnome i bla, bla" liku,
    a zapravo evo mu teme i eto mu gore i komentara uz nju...
    Nepopravljiva je to ogrezlost i podmuklost.

Elita RickRoss (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    436

Citat Original postavio Car Zg Pogledaj poruku
    Nego reci ti meni jel valja golman?

Mislim na Vošu ne na ove klince.
    a Matej... golman odlican, brani ko mator... mnogo bolji od prethodnog

sve sto je mogao da odbrani za sad odbranio... bez greske brani... navijaci prezadovoljni

nego onaj drugi Hrvat u Vosi je problem, umalo nije dao autogol... al je Delac bio priseban i odbranio gol i cast Hrvata

videcemo ga u cetvrtak protiv Burse... tu ce imati malo vise posla
    Sergej Milinković-Savić: Rekao sam Terziću ni za 5 miliona evra u Zvezdu. Mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za Zvezdu i Partizan.

Veoma poznat PartizanBeograd (avatar)
    Učlanjen
    09.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Realno, Srbija moze da ima mnogo himni, evo nekih od njih

Boze pravde

Mars na Drinu

Spremte se spremte Cetnici

Vostani Serbie

Hvala Bogu pa imamo gomilu lepih patriotskih pesama, mozemo da biramo
    Klinton: "Ako hocete da bombardujemo vojsku RS treba nam bar 5000 zrtvovanih muslimana"

Iskusan
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    343

a Matej... golman odlican, brani ko mator... mnogo bolji od prethodnog

sve sto je mogao da odbrani za sad odbranio... bez greske brani... navijaci prezadovoljni

nego onaj drugi Hrvat u Vosi je problem, umalo nije dao autogol... al je Delac bio priseban i odbranio gol i cast Hrvata

videcemo ga u cetvrtak protiv Burse... tu ce imati malo vise posla
    Ne znam kakvu ekipu imate, al onaj Barić je prosjek igrač. Nije ostavio neki trag niti u Slaven Belupu a Voša bi morala biti jača od njih. Čudim se da ste ga uzimali, iskreno.
    Uglavnom, znam buraza od Delača pa te zato pitam. Bil je sad na tekmi. Veli da imate yebene uvjete i da je Lane Jovanović tako odradio Liverpool da je to šou
    Dobro jes da malo spamam al kad pogledam okolne komentare

Učlanjen
    09.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Ne znam kakvu ekipu imate, al onaj Barić je prosjek igrač. Nije ostavio neki trag niti u Slaven Belupu a Voša bi morala biti jača od njih. Čudim se da ste ga uzimali, iskreno.
    Uglavnom, znam buraza od Delača pa te zato pitam. Bil je sad na tekmi. Veli da imate yebene uvjete i da je Lane Jovanović tako odradio Liverpool da je to šou
    Doveli su sad Lekovica tako da Baric prelazi u rezervu
    Klinton: "Ako hocete da bombardujemo vojsku RS treba nam bar 5000 zrtvovanih muslimana"

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

nešto nema hrvatske himne u polufinalu i finalu

Učlanjen
    09.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

. . .

Igra se na Marakani a ne u Humskoj. Prvo vi potucite Skote pa onda sanjajte o pobedi nad Srbijom

Pomalo mališa...pomalo....
    Trenutno smo loši, al mi i kad smo loši znamo bit zayebani. (ne mislim na Begeš, yebeš Begeš, mislim na baraž)
    Vi ne znate ni kad ste dobri.
    Sva sreca pa ste vi bili na poslednjem SP a mi ne, ili cekaj, ipak je obrnuto

Mnogo ste zajebani...
    Poslednji put ažurirao/la Platin : 29.07.2013. u 21:18

Elita
    Učlanjen
    10.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio PartizanBeograd Pogledaj poruku
    Igra se na Marakani a ne u Humskoj. Prvo vi potucite Skote pa onda sanjajte o pobedi nad Srbijom

Sva sreca pa ste vi bili na poslednjem SP a mi ne, ili cekaj, ipak je obrnuto

Mnogo ste zajebani...
    Ne moramo sanjati.

Odrali smo vas ko Musa jarca u Zagrebu, a ponovit cemo to u Beogradu.

Elita RickRoss (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    436

Baric je doveden jer moze da pokrije vise pozicija i po levoj i po desnoj strani... ako sad ode kapiten Vulicevic verovatno ce biti prva opcija kao desni bek

Vosini igraci stvarno imaju odlicne uslove i tretmane... ovo im je fudbalski centar

http://www.fkvojvodina.rs/stadion/fc-vujadin-boskov/

Vosini omladinci su vec drugi put azredom ubedljivo prvaci Srbije, a do tada je vazilo da je partizanova skola fudbala najbolja ne samo u Srbiji, vec i u okolini

Vosa cak ima i svoj autobus, sto beogradski blizanci jos nemaju... trenutno prose od navijaca pare

a Lane je posebna prica... odbio Bajern i Everton misleci da ce kidati u Liverpolu... ovi posle jedva cekali da ga se otarase

Iskusan
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    343

Baric je doveden jer moze da pokrije vise pozicija i po levoj i po desnoj strani... ako sad ode kapiten Vulicevic verovatno ce biti prva opcija kao desni bek

Vosini igraci stvarno imaju odlicne uslove i tretmane... ovo im je fudbalski centar

http://www.fkvojvodina.rs/stadion/fc-vujadin-boskov/

Vosini omladinci su vec drugi put azredom ubedljivo prvaci Srbije, a do tada je vazilo da je partizanova skola fudbala najbolja ne samo u Srbiji, vec i u okolini

Vosa cak ima i svoj autobus, sto beogradski blizanci jos nemaju... trenutno prose od navijaca pare

a Lane je posebna prica... odbio Bajern i Everton misleci da ce kidati u Liverpolu... ovi posle jedva cekali da ga se otarase
    Ma da ali veli frajer da im je tamburaše na trening dovodio i svoju ekipu kad su ga mislili syebat za pare.
    Vidjeli frajer lud i isplatili mu godinu.

Malo bacio pogled. Stvarno impresivno. Pa nije valjda da ste još srpska ekonomska lokomotiva vi Vojvođani?
    Poslednji put ažurirao/la Car Zg : 29.07.2013. u 20:52

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    424

Ne moramo sanjati.

Odrali smo vas ko Musa jarca u Zagrebu, a ponovit cemo to u Beogradu.

Slične teme

1. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 20.04.2012., 19:42
  2. Odgovora: 154
    Poslednja poruka: 08.01.2011., 20:43
  3. Hej Ti!...Da,da...Ti!Ti!
    Autor Jandrla u forumu Arhiva
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2007., 23:56
  4. Sutra nestaje "Hej Sloveni" I plavo-belo-crvena trobojka
    Autor Alekasandar2 u forumu Politika
    Odgovora: 80