Izvršio samoubistvo strujom

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Nesrećni čovek je iz Laznice kod Žagubice izvršio je samoubistvo strujom - Dragutin Nikolić (78) najpre je skinuo izolaciju sa produžnog kabla, uključio ga u struju, a potom se rukama uhvatio za ogoljene žice.



- Lekari Hitne pomoći koji su stigli na lice mesta, mogli su samo da konstatuju smrt nesrećnog čoveka - kažu u istrazi.

Razlog ovog samoubistva nije poznat, jer Dragutin nije ostavio oproštajno pismo, ali se pretpostavlja da se na ovaj čin odlučio zbog samoće i bolesti.

Ovo je deseto samoubistvo u Braničevskom okrugu od početka godine. Od prethodnih devet, pet je izvršeno vešanjem i po jedno aktiviranjem bombe, pucanjem u glavu, trovanjem lekovima i utapanjem u Moravi. U prošloj godini na području ovog okruga izvršeno je 25, a 2011. godine 34 samoubistva.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Hronika/332364/Izvrsio-samoubistvo-strujom

inovativno
 
Ja bih ljudima omogucio da se ukokaju inekcijom . Lijepo odu u apoteku , kupe inekciju i ubodu se u venu .
Ovako moraju da izmisljaju razne metode , a svaka brutalna . Sto ne bi mogli da odu sa ovog svijeta bez mucenja ?
Moj ujak je bio bolestan i ubio se iz pistolja . I njemu i rodbini bi bilo lakse da je postojao neki jednostavniji nacin .
 
ma bolje i struja nego da se besio,kad čujem da se neko obesio ne bude mi dobro uopšte,kakva yayarska smrt strašno,bolji je i Kondorov let sa Pančevca ili sa neke zgrade od vešanja:::
najbolji je metak ,ili OD s drogom, lekovima i alkoholom al dobro to je već glamurozno...::::
 
Skok sa zgrade na beton ili ovo sa strujom i kraj.

Ko se razneo bombom ima li neki link?

Ljudi se parama okrenuli ljude ignorisu i tako se ovo desava.
Bio sam u sobi posto se zena raznijela rucnom bombom .Uspjela je aktivirati dvije od tri pripremljene .
Ubila je sebe i .dvoipogodisnjeg sina . Drugi stariji sin je prezivio jer ga je njena otkinuta noga bacila sa
kreveta , pa ga nisu zakacili geleri druge bombe . Zenica je inace imala manje od 50 kg , pa mozete
zamisliti kakva je to bila scena !:confused:
 
Убио се тамо око 1980. и коју годину доцније полицајац у Србобрану(то је оно блајбигерово место) исто струјом, али тако да је огољену жицу неколико пута обмотао око врата(мсм не око улазних врата од собе, већ око властитог врата) и тек онда крајеве гурнуо у утичницу!!!
 
Ja bih ljudima omogucio da se ukokaju inekcijom . Lijepo odu u apoteku , kupe inekciju i ubodu se u venu .
Ovako moraju da izmisljaju razne metode , a svaka brutalna . Sto ne bi mogli da odu sa ovog svijeta bez mucenja ?
Moj ujak je bio bolestan i ubio se iz pistolja . I njemu i rodbini bi bilo lakse da je postojao neki jednostavniji nacin .

Zato što je ovako "humanije". A i ima više posla za one što posle te ljude stružu sa asfalta i čiste sa šina...
 

Back
Top