Seks sa emocijama vs. seks bez emocija

1DaL

Iskusan
Poruka
5.531
Prihvatate li sve ponude, ili seks shvatate kao mešavinu fizičkih i psihičkih užitaka sa nekim do koga vam je stalo?
To jest, da formulišem razumljivije - Pravite li razliku između dotične radnje sa emocijama i bez i ako pravite, koja je? (bez vickastih odgovora)
 
Prihvatate li sve ponude, ili seks shvatate kao mešavinu fizičkih i psihičkih užitaka sa nekim do koga vam je stalo?
To jest, da formulišem razumljivije - Pravite li razliku između dotične radnje sa emocijama i bez i ako pravite, koja je? (bez vickastih odgovora)

razlike u mom libidu nema
ima samo u tome sto kada je sa emocijama, mnogo je sladje
i ne zaljubim se posle sexa nikad
ma koliko bio dobar
ili sex ili delija :manikir:
 
Prihvatate li sve ponude, ili seks shvatate kao mešavinu fizičkih i psihičkih užitaka sa nekim do koga vam je stalo?
To jest, da formulišem razumljivije - Pravite li razliku između dotične radnje sa emocijama i bez i ako pravite, koja je? (bez vickastih odgovora)
bez emocija je bolji ono taslacis bez pardona dal ce joj se svidi i dal ce je povredis i uvek se oduseve
 
Ja imam dve duge veze iza sebe. U koga je bila moja emocija, moje srculence...moj um.. u toga je bilo i moje telo. Što sam ja volela, ja sam to grlila i ljubila. Kako umom, tako dušom. Izgarala sam. Jesam. Stvarno. Jednom jačinom. Bobenošću. Čitavim svojim bićem. Čestito. Pa, i telom. Kada sada pogledam iza sebe, nekako mi padne ipak osmeh na lice...i kada vratim taj neki film u svojoj glavi, osećam se uvek u nekom duševnom miru, sama s sobom, jer obojicu sam volela puno. I mnogo. I bio je čitav taj spoj u meni, na relaciji um - srce- duša - telo u savršenoj korelaciji. Ja ne mogu i ne znam drugačije. I zbog toga sam danas srećna, kao čovek. Jer sam to imala, živela. I odživela. To sam bila ja. Da li su i drugi tako radili, u to ne ulazim. Niti zalazim. I što sam takva rođena. Da bude ili - ili. Ili kako treba, da volim, da se dam, ili nikako. Nije tu ni moglo drugačije. Ni tada. Kao što ne može ni sada. Niti će. Ja sam kao onaj paket aranžman. Ili uzimaš sve, u meni. I od mene. Ili nemaš me. Ili nemam te.

:bye:
 
Poslednja izmena:
Prihvatate li sve ponude, ili seks shvatate kao mešavinu fizičkih i psihičkih užitaka sa nekim do koga vam je stalo?
To jest, da formulišem razumljivije - Pravite li razliku između dotične radnje sa emocijama i bez i ako pravite, koja je? (bez vickastih odgovora)
Svaki seks proizilazi iz nekih emocija.Ako mislis na cistu pozudu ili strast kao pokretac,bez uplitanja zaljubljenosti,ljubavi i koje cega,onda da,uvek mi je vise prijala prva varijanta.Mozda zato sto ne volim prisan i previse emotivan odnos s'ljudima.
 
Prihvatate li sve ponude, ili seks shvatate kao mešavinu fizičkih i psihičkih užitaka sa nekim do koga vam je stalo?
To jest, da formulišem razumljivije - Pravite li razliku između dotične radnje sa emocijama i bez i ako pravite, koja je? (bez vickastih odgovora)

Po meni ne postoji seks uz potpuno otsustvo emocije jer i strast i pozuda, pa cak iako je trenutna jeste izvesno osecanje. A osecanje neko jeste ustvari neka emocija.
Naravno da razlikujem seks bez ljubavi i sa ljubavlju tj. zaljubljenoscu.
Ljubav se dozivljava, ne opisuje se :)
 

Back
Top