koliko ste partnera priznale sadasnjemu ?

partneru kazem da mi je ...

  • prvi - drugi .

  • iskreno kazem broj .

  • nista ja ne prizanjem .

  • ostala sam sa prvim .


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ne mogu da verujem ali slazem se sa nevestom.To je aksiom.Svakog muskarca zanima njen predjasnji seksualni zivot od onog momenta kad mu je stalo do doticne.I u glavi mu je.Sad druge su stvari,kako se ponasamo kad provalimo da je tip kojoj biu tako pitanje smetalo.Cak muskarac koji direktno pita,ne veruje njenom odgovoru.Sazna se to,ako zeli da zna,a svaki zeli.Jednostavno priroda.
 
Svakog muskarca zanima njen predjasnji seksualni zivot od onog momenta kad mu je stalo do doticne.I u glavi mu je..
Правог мушкарца који је сигуран у себе то не интересује. Никада неће питати своју женску колико их је имала пре њега. Ако би рекла да није имала никог, ја бих побегао од ње главом без обзира!! Не треба да објашњавам зашто.

У нека давна времена, то се канда рачунало, да ако је их је имала доста онда није добра за њега?? Та с времена прохујала, данас се другачије живи. Моја женска ако није за друге онда није ни за мене. ОСим тога, зар би она требала да се саблажњава када бих јој ја рекао колико сам их ја променио пре ње?!
 
Правог мушкарца који је сигуран у себе то не интересује. Никада неће питати своју женску колико их је имала пре њега. Ако би рекла да није имала никог, ја бих побегао од ње главом без обзира!! Не треба да објашњавам зашто.

У нека давна времена, то се канда рачунало, да ако је их је имала доста онда није добра за њега?? Та с времена прохујала, данас се другачије живи. Моја женска ако није за друге онда није ни за мене. ОСим тога, зар би она требала да се саблажњава када бих јој ја рекао колико сам их ја променио пре ње?!
Ako nije za druge nije ni za tebe,dobear ti kriterijum,ti bas znas sta hoces.A to dok ti potenciras sablaznjavanje,dovoljno govori.Prica je jedno,priroda je drugo.Nisu se ljudi promenili nimalo sto se tice nekih stvari,samo se trude uzaludno iz petnih zila prikazati sebe kako trenutna situacija zahteva.
 
Ako nije za druge nije ni za tebe,dobear ti kriterijum,ti bas znas sta hoces.A to dok ti potenciras sablaznjavanje,dovoljno govori.Prica je jedno,priroda je drugo.Nisu se ljudi promenili nimalo sto se tice nekih stvari,samo se trude uzaludno iz petnih zila prikazati sebe kako trenutna situacija zahteva.

Саблажњавање? :hahaha: пробуди се, човек. Ово је 2013, а не одмах после другог светског рата. Застарела, конзервативна, патријархајлна и назадна мишељења су одбачена кроз две револуције: музичку и сексуалну. Ти ни не знаш да су ове две револуције извршене још пре 50 година??!

Ако је моја женска имала сијасет момака пре мене, и све их одбацил и стигла до мене то ми је само комплимент, бурагеру. Значи да сам ја бољи од свих њих! Своје мишљење о некоме не правим на основу тога шта идиоти мисле. Ово поготову кад знамо како мушкарци гледају жене: никад изнад сиса!??

А ти си доказ овде да си један од њих: фокусираш се на моју личност уместо на моје мишљење. Нећу овде због јавности да износим колико сам жена имао у животу, али само да сликовито прикажем: када бих ти рекао, завртело би ти се у глави! :)
живели!

(много среће са девојкамма..јер знам да ће ти требати).;)
 
Због неких мушкараца овде морам да поновим штос који сам испричао негде радније.

Отац саветоввао сина да жени само невину девојку. Јер је то за њега најбоље.

- како ћу ја знати која је невина?
- извадиш ону ствар напоље и питаш је шта је. АКо она не зна шта је, онда ти је она та која и треба.

