koliko ste partnera priznale sadasnjemu ?

partneru kazem da mi je ...

  • prvi - drugi .

  • iskreno kazem broj .

  • nista ja ne prizanjem .

  • ostala sam sa prvim .


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kažem dve veze. Ne osetim, da je laž u pitanju i da lažem, jer prava istina je tri veze. Ali, molim lepo, pošto sam ja dobra vila i ispunjavam obećanja i ako neko ne zna me, neće da me zna, pravi se da me nikada ni poznavao nije, ne vidim uopšte potrebu, da bih nekome, koga danas sutra upoznam uopšte i pričam za to. Mislim, nebitno je. I čemu onda da mu spominjem to, pa će on onda garant da pita štooooooooo, a ja ću da se snužidm, onda će on misliti da je nešto pogrešio i da krijem, a ja ću naravno da se rasplačem, i da gutam knedlice jb*, jer ne mogu da vraćam taj film, priču i da trtljam sve od početka kako i šta bilo je...i zato tako odlučih, pa tako sada radim, kada se s nekim upoznajem. Molim lepo, odlučili su (u) mesto mene i samo mi pomogli, da razrešim dilemu. Precrtano. Vodi se kao nestalo. Izgubljeno. Kao mrtav čovek.

Čisto ja sumnjam, da bi neko imao volje, želje, strpljenja i živaca da mu ja ovako sve potanko kažem. Objasnim. Da me shvati. Razume. Kasnije ne odbaci. I ne ode. Ako bi neko zaista želeo da zna sve, nema frke, ja nemam šta da krijem. Onda bi zapravo svako razumeo, zašto Jelena reaguje danas tako kako reaguje. Zašto se tako ponaša. Misli. Zbori. Ali, ne mari(m)...Nikoga to ne zanima. I ja sam to takvim i prihvatila..Pa, da sebe poštedim a i tog nekog možda budućeg, bolje je. Ali, da zaista pokaže želju, volju..da nekada sve sazna, današnjeg mi udisaja, rekla bih sve kako je. Možda kome bude dovoljno stalo do mene...

Zato ostajem prvi ovom stavu. Dok se ovakav gore pomenuti opisani iz moje mašte, ne pojavi i ne stane takav ispred mene.

Dve duge veze.

:bye:
 
jesi ti uvjek tako komplicirana ili danas imas nadahnuce ?


Nisam ja komplikovana samo si ti prilicno povrsan sa tim pitanjima.
Nije isto da li ima 20+ i deset partnera iza sebe ili ima 35+ i deset iza sebe.
Da li su to bile veze koje su trajale mesecima ili su trajale par dana.
Insistiras da se odgovori sa da ili ne na svako pitanje, a to priznaces nije moguce i vec u postavljenom pitanju si ironican i sam pitas, sam navodis odgovor koji zelis da cujes

("da li i kod vas vrijedi da vam je sadasnji UVIJEK drugi ili treci ili ste ISKRENIJE ?")
 
ja osobno mislim da zene uvjek umanjuju broj . samo prvi moze biti siguran koji je .

...Ne umanjuju sve zene broj...Nemaju sve zene potrebu, realnu ili psiholosku (uslovno receno) da to cine...Nijedan muskarac ne moze da bude siguran koliko je partnera zena imala pre njega, pa ni prvi...
 
Poslednja izmena:
Joj budala , to se nikad ne pita ! Mogu vam zenske reci i kakvu je koji imao prangiju
pa cete dobiti komplekse . A cim pitate za broj pokazujete da vec imate komplekse .
Uvijek je najvazniji sadasnji , a da je sa bivsim valjalo ne bi bili bivsi !

Ne bi rekao da je tako, naime cesto se kaze da vecina zena srecu mesa sa uspomenama. Bivsi se provlace u njihovoj svesti uporedo sa sadasnjima. I dobro je dok ostaju samo u domenu svesti, dok se to ne konkretizuje... :)
 

Back
Top