POLICIJA BiH USLA U CRKVU I TOKOMSLUZBE TRAZILA UCESNIKE SNP-nasi
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: POLICIJA BiH USLA U CRKVU I TOKOMSLUZBE TRAZILA UCESNIKE SNP-nasi

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano POLICIJA BiH USLA U CRKVU I TOKOMSLUZBE TRAZILA UCESNIKE SNP-nasi

Sajt za mobilne
    Novosti na Facebooku Twitteru

Registrujte se ili se prijavite
    Policija BiH ušla u crkvu i tokom službe tražila učesnike SNP 1389 | Region | Novosti.rs
    O namaMarketingKontaktKupi knjiguKlub

Naslovna
    Sport
    Planeta
    Spektakl
    Kultura
    Srbija
    Beograd
    Život +
    Turizam
    Zabava

Svet
    Region
    Dijaspora

Feljtoni
    Foto
    Video
    Horoskop
    Trn
    Arhiva

Policija BiH ušla u crkvu i tokom službe tražila učesnike SNP 1389
    Tanjug | 28. jul 2013. 17:55 | Komentara: 0

Prilikom obeležavanja 21. godišnjice od stradanja stanovništva u selu Jabuka kod Foče, tokom služenja parastosa za poginule, u portu Hrama preobraženjag gospodnjeg, ušla je patrola Policijske stanice Ustikolina
    Srodne vesti

Bosna puna skrivenog oružja

Bosna puna skrivenog oružja

Strazbur presudio protiv BiH

BANjALUKA - Prilikom obeležavanja 21. godišnjice od stradanja stanovništva u selu Jabuka kod Foče, tokom služenja parastosa za poginule borce i civile, u portu Hrama preobraženjag gospodnjeg, ušla je patrola Policijske stanice Ustikolina Policije Federacije BiH, javila je Radio-televizja Republike Srpske (RTRS).

Oni su, kako se navodi, od organizatora pomena zatražili da iz crkve u kojoj je služena liturgija izvede momke iz Srpskog narodnog pokreta 1389, da bi s policijom pošli u stanicu da daju izjave.

Njih je, prema navodima policije, prijavilo lokalno stanovništvo, jer su imali majice sa dvoglavim orlom, srpske trobojke, a meštani tvrde da su dizali tri prsta, i navodno provocirali.

Međutim, niko od pripadnika SNP-a 1389 ne priznaje ove navode.

Njih 20-tak nisu hteli da krenu s policijom, dok ne bude obavljen pomen za 43 Srba iz sela Jabuka, zverski ubijenih 23. jula 1992. godine.
    Vesti iz Rubrike

Koja je to policija BiH ja neznam da nije serijatska polcija da hebe oca ocinjeg.
    Kazu ovi mestani da su ovi nasi podizali tri prsta i imali nekakvog orla na majcama eeeennneeee??????

GolubBabic nije na forumu
    РЕПУБЛИКА СРПСКА НИКАД' НЕЋЕ БИТИ ТУРСКА!
    Domaćin
    Učlanjen
    17.12.2010.
    Pol
    muški
    ЗЕМЉА ОЦА МОГА ЗЕМЉА БРАЋЕ МОЈЕ Тамо ђе се гусле чују
    Reputaciona moć
    173

Podrazumevano Re: POLICIJA BiH USLA U CRKVU I TOKOMSLUZBE TRAZILA UCESNIKE SNP-nasi

Приликом обиљежавања 21 годишњице од страдања становништва у селу Јабука код Фоче, током служења парастоса за погинуле борце и цивиле, у порту Храма Преображења Господњег, ушла је патрола Полицијске станице Устиколина Полиције Федерације БиХ.
    АУДИО: Привођења током парастоса у Устиколинитрајање: 0:52
    Полиција ФБиХ

Затражили су да организатор помена из цркве у којој је служена литургија изведе момке из Српског народног покрета 1389, да би с полицијом пошли у станицу да дају изјаве.

Њих је, према наводима полиције, пријавило локално становништво, јер су имали мајице са двоглавим орлом, српске тробојке, а мјештани тврде да су дизали три прста, и наводно провоцирали.

Нико од припадника СНП-а 1389 не признаје ове наводе.

Њих 20-так нису хтјели кренути с полицијом, док не буде обављен помен за 43-оје Срба из села Јабука, звјерски убијених 23. јула 1992. године.

Испред Полицијске станице Устиколина тренутно су готово сви учесници помена, међу којима и екипа РТРС-а, који добровољно чекају да дају изјаве.

Учесници помена питају због чега позивања на информативни разговор, и зашто 21 годину чекају на одговор зашто починиоци злочина у Јабуци нису процесуирани.

http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=92655
    Banjaluka

https://www.youtube.com/watch?v=tVM-f2PKiYk

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: POLICIJA BiH USLA U CRKVU I TOKOMSLUZBE TRAZILA UCESNIKE SNP-nasi

E AKO OVO NE BUDE VALIDAN LINK I JES VALIDAN DA HEBE OCA OCINJEG

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:446249-Policija-BiH-usla-u-crkvu-i-tokom-sluzbe-trazila-ucesnike-SNP-1389

- - - - - - - - - -

EVE I OD BRATA GOLUBA ZA SVAKI SLUCAJ

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio GolubBabic Pogledaj poruku
    Приликом обиљежавања 21 годишњице од страдања становништва у селу Јабука код Фоче, током служења парастоса за погинуле борце и цивиле, у порту Храма Преображења Господњег, ушла је патрола Полицијске станице Устиколина Полиције Федерације БиХ.
    АУДИО: Привођења током парастоса у Устиколинитрајање: 0:52
    Полиција ФБиХ

Затражили су да организатор помена из цркве у којој је служена литургија изведе момке из Српског народног покрета 1389, да би с полицијом пошли у станицу да дају изјаве.

Њих је, према наводима полиције, пријавило локално становништво, јер су имали мајице са двоглавим орлом, српске тробојке, а мјештани тврде да су дизали три прста, и наводно провоцирали.

Нико од припадника СНП-а 1389 не признаје ове наводе.

Њих 20-так нису хтјели кренути с полицијом, док не буде обављен помен за 43-оје Срба из села Јабука, звјерски убијених 23. јула 1992. године.

Испред Полицијске станице Устиколина тренутно су готово сви учесници помена, међу којима и екипа РТРС-а, који добровољно чекају да дају изјаве.

Учесници помена питају због чега позивања на информативни разговор, и зашто 21 годину чекају на одговор зашто починиоци злочина у Јабуци нису процесуирани.

Puno hvala brate za link ja vise i neznam koliko su mi
    tema bezrazlozno zatvorili cini mi se jedno 10 000

Poznat Qurajber * (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3880

Citat Original postavio NOCNO VREBALO Pogledaj poruku
    Puno hvala brate za link ja vise i neznam koliko su mi
    tema bezrazlozno zatvorili cini mi se jedno 10 000
    Vjerovatno brišu, jer niti znaš temu postaviti niti znaš link iskopirati. Poradi malo na informatičkoj pismenosti pa ti neće teme brisati...

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    389

sada neko mi neko objasni naslov teme koji je apsolutno pogrešan nisu ušli panduri u crkvu jer crkve ni nema parastos je držan na otvorenom prostoru ko ne veruje neka pogleda slike.
    ako bi crnogorcima svetlele oči , beograd bio noću sijao kao Pariz

Берекин je trenutno na forumu
    Бринем своју невољу,то ме весели!
    Elita Берекин (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    522

Прије неколико дана у Панчеву, у по бјела дана, лик од 60ак година на мотору крузеру, њемачких таблица, с закаченом бјелом заставицом. На корак, два испред мене нека баба и чича ходају, и чујем је, нешто гунђа и спомиње заставу. Погледах у правцу мотористе, кад оно застава алијине Босне под којом су Србе клали. А овамо Србе приводе-узимају изјаве због подизања три прста.
    "како је до непрепознавања доведена суштина преваре"

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2196

Pa ko je kriv policiji Republike Srpske sto ne uzvraca istom merom i ne privodi na informativne razgovore Zukorlica Cerica i ostalu bandu kad dolaze u Srebrenicu.

