Suvise gusta...
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Suvise gusta...

Iskusan
    Učlanjen
    15.04.2012.
    Pol
    ženski
    Novi Beograd, centar modernapevacica.wordpress.com
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano Suvise gusta...

Ova situacija u kojoj se nalazim je bas gusta. U vezi sam sa jednim deckom, pored toga, imam i ljubavnika, a juce sam upoznala jednog decka, za kog sam osetila da je covek mog zivota. Setala sam posle podne ulicom. Sada zivim u novom stanu. Lepo je, komsiluk je ok. Ima nekih dosadnih deda, koji non stop bleje ispred zgrade. Ne mogu da mrdnem, a da ne gledaju. Juce izadjem do auta, ovaj jedan gleda. Otvorim haubu, primetim da gleda. Zatvorim haubu i krenem da dohvatim nesto sa suvozackog sedista, pridruzuje mu se jos jedna deda. Ovaj jedan sed je tu non-stop, a ovaj drugi s brkovima je redje, ali i on je tu. Ovaj s brkovima ima neku cerku. Meni je ona tako odvratna. Nekako uzurbano se klacka dok hoda, a deluje mi kao neka seljancura. Vidjala sam je po splavovima. Svaki put me odmeri od glave do pete. Izgleda da on ima i sina. Nisam bas uspela sve da ih pohvatam, ali sam videla par zgodnih frajera.
    I dok sam setala juce, videla sam kako u jednom crvenom Renou prolazi neki decko. Pored njega je vozila neka sa kovrdzama na krajevima i iza je bilo dvoje dece. Odmah sam osetila da je on decko za mene. Ipak, malo sam se rastuzila, jer sam shvatila da je ozenjen. Setajuci dalje, videla sam da su se parkirali tu blizu. Ubrzo sam prosla i videla tu decu. Da bih ispitala stvar, malo sam se priblizila i dok su se oni pakoval, procaskala sam sa devojcicama, koje su mi prisle. Mene svi obozavaju, a ja mnogo volim decu. I tu sam malo s njima caskala i saznala da im je on ujak. Bas su bili slatki. On je stvarno sladak. Nosio je neku zelenu majicu s kragnom i teksas sorc. Ima svetlosmedju kosu i plave oci. Usta su mu malo punija. Ja mislim da je on bas decko kog sam oduvek trazila. Ja sam ih pozvala da dodju kod mene sa decicom. Ova jedna mala je devojcica, a ovo drugo dete sam zaboravila. Nekako je nedefinisano i dosadno. On je rekao da bi bilo lepo da upozna novu komsinicu. Razmenili smo brojeve, pa mozda padne neka setnja. Verovatno ce me pozvati sutra uvece, posto osecam da je on decko za mene i da se sve poklapa kako treba. Problem su njegove godine. Ima 30 godina, ali ipak je sladak, pa mi nije vazno. Plasim se da ne pocnem da se zaljubljujem u vrsnjake, mada i oni dolaze u godine, kada su obezbedjeni, iako su detinjasti.
    Ne znam sta da radim sa deckom i ljubavnikom. Trebalo bi veceras da se vidim sa deckom.

Iskusan ljubota (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    162

Podrazumevano Re: Suvise gusta...

Ček prvo da ja sve to povatam...Trenutno mi se sve malko vrti u glavi...
    Plakao sam kad je progledala Esmeralda...

Legenda
    Učlanjen
    19.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    78
    Reputaciona moć
    0

Где је мениђер?

Moderator Stevcina zabica (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2731

decko, ljubavnik, novo poznanstvo, covek tvog zivota, dede, cerka, splavovi, hauba...i za ljis je i suvise

Slične teme

1. Imam i suvise velike grudi da li da ih smanjim
    Autor Smoldi u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 28.08.2010., 23:19
  2. SUVISE JE DA PRICAM UDJITE PA VIDITE. EXTRA
    Autor nemanja02 u forumu Internet
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.05.2007., 19:03
  3. Dva moderatora je jedan suvise
    Autor Sorab1 u forumu Politika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 30.03.2007., 02:14
  4. Lepa a suvise sama...
    Autor Vampiricaa u forumu Žene
    Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 29.12.2005., 11:40
  5. da li su danasnji tipovi suvise isfeminizirani...
    Autor pretor u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 31.01.2005., 09:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •