Da li je 3GB interneta dosta za mesec dana surfovanja po internetu (fb,gmail,youtube)
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Da li je 3GB interneta dosta za mesec dana surfovanja po internetu (fb,gmail,youtube)

Početnik
    Učlanjen
    04.04.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Question Da li je 3GB interneta dosta za mesec dana surfovanja po internetu (fb,gmail,youtube)

Koliko mogu da surfujem sa 3GB interneta? Da li je dovoljno za 1 mesec obicnog "surfovanja"? Molim vas za odgovor

Aktivan član Koba (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: Da li je 3GB interneta dosta za mesec dana surfovanja po internetu (fb,gmail,yout

Citat Original postavio internet.surfer Pogledaj poruku
    Koliko mogu da surfujem sa 3GB interneta? Da li je dovoljno za 1 mesec obicnog "surfovanja"? Molim vas za odgovor
    Moze za FB, i tako to, sve zavisi koliko se zaneses, ne znam.. Meni je 5 GB mesecno bilo malo, YT dosta trosi

Ističe se Čovek bez imena (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    25
    Reputaciona moć
    80

Podrazumevano Re: Da li je 3GB interneta dosta za mesec dana surfovanja po internetu (fb,gmail,yout

Iskreno, ako imas mogucnosti najbolje resenje je da uzmes neki flat paket. Ovo ograniceno, opet zavisi koliko surfujes i sta otvaras. Kao sto rece Pecaros, YT dosta trosi, kao i na primer stranice sa flash sadrzajem.

Ističe se
    Učlanjen
    03.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    248

Zavisi šta podrazumevaš pod "obično surfovanje".
    Ako ne skidaš ništa, ne gledaš online filmove i sl,, onda je možda moguće.
    U svakom slučaju, daleko je bolje da uzmeš flat i ne lupaš glavu, ako si u mogućnosti.
    ..I'm not black like Barry White
    I am white like Frank Black is!...

Aktivan član Mickey Fine (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Jedino ako bi samo citao tekst, eventualno gledao slike. Ako budes gledao video, slusao muziku, ode to za nekoliko dana.

Početnik
    Učlanjen
    04.04.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Treba mi neki internet onaj prenosivi, ako znate na šta mislim, Tzv. "mobilni internet", kada dobiješ modem koji priključiš u usb priključak na kompu ili lap topu. Šta mi predlažete da kupim? Znam da u mt:s-u i Vipu imaju neke ponude

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

ja koristim vip-ov net
    onaj najeftinji
    500 din, 1 gb - kad to potorsis spuste ti brzinu, ali te ne iskljuce
    meni radi posao na ipadu
    kad nisam kuci
    medjutim, da koristim samo to bilo bi mi malo, mislim
    oko 5 giga bi me pokrilo ako samo gledam mejlove, fejsbucim
    odem na forum, procitam nesto tu i tamo

Ističe se
    Učlanjen
    03.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    248

Treba mi neki internet onaj prenosivi, ako znate na šta mislim, Tzv. "mobilni internet", kada dobiješ modem koji priključiš u usb priključak na kompu ili lap topu. Šta mi predlažete da kupim? Znam da u mt:s-u i Vipu imaju neke ponude
    Pa zavisi,
    nije isto ako ćeš samo proveravati mail i blejati na fb, ili na primer visiti na yt, odgledati po neki film, skinuti nešto i sl.
    Morao bi prvo da objasniš šta planiraš da radiš s tim paketom, pa bi onda dobio i konkretniji odgovor.
    ..I'm not black like Barry White
    I am white like Frank Black is!...

Primećen član
    Učlanjen
    29.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

3GB su 3GB preuzetog materijala sa neta ako nista ne preuzimas - ne trosis MB

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    389

Citat Original postavio Neodoljiv Neumoljiv Pogledaj poruku
    3GB su 3GB preuzetog materijala sa neta ako nista ne preuzimas - ne trosis MB
    ovo je odgovor totalnoga neznalice i laika
    zapamtite -Kada god otvorite neku stranicu -Vi trošite internet tj megabajte , ne postoji surf koji ne troši protok , sve ali ma šta god VI uradili na net-u će trošiti vaš protok.
    ako bi crnogorcima svetlele oči , beograd bio noću sijao kao Pariz

Primećen član
    Učlanjen
    29.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Na to sam i mislio

Nikada nisam koristio takav internet - samo nagadjam

Početnik
    Učlanjen
    04.04.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Na netu ne gledam filmove i ne download-ujem ništa, samo facebook i mail i google ako mi treba neka informacija oko škole ili neke vesti da pročitam, tako uglavnom. Mada ponekad umem da se zadržim dosta na fejsbuku...
    http://forum.krstarica.com/showthread.php/634857-(hitno)-Pomo%C4%87-oko-odabira-mobilnog-interneta --- Evo zašto vas pitam to...

Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    25
    Reputaciona moć
    80

Na netu ne gledam filmove i ne download-ujem ništa, samo facebook i mail i google ako mi treba neka informacija oko škole ili neke vesti da pročitam, tako uglavnom. Mada ponekad umem da se zadržim dosta na fejsbuku...
    http://forum.krstarica.com/showthread.php/634857-(hitno)-Pomo%C4%87-oko-odabira-mobilnog-interneta --- Evo zašto vas pitam to...
    Uzmi onda, i isprobaj. Ako ti ne odgovara uvek mozes preci na vise (5-6 GB, ne znam kako se krece) .
    Vipov ti je Ok jer nemas ogranicenja. Ako si iz BG-a uzmi Vip. Koristio sam ga i nakon isteka, ako imas dobar signal mozes da surfujes besplatno do kraja meseca, ali nesto sporije sa smanjenim protokom (ali opet, ako je signal u redu, moze da otvara i YT bez problema). Cak sam primetio da mi protok nisu precizno ni kontrolisali, pa mi je i nakon 20-ak preuzetih GB ostajala brzina od 7Mb/sec
    Skidao i filmove bez problema, jer kazem, nisu nesto kontrolisali preterano. Kada smanje, ostaje ti 256Kb/sec sto ti je u sustini dovoljno za FB/Google/Mail.
    Mogao je da se uzme i na 3 meseca ugovorne obaveze cini mi se, pa raskines kad ti je volja posle...

Najbitnije ti je da imas signal.

Početnik
    Učlanjen
    04.04.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A kako funkcioniše taj vipov internet? Je l' to prepaid, pa koristis koliko imas kredita a onda kada potrošiš kredit neograničeno sa smanjenom brzinom?
    Ja se razmišljam da li da uzmem ovu novu m:ts ponudu, mesečno se plaća 945 din. a dobijaš 15GB ... Mada ne znam ni da li mi je to dovoljno, ali je cena bar ok,Tu mi smeta to što moram da sklopim ugovor na 12 ili 24 meseci... Tako sam baš u dilemi koju ponudu da uzmem...mt:s, vip...

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Imas i tu opciju,al mislim da je skuplja
    ja sam ortaku dala stick
    jer meni ne treba (treba mi samo micro sim)
    pa on sebi uzima prepaid kad mu zatreba
    ali to izadje dosta skuplje
    imas na vipovom sajtu detalje ponude njihove

Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    25
    Reputaciona moć
    80

A kako funkcioniše taj vipov internet? Je l' to prepaid, pa koristis koliko imas kredita a onda kada potrošiš kredit neograničeno sa smanjenom brzinom?
    Ja se razmišljam da li da uzmem ovu novu m:ts ponudu, mesečno se plaća 945 din. a dobijaš 15GB ... Mada ne znam ni da li mi je to dovoljno, ali je cena bar ok,Tu mi smeta to što moram da sklopim ugovor na 12 ili 24 meseci... Tako sam baš u dilemi koju ponudu da uzmem...mt:s, vip...

Moja greska. Vip izgleda da vise nema u ponudi neograniceni internet paket .

Dovoljno ti je 15GB ako ne visis non stop na YT, tako da ni taj mts-ov ne zvuci lose (sem naravno ugovorne obaveze).

Elita Iwan91 (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    207

3 gig tesk oda ce ti biti dovoljno. ja bi bio sig sa 10 za mesec dana. Ipak otvoris jutube 3-4 puta dnevno, slike na face sve to vuce.
    `Stupid is as stupid does` Forrest Gump

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    25
    Reputaciona moć
    80

Citat Original postavio vragana Pogledaj poruku
    Da .... Ali je nakon istrosenog besplatnog protoka od 3/10/15 GB ogranicen samo na FB i YT uz tu doplatu od 300 kinti za oba paketa

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6150

nije za svakodnevno dovoljno
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio I_Have_No_Name Pogledaj poruku
    Da .... Ali je nakon istrosenog besplatnog protoka od 3/10/15 GB ogranicen samo na FB i YT uz tu doplatu od 300 kinti za oba paketa
    nije
    pogle one kolone pri kraju

Početnik
    Učlanjen
    04.04.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Da uzmem onda mts ponudu sa ugovorom na godinu dana u kojoj mesecno dobijam 15GB a nakon toga neogranicen SPORIJI internet, a placam 945 din. mesecno ?.. ILI Vip Prepaid ? ILI Vip sa nekim ugovorom? stvarno ne znam...

Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    25
    Reputaciona moć
    80

Citat Original postavio vragana Pogledaj poruku
    nije
    pogle one kolone pri kraju
    Ne nadjoh, ali ajd da ti verujem na rec

- - - - - - - - - -

Da uzmem onda mts ponudu sa ugovorom na godinu dana u kojoj mesecno dobijam 15GB a nakon toga neogranicen SPORIJI internet, a placam 945 din. mesecno ?.. ILI Vip Prepaid ? ILI Vip sa nekim ugovorom? stvarno ne znam...
    Pa ako planiras toliko da koristis, slobodno uzmi mts. Ali, opet ako ti signal ne valja nece ti mnogo znaciti . Vidi obavezno da li imaju pokrice za tvoju adresu kada odes da sklapas ugovor.

Početnik
    Učlanjen
    04.04.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

I_Have_No_Name, i meni se ta opcija sa mts-om čini najboljom..Pa videćemo kako će to da mi odgovara... Hvala ti puno na pomoci svima ostalim !

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •