Кратка сукња и деколте до пупка

Софија

Legenda
Poruka
52.880
Из вашег угла гледано, шта жени фали у глави па да се тако преслободно облачи?
Или је то ок?

Назовите ме како хоћете али за мене је врхунац неукуса кад је жена претерано скинута (не рачунамо, је л'те плажу, где је логично бити у купаћем костиму).

Донекле могу да схватим клинке (до 18 година) које се облаче тако јер је то узраст кад се не поседује довољно зрелости, тешко допире до мозга да сексипил није само ствар набуџених сиса и прекратке сукње, него не разумем оне старије које имају потребу да привлаче пажњу разголићивањем.

У ком грму лежи зека?
1. комплекси
2. друштвене слободе, куш тамо клерофашисткињо
3. неукус
4. недостатак васпитања
5. додај по сопственом нахођењу
 
Ма не мора бити баба, мени буде непријатно кад ми колегиница са великим грудима дође на посао с огромним деколтеом.
Ружно је баш, неукусно.
Како јој није глупо да толико буље маторе колеге?

Пред ким се доказује??
 
Ма не мора бити баба, мени буде непријатно кад ми колегиница са великим грудима дође на посао с огромним деколтеом.
Ружно је баш, неукусно.
Како јој није глупо да толико буље маторе колеге?

Пред ким се доказује??

ne babe bukvalno,al to je to...
 
Ма не мора бити баба, мени буде непријатно кад ми колегиница са великим грудима дође на посао с огромним деколтеом.
Ружно је баш, неукусно.
Како јој није глупо да толико буље маторе колеге?

Пред ким се доказује??

Pa ružno je tebi :mrgreen:
 
Из вашег угла гледано, шта жени фали у глави па да се тако преслободно облачи?
Или је то ок?

Назовите ме како хоћете али за мене је врхунац неукуса кад је жена претерано скинута (не рачунамо, је л'те плажу, где је логично бити у купаћем костиму).

Донекле могу да схватим клинке (до 18 година) које се облаче тако јер је то узраст кад се не поседује довољно зрелости, тешко допире до мозга да сексипил није само ствар набуџених сиса и прекратке сукње, него не разумем оне старије које имају потребу да привлаче пажњу разголићивањем.

У ком грму лежи зека?
1. комплекси
2. друштвене слободе, куш тамо клерофашисткињо
3. неукус
4. недостатак васпитања
5. додај по сопственом нахођењу

Nisam nešto često viđala, a one koje jesam... pa to uvek posmatram kao onu marginalizovanu grupu ljudi koje me čak sramota i da komentarišem, a kamoli nešto drugo...
 
Moe žene nose kratke suknje, ali ne nose vulgarne dekoltee, ne nose ni štikletine jer su visoke.
Moe žene su žena, sestre, lol i svastika.
I sad, nekome jeste neprimereno, možda nije uvek poslovno, moglo bi strožije, al ja sam navikao i nije mi neukusno.
Vrlo je ukusno.

Ма дај бре, па носим и ја кратку сукњу али не причам ја овде о културној мини сукњи већ оној у којој се скоро веш види. ;)
Причам о шорцевима који се усеку у задњицу.
Причам о деколтеу из ког кипе груди....
;)
 
Moe žene nose kratke suknje, ali ne nose vulgarne dekoltee, ne nose ni štikletine jer su visoke.
Moe žene su žena, sestre, lol i svastika.
I sad, nekome jeste neprimereno, možda nije uvek poslovno, moglo bi strožije, al ja sam navikao i nije mi neukusno.
Vrlo je ukusno.

Pa da...ja sam se u tvojoj prici pronasla jer moje noge stvarno ne mogu da budu vulgarne...posebno ne u kombinaciji sa baletankama i ravnim cizmama...ali moze se shvatiti svakako a samo ja ( i par ljudi sa foruma koji me poznaju ) znaju da se oblacim vrlo lahorasto i nezno, nikako, nikako napadno...
 
Nemamo kulturu odevanja. Nema dalje.

Svako bolje izgleda obucen nego svucen jer nicije telo nije od plastike.
Skoro sam gledala jedan jednodelni kupaci kostim na sta mi je receno - nisi baba, sto bi znacilo da samo babe nisu gole.
Estetika nam nije u krvi i to je to.
Једним делом се то/васпитање носи и из куће.
Управу си.
 
Ма дај бре, па носим и ја кратку сукњу али не причам ја овде о културној мини сукњи већ оној у којој се скоро веш види. ;)
Причам о шорцевима који се усеку у задњицу.
Причам о деколтеу из ког кипе груди....

;)

daj! :balavi:
 
Ма дај бре, па носим и ја кратку сукњу али не причам ја овде о културној мини сукњи већ оној у којој се скоро веш види. ;)
Причам о шорцевима који се усеку у задњицу.
Причам о деколтеу из ког кипе груди....
;)
Daj sliku da vidimo! :)

- - - - - - - - - -

Зар није то одевање за иза затворених врата?:lol:

- - - - - - - - - -


Посебно у комбинацији. :lol:
to ti pričam :)
 
Из вашег угла гледано, шта жени фали у глави па да се тако преслободно облачи?
Или је то ок?

Назовите ме како хоћете али за мене је врхунац неукуса кад је жена претерано скинута (не рачунамо, је л'те плажу, где је логично бити у купаћем костиму).

Донекле могу да схватим клинке (до 18 година) које се облаче тако јер је то узраст кад се не поседује довољно зрелости, тешко допире до мозга да сексипил није само ствар набуџених сиса и прекратке сукње, него не разумем оне старије које имају потребу да привлаче пажњу разголићивањем.

У ком грму лежи зека?
1. комплекси
2. друштвене слободе, куш тамо клерофашисткињо
3. неукус
4. недостатак васпитања
5. додај по сопственом нахођењу

Da nisi i ti neki vehabija koji pod tajnim nikom izvidja situaciju u Srbiji za uvodjenje serijata i pokrivanje zenskih bica od glave do pete :think: .
 
Ма не мора бити баба, мени буде непријатно кад ми колегиница са великим грудима дође на посао с огромним деколтеом.
Ружно је баш, неукусно.
Како јој није глупо да толико буље маторе колеге?

Пред ким се доказује??

pa glupo je kad takav dodjes na posao
glupo je i da ne postoje pravila za odjevanje na poslu
ovisno o prirodi posla, naravno

u motive ne bi da zalazim
svede se na neukus
 

Back
Top