Par pitanja oko hardvera?

Wrong Turn

Domaćin
Banovan
Poruka
4.812
Pozdrav,

zanima me posto imam graficku ugradjenu u maticnu plocu od 512mb, i sad kad bi recimo uzeo jos jednu za slot od 512mb, da li bi komp poceo da koristi obe, ili bi koristio jednu od njih?

slicno pitanje oko HDD, posto imam 160gb, pa bih uzeo jos od 250gb, da li bi se umnozili ili bi opet koristio samo jedan? Kontam da bi moglo da se umnozi jer postoje 4 ukljucka za SATA konektor...
 
Pozdrav,

zanima me posto imam graficku ugradjenu u maticnu plocu od 512mb, i sad kad bi recimo uzeo jos jednu za slot od 512mb, da li bi komp poceo da koristi obe, ili bi koristio jednu od njih?

slicno pitanje oko HDD, posto imam 160gb, pa bih uzeo jos od 250gb, da li bi se umnozili ili bi opet koristio samo jedan? Kontam da bi moglo da se umnozi jer postoje 4 ukljucka za SATA konektor...

Moze da koristi oba harda za prostor. Graficku integrisanu bi morao iskljuciti.
 
Napakuj sve i raspali mada je to kod tebe neka zgoljava konfiguracija.

Ma znam, mator je komp, mozda ubacim drugu maticnu, nije meni zbog igara, tako da mi je ovo dovoljno, samo da ne baguje mnogo i da mogu normalno da programiram.

Hvala vam na odgovorima :)

- - - - - - - - - -

Zavisi koja integrisana graficka. Ako imas APU onda moze crossfire sa odredjenim grafickim karticama u suportnom ne.

Nvidia 6150se nforce.
 
Koristio bi obe graficke samo ako koristis dva monitora. Ako vec kupujes graficku karticu, uzmi nesto bolje od 512 posto to vec imas.
HDD se ne "umnozavaju" osim ako nemas RAID, medjutim uvek je dobro imati drugi HDD, jer mozes da uradis backup onog na kojem je OS.
 

Back
Top