Умре отац, клинац порасте и спреман за женидбу иде по селу, зауставља женске, извади ону ствар мушку и пита је шшта је. Ку**ц, одговарају једна за другом.
Док, један дан, једна погледа и рече: не знам!
Е, супер, момак је пита де се уда за њега, она пристане.
Када се погасила светла после свадбе, одведе је младожења у спаваћу собу скине се го, и сав одушевљен каже јој:

- е, драга, ако ниси знала, ово је Ку**ц!
- то ти Ку**ц?? У нашем селу све су двапут већи од тога!
:hahaha:
 
Правог мушкарца који је сигуран у себе то не интересује. Никада неће питати своју женску колико их је имала пре њега. Ако би рекла да није имала никог, ја бих побегао од ње главом без обзира!! Не треба да објашњавам зашто.

У нека давна времена, то се канда рачунало, да ако је их је имала доста онда није добра за њега?? Та с времена прохујала, данас се другачије живи. Моја женска ако није за друге онда није ни за мене. ОСим тога, зар би она требала да се саблажњава када бих јој ја рекао колико сам их ја променио пре ње?!
to nema veze sa sigurnoscu i dokazivanjem sebi i njoj da je najbolji alfa muzjak, nego sto na svaku zenu svaki ostavlja tripove s kojim se mora sledeci nositi kome pametnom trebaju istrosene bas toliko
 
Саблажњавање? :hahaha: пробуди се, човек. Ово је 2013, а не одмах после другог светског рата. Застарела, конзервативна, патријархајлна и назадна мишељења су одбачена кроз две револуције: музичку и сексуалну. Ти ни не знаш да су ове две револуције извршене још пре 50 година??!

Ако је моја женска имала сијасет момака пре мене, и све их одбацил и стигла до мене то ми је само комплимент, бурагеру. Значи да сам ја бољи од свих њих! Своје мишљење о некоме не правим на основу тога шта идиоти мисле. Ово поготову кад знамо како мушкарци гледају жене: никад изнад сиса!??

А ти си доказ овде да си један од њих: фокусираш се на моју личност уместо на моје мишљење. Нећу овде због јавности да износим колико сам жена имао у животу, али само да сликовито прикажем: када бих ти рекао, завртело би ти се у глави! :)
живели!

(много среће са девојкамма..јер знам да ће ти требати).;)

Ok.Evo onda nesto o tvom misljenju.Glupo je do bola.Ja ni u jednom momentu nisam rekao da formiram misljenje o devojci na osnovu broja partnera,na sta ti aludiras,jedan deo njenog zivota kao i recimo izbor filmova koje voli.A to da li ce mi se zavrteti u glavi,pa brate sto guras pod nos svoj seksualni zivot,mene ti apsolutno ne zanimas.Ni tvoji partneri,ali upadas u klasican sablon tipa falte me usta ili cu vas poderati.
 

Evo ti recimo,nemam lose misljenje o njoj samim tim sto je 300 mada radi ozbiljnosti razgovora izbacicemo nulu.Sad bi muskarca zanimalo u kom periodu je bila vecina od tih,sta joj je tada prolazilo kroz glavu,dali je bila razocarana,avanturista ili nesto trece?Sta joj se desavalo u zivotu i kako se sa tim borila.Nije seks tabu tema ni partneri vec ovi su problem sto se pretvaraju.AAko muskarcu nije stalo do devojke,tacno ga boli tuki i da razmislja o njoj a kamoli da zeli da zna koliko je ona poza probala ili partnera.Ja jos nisam naisao na poznanika koji ne razmislja slicno o ovoj temi.
 
Evo ti recimo,nemam lose misljenje o njoj samim tim sto je 300 mada radi ozbiljnosti razgovora izbacicemo nulu.Sad bi muskarca zanimalo u kom periodu je bila vecina od tih,sta joj je tada prolazilo kroz glavu,dali je bila razocarana,avanturista ili nesto trece?Sta joj se desavalo u zivotu i kako se sa tim borila.Nije seks tabu tema ni partneri vec ovi su problem sto se pretvaraju.AAko muskarcu nije stalo do devojke,tacno ga boli tuki i da razmislja o njoj a kamoli da zeli da zna koliko je ona poza probala ili partnera.Ja jos nisam naisao na poznanika koji ne razmislja slicno o ovoj temi.

