Da li je 3GB interneta dosta za mesec dana surfovanja po internetu (fb,gmail,youtube)

Koliko mogu da surfujem sa 3GB interneta? Da li je dovoljno za 1 mesec obicnog "surfovanja"? Molim vas za odgovor :think:

Zavisi šta podrazumevaš pod "obično surfovanje".
Ako ne skidaš ništa, ne gledaš online filmove i sl,, onda je možda moguće.
U svakom slučaju, daleko je bolje da uzmeš flat i ne lupaš glavu, ako si u mogućnosti.
 
Treba mi neki internet onaj prenosivi, ako znate na šta mislim, Tzv. "mobilni internet", kada dobiješ modem koji priključiš u usb priključak na kompu ili lap topu. Šta mi predlažete da kupim? Znam da u mt:s-u i Vipu imaju neke ponude

Pa zavisi,
nije isto ako ćeš samo proveravati mail i blejati na fb, ili na primer visiti na yt, odgledati po neki film, skinuti nešto i sl.
Morao bi prvo da objasniš šta planiraš da radiš s tim paketom, pa bi onda dobio i konkretniji odgovor.
 
Na netu ne gledam filmove i ne download-ujem ništa, samo facebook i mail i google ako mi treba neka informacija oko škole ili neke vesti da pročitam, tako uglavnom. Mada ponekad umem da se zadržim dosta na fejsbuku...
http://forum.krstarica.com/showthread.php/634857-(hitno)-Pomoć-oko-odabira-mobilnog-interneta --- Evo zašto vas pitam to...

Uzmi onda, i isprobaj. Ako ti ne odgovara uvek mozes preci na vise (5-6 GB, ne znam kako se krece) :D.
Vipov ti je Ok jer nemas ogranicenja. Ako si iz BG-a uzmi Vip. Koristio sam ga i nakon isteka, ako imas dobar signal mozes da surfujes besplatno do kraja meseca, ali nesto sporije sa smanjenim protokom (ali opet, ako je signal u redu, moze da otvara i YT bez problema). Cak sam primetio da mi protok nisu precizno ni kontrolisali, pa mi je i nakon 20-ak preuzetih GB ostajala brzina od 7Mb/sec :lol:
Skidao i filmove bez problema, jer kazem, nisu nesto kontrolisali preterano. Kada smanje, ostaje ti 256Kb/sec sto ti je u sustini dovoljno za FB/Google/Mail.
Mogao je da se uzme i na 3 meseca ugovorne obaveze cini mi se, pa raskines kad ti je volja posle...

Najbitnije ti je da imas signal.
 
A kako funkcioniše taj vipov internet? Je l' to prepaid, pa koristis koliko imas kredita a onda kada potrošiš kredit neograničeno sa smanjenom brzinom?
Ja se razmišljam da li da uzmem ovu novu m:ts ponudu, mesečno se plaća 945 din. a dobijaš 15GB ... Mada ne znam ni da li mi je to dovoljno, ali je cena bar ok,Tu mi smeta to što moram da sklopim ugovor na 12 ili 24 meseci... Tako sam baš u dilemi koju ponudu da uzmem...mt:s, vip...
 
A kako funkcioniše taj vipov internet? Je l' to prepaid, pa koristis koliko imas kredita a onda kada potrošiš kredit neograničeno sa smanjenom brzinom?
Ja se razmišljam da li da uzmem ovu novu m:ts ponudu, mesečno se plaća 945 din. a dobijaš 15GB ... Mada ne znam ni da li mi je to dovoljno, ali je cena bar ok,Tu mi smeta to što moram da sklopim ugovor na 12 ili 24 meseci... Tako sam baš u dilemi koju ponudu da uzmem...mt:s, vip...


Moja greska. Vip izgleda da vise nema u ponudi neograniceni internet paket :neutral: .

Dovoljno ti je 15GB ako ne visis non stop na YT, tako da ni taj mts-ov ne zvuci lose (sem naravno ugovorne obaveze).
 
nije
pogle one kolone pri kraju

Ne nadjoh, ali ajd da ti verujem na rec :D

- - - - - - - - - -

Da uzmem onda mts ponudu sa ugovorom na godinu dana u kojoj mesecno dobijam 15GB a nakon toga neogranicen SPORIJI internet, a placam 945 din. mesecno ?.. ILI Vip Prepaid ? ILI Vip sa nekim ugovorom? :think::think::dash: stvarno ne znam...:D

Pa ako planiras toliko da koristis, slobodno uzmi mts. Ali, opet ako ti signal ne valja nece ti mnogo znaciti :confused:. Vidi obavezno da li imaju pokrice za tvoju adresu kada odes da sklapas ugovor.
 

Back
Top