Neprežaljena forumska ljubav

Scathach

Ističe se
Banovan
Poruka
2.181
Da li imate svoju forumsku Ljubav koja se nikad nije ostvarila a koja vam i dalje tišti dušu nesmanjenim žarom?
Da li ste bili potpuno slomljeni i ako vam je Ljubav bila uzvraćena jer niste mogli da se borite za nju?
Da li ste bili malene kukavice i da li se sada kajete bez obzira na okolnosti zbog kojih ste je gledali bez reči kako na kraju odlazi a sve u vama tog trena umire?

Da li je ponekad tražite u tudjim rečima? Da li vam se stegne nešto teško u grudima?


"Kad bi sve drugo uginulo a on ostao, ja bih još uvek postojala; a kad bi sve drugo ostalo a on bio uništen, vasiona bi se pretvorila u ogromnog tuđinca, činilo bi mi se da nisam deo nje.”

127648_orkanski-visovi_f.jpg
 
Poslednja izmena:
proshlo
nisi pratila :III
ko da nije ni bilo, a to su tripovi bar donekle, nije to dobro, gledajte da sretnete tu osobu ako je moguce cisto zbog tripova
sad sam hladna i jedino mi je zao sto sam se uvaljivala nepotrebno
u stvari moralo je verovaton tako ali bio je i lep period jer se neko bavio mnome, ta grupa, ali nisam iskoristila, sajber lik je ziveo donekle samo
 
Ako se racuna citav sayber univerzum,onda je moj odgovor-da(jer nije vezano za forum),ali ja sam se i videla s'njim i to je bilo to.Mozda to ne spada pod ovu kategoriju(neprezaljene)jer nije ni bila moguca,ali eto,bar sam iskrena:aha:

Kako si prevazišla to da nije bila moguća? Da li zaista nije bila moguća sa ove distance kad posmatraš?
Da li ga se setiš često i osetiš bol ili ti više ništa ne predstavlja?
 
Kako si prevazišla to da nije bila moguća? Da li zaista nije bila moguća sa ove distance kad posmatraš?
Da li ga se setiš često i osetiš bol ili ti više ništa ne predstavlja?

Jednostavno,svesna sam bila sta bih izgubila da sam se upustila u nesto vise.Prva i osnovna prepreka je moj brak.Nisam ni sada sigurna sta se tada desilo i kako bih nazvala sva ta osecanja koja sam imala,ali ja uvek znam sta su mi prioriteti.
Jasno da ga se setim,razmenimo poneki mail i to je to:)
 
mozda je ovo i gore jer ima prostora da se nadogradi
ne mogu da kazem jer kolegu ili kolege nisam videla :>>
i forum je drugaciji i sama sam drugacija i poremetilo me je prilicno, mada sma poremecena i bez toga, ali kockala sam se sama
Ako nekog nisi upoznala ili nisi dobro upoznala zaista, misliš da je patnja mnogo veća jer ima puno idealizacije?
Bez obzira, i kad smo svesni toga, bol je ogromna..Srce je nepokolebljivi vladar, glava se tu mnogo ne pita.
Kako prevazići taj bol? On nekada može da traje dugo predugo, baš zato što je ostalo nedorečeno.
Potpuni pakao bi bio zaista nemogućnost toga se osloboditi. Uvek bi moglo da eksplodira iznova i iznova u nama.
 
idi kod roditelja

- - - - - - - - - -

ma sve prodje posle delujes sebi da je to bilo neko ludilo

- - - - - - - - - -

mozda ce da se vrati : (
za shojo

- - - - - - - - - -

ako ti je otisao

nego sto sam sebe nekako poremetila a kad prodje ostanes sam sa svojom kucom i sa nekom kolicinom manje
 
Ako nekog nisi upoznala ili nisi dobro upoznala zaista, misliš da je patnja mnogo veća jer ima puno idealizacije?
Bez obzira, i kad smo svesni toga, bol je ogromna..Srce je nepokolebljivi vladar, glava se tu mnogo ne pita.
Kako prevazići taj bol? On nekada može da traje dugo predugo, baš zato što je ostalo nedorečeno.
Potpuni pakao bi bio zaista nemogućnost toga se osloboditi. Uvek bi moglo da eksplodira iznova i iznova u nama.

Msm 'ajde da je u pitanju neka vrhunska romansa koje se ugasila u rlu, ali patnja za necim virtuelnim to ti je kao put ka vecnoj retardaciji...
 

Back
Top