...Koliko muskaraca (ne)moze da se nosi sa odgovorom o seksualnom iskustvu partnerke koji im se ne dopada i koliko njih misli da moze da bude sigurno u istinitost odgovora koji je dobilo?...Da li vas podjednako zanima broj knjiga koji je partnerka procitala do trenutka stupanja u vezu sa vama i broj zemalja koje je obisla, na primer?...Seks nije tabu tema ukoliko su obe strane istog misljenja po tom pitanju i podjednako spremne da svoju intimu dele...U suprotnom, insistiranje na necemu sto je tudja intimna proslost nema mnogo veze sa pozitivnim emocijama prema partneru i pozitivnim emocijama uopste...
 
Poslednja izmena:
Jaoj bre...znam da bi trebalo ali nisam nesto sklona tim pricama, vazda mi je bilo glupo, kao da uvedes zirafu u sobu pa sad, ko koliko izdrzi da je ne primecuje...velika je verovatnoca da ne bih kazala ni broj ni odnos vec bih se samo smejala...to lici na mene...sve dok ne shvati da necu o tome
 
...Koliko muskaraca (ne)moze da se nosi sa odgovorom o seksualnom iskustvu partnerke koji im se ne dopada i koliko njih misli da moze da bude sigurno u istinitost odgovora koji je dobilo?...Da li vas podjednako zanima broj knjiga koji je partnerka procitala do trenutka stupanja u vezu sa vama i broj zemalja koji je obisla, na primer?...Seks nije tabu tema ukoliko su obe strane istog misljenja po tom pitanju i podjednako spremne da svoju intimu dele...U suprotnom, insistiranje na necemu sto je tudja intimna proslost nema mnogo veze sa pozitivnim emocijama prema partneru i pozitivnim emocijama uopste...
Nijedan nije siguran u odgovor koji je dobio. i samim tim vise nece to pitanje direktno ni postaviti.a ako ga zanimas saznace.Naravno da ga zanima koje si knjige citala,koje zemlje obisla i koju muziku volis i ZASTO?aKO GA NE ZANIMAS BOLI GA UVO KOJI CES ODGOVOR DATI,VEROVATNO TO PITANJE NECE NI POSTAVITI.I nismo se mi rodili onog momenta kad upoznamo partnera,formirali smo se pre toga.Tako da ako zeli da upozna sustinu,zanima ga,ako ne zeli sustinu,hebe mu se.
 
Jaoj bre...znam da bi trebalo ali nisam nesto sklona tim pricama, vazda mi je bilo glupo, kao da uvedes zirafu u sobu pa sad, ko koliko izdrzi da je ne primecuje...velika je verovatnoca da ne bih kazala ni broj ni odnos vec bih se samo smejala...to lici na mene...sve dok ne shvati da necu o tome

Onom kome je stalo do tebe zeli da zna sve kroz sta si prolazila.
 
Nijedan nije siguran u odgovor koji je dobio. i samim tim vise nece to pitanje direktno ni postaviti.a ako ga zanimas saznace.Naravno da ga zanima koje si knjige citala,koje zemlje obisla i koju muziku volis i ZASTO?aKO GA NE ZANIMAS BOLI GA UVO KOJI CES ODGOVOR DATI,VEROVATNO TO PITANJE NECE NI POSTAVITI.I nismo se mi rodili onog momenta kad upoznamo partnera,formirali smo se pre toga.Tako da ako zeli da upozna sustinu,zanima ga,ako ne zeli sustinu,hebe mu se.

...OK...Ukoliko nijedan nije siguran u odgovor koji je dobio, cemu postavljanje pitanja?...Ukoliko ga zanima toliko da se upusti u istrazivanje i proveravanje partnerkine intimne proslosti - o kakvim je motivima rec?...Kako je tacno moguce saznati broj necijih intimnih partnera, ukoliko nije rec o osobi koja je zivot provela u istom, veoma skucenom, okruzenju, pa i tada?...Sustinu osobe ne determinise broj seksualnih partnera...Spoznaja tudje licnosti je proces za koji je potrebno vreme i posvecenost, ne islednicki odnos prema njenoj proslosti koja ce, ukoliko je odnos kvalitetan i ima potencijala, svakako vremenom postati dovoljno transparentna za partnera...Koliko su pozitivne emocije koje se zasnivaju na imperativu da se takav, beznacajan, podatak sazna po svaku cenu?...

- - - - - - - - - -

Onom kome je stalo do tebe zeli da zna sve kroz sta si prolazila.

...Cak i ako ti ne zelis da pricas o tome?...:)
 

Back
Top