Tetoviranje

Yulia Vidojevic

Početnik
Poruka
1
Pozdrav,prvi put postavljam bilo sta na forumu,ne zamerite ako nesto nije kako treba,
Zelim da pocnem da tetoviram ali ono sto mi trenutno predstavlja prepreku je neiskustvo i neinformisanost u ovom zanatu kao sto je dobra tattoo oprema i sl.
Znaci,moje pitanje bi glasilo - sta je sve potrebno od opreme da bi se krenulo sa radom?
 
Ни ја не знам ништа о томе, али пошто то није ни мало наиван посао, врло је битно да се добро распиташ из прве руке, тј. код тату мајстора.
 
Za pocetak olovku u ruke crtaj, kada ti kazu da si dosta dobar kreni da sebe saras, kada se isaras, tada krnes druge. Oprermu kupis od ljudi koji to vec rade, oni ti i pokazu kako sve radi.
 
tehniku mozas da naucis citajuci na netu i gledanje slika,imas one vestacke koze da kupis ili na koru od grejfurte mozes da vezbas,ali tu je dosta bitan i talenat za slikanje i tako to.
 
ja sam protiv tetoviranja zato sto i ja sam nebi se nikad tetovirao a niti cu jer ne samo da se plasim nego ne mogu da podnesem da vidim nekog istetoviranog ili neku mada ja bi vam preporucio da se ne tetovirate a i sta ce vam to???
 

Back
Top