Psihologija postavljacha!?

mmaher

Stara legenda
Poruka
89.217
imamo priliku na forumu da vidimo i da se sretnemo sa raznoraznim temama na raznoraznim pdf-ovima,
i mozhemo da uochimo da odredjeni ljudi otvaraju odredjene teme,koje su bez smisla i razuma,
postavljajuci neka potpuno nebulozna da ne kazhem idiotska pitanja,i trazheci josh idiotskija obrazlozhenja...
ne zhelim nikoga da vredjam,niti da omalovazhavam,samo me zanima shta je tim ljudima u glavama!?
kakva je njhova psihologija!? :think:
 
imamo priliku na forumu da vidimo i da se sretnemo sa raznoraznim temama na raznoraznim pdf-ovima,
i mozhemo da uochimo da odredjeni ljudi otvaraju odredjene teme,koje su bez smisla i razuma,
postavljajuci neka potpuno nebulozna da ne kazhem idiotska pitanja,i trazheci josh idiotskija obrazlozhenja...
ne zhelim nikoga da vredjam,niti da omalovazhavam,samo me zanima shta je tim ljudima u glavama!?
kakva je njhova psihologija!? :think:
Ne postoji idiotsko pitanje. Postoji samo idiotski redosled pitanja, i pitanja koja je idiotski pitati nekoga ako mu ne tražiš dozvolu za to.
 
to jedino ako prekrshim pravilo foruma,jer bi ispalo da sam otvorio temu o ne jednom,nego o nekolicini forumasha koji otvaraju gorepomenute teme...
mislim da nisi razumeo pitanje...a i od skora si ovde,ako nisi nechiji klon,pa ne znash na shta ja mislim...onda chitaj...ne pitaj...:lol:

- - - - - - - - - -

pa neko je doso da se zajebava a i videvsi da nema pogodnih sagovornika besmisleno je udubljivati se i realno ozbiljno pisati

znam al na primer imash temu o sexu sa rodjacima...:roll:
shta je u glavi takvim ljudima koji pitaju takva pitanja...
 
to jedino ako prekrshim pravilo foruma,jer bi ispalo da sam otvorio temu o ne jednom,nego o nekolicini forumasha koji otvaraju gorepomenute teme...
mislim da nisi razumeo pitanje...a i od skora si ovde,ako nisi nechiji klon,pa ne znash na shta ja mislim...onda chitaj...ne pitaj...:lol:

- - - - - - - - - -



znam al na primer imash temu o sexu sa rodjacima...:roll:
shta je u glavi takvim ljudima koji pitaju takva pitanja...

Formulisao si,obadvojica dobijamo.Nisam klon,ne bezim od svojih reci.Afekt me tera na raspravu,posle deset sekundi se ne usudjujem da bacim prvi kamen.U glavi im je problem,koji je tesko resiti.Teze je takvima nego tebi i meni.
 
Od cega su te lijecili tamo pa znas da su dobri? Imam i ja neke probleme, ali me zanima koje si imao ti i na koji nacin znas da su ti pomogli, da znam da li da idem tamo. A ako te nisu lijecili, onda treba da te lijece za bezrazlozno reklamiranje, pa cak i njih samih oni, jer si lud, ako su humani.
 
imamo priliku na forumu da vidimo i da se sretnemo sa raznoraznim temama na raznoraznim pdf-ovima,
i mozhemo da uochimo da odredjeni ljudi otvaraju odredjene teme,koje su bez smisla i razuma,
postavljajuci neka potpuno nebulozna da ne kazhem idiotska pitanja,i trazheci josh idiotskija obrazlozhenja...
ne zhelim nikoga da vredjam,niti da omalovazhavam,samo me zanima shta je tim ljudima u glavama!?
kakva je njhova psihologija!? :think:
mozda se ljudi sale, mozda ti ne skontas, mozda je to pitanje dio necije interne sale npr ... meni je ovo pitanje recimo bezveze, jer je suvisno ... sta te u stvari briga za takve teme koje ne kontas one su tu da se preskoce, niti psihologija njihovih postavljaca da te zanima ...
i uostalom na koje teme konkretno mislis, mozda si stvarno naletio na nekog idiota, ajde mi posalji linkove tema koje su retardirane da ih ogovaramo iza ledja :lol:

- - - - - - - - - -

Laza Lazarević
Beograd

santa maria della salute uvece mi lajne bele a ujutro zute pukao sam skroz cestp posecujem lazu kad nemam pare za bajazit ja koknem ekstazu
 
imamo priliku na forumu da vidimo i da se sretnemo sa raznoraznim temama na raznoraznim pdf-ovima,
i mozhemo da uochimo da odredjeni ljudi otvaraju odredjene teme,koje su bez smisla i razuma,
postavljajuci neka potpuno nebulozna da ne kazhem idiotska pitanja,i trazheci josh idiotskija obrazlozhenja...
ne zhelim nikoga da vredjam,niti da omalovazhavam,samo me zanima shta je tim ljudima u glavama!?
kakva je njhova psihologija!? :think:

joj shto mi bzv da odgovorim na ovu idiotsku temu :p
:zag:

ma bre, sve i svashta tu vrluda , reciklirash ono shto procenish da je nedostojno odgovora ili odgovorish u skladu sa neskladom postavljene teme :lol:
 

Back
Top