Sve to treba hapsiti i 24 sata na informativni drzati pa da vidimo.

Na primer fabrikujes anonimnu prijavu da Zukorlic i Ceric svercuju drogu, i onda ih uhapsis sve na gomilu privedes u SUP, pretreses do gole koze, sa pregledom telesnih supljina i rastavis automobile do zadnjeg srafa.

Ako ne nadjes nista, izvines se i zahvalis na saradnji i teras dalje.

Tako se to radi.

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    Pa ko je kriv policiji Republike Srpske sto ne uzvraca istom merom i ne privodi na informativne razgovore Zukorlica Cerica i ostalu bandu kad dolaze u Srebrenicu.

Na primer fabrikujes anonimnu prijavu da Zukorlic i Ceric svercuju drogu, i onda ih uhapsis sve na gomilu privedes u SUP, pretreses do gole koze, sa pregledom telesnih supljina i rastavis automobile do zadnjeg srafa.

Tako se to radi.

Da to upravo to

Buduća legenda gruba greska (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1099

Citat Original postavio Берекин Pogledaj poruku
    Прије неколико дана у Панчеву, у по бјела дана, лик од 60ак година на мотору крузеру, њемачких таблица, с закаченом бјелом заставицом. На корак, два испред мене нека баба и чича ходају, и чујем је, нешто гунђа и спомиње заставу. Погледах у правцу мотористе, кад оно застава алијине Босне под којом су Србе клали. А овамо Србе приводе-узимају изјаве због подизања три прста.
    Srbi iz Srbije snose najveću odgovornost za sve Srbe.Sram nas bilo za toliko propusta, grešaka...ma, užas.

- - - - - - - - - -

. . .
    Poslednji put ažurirao/la Platin : 28.07.2013. u 22:17
    rece mi jedan coek da sam blatokrvnica, a meni se to svidja

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2196

sve dok ne primenjujemo reciprocitet u odnosima desavace nam se ovakve stvari.

Domaćin
    Učlanjen
    17.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    173

Припадници Српског народног покрета, од којих четворица малољетних, кажњени су мандатним казнама од 100 марака , иако тврде да нису криви за вербално вријеђање бошњачког локалног становништва.

Учесници помена за 43-оје Срба из села Јабука који су звјерски убијених 23. јула 1992. године, питају, због чега позивања на информативни разговор, и зашто 21 годину чекају на одговор зашто починиоци овог злочина нису процесуирани.
    Banjaluka

Domaćin
    Učlanjen
    17.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    173

sve dok ne primenjujemo reciprocitet u odnosima desavace nam se ovakve stvari.
    policija RS treba da reaguje kad horde iz federacije krstare RS sa ratnim zastavama i pise kazne zbog krsenja javnog reda i mira i provociranja lokalnog stanovnistva,skoro je bilo okupljanje oko srbrenice i i takozvani mars sve sa ratnim zastavama i simbolima alijne armije,tu se moglo dosta kazni napisati
    Banjaluka

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2206

Oni su, kako se navodi, od organizatora pomena zatražili da iz crkve u kojoj je služena liturgija izvede momke iz Srpskog narodnog pokreta 1389, da bi s policijom pošli u stanicu da daju izjave.

Njih je, prema navodima policije, prijavilo lokalno stanovništvo, jer su imali majice sa dvoglavim orlom, srpske trobojke, a meštani tvrde da su dizali tri prsta, i navodno provocirali.

Međutim, niko od pripadnika SNP-a 1389 ne priznaje ove navode.

Koja je to policija BiH ja neznam da nije serijatska polcija da hebe oca ocinjeg.
    Kazu ovi mestani da su ovi nasi podizali tri prsta i imali nekakvog orla na majcama eeeennneeee??????
    Шта је ово, јбт. ИЗГЛЕДА ДА ЈЕ КАЖЊИВО ПО "ЗАКОНУ" - БИТИ СРБИН!!! Питам се шта раде ови наши велеиздајници??? Зашто не реагују???
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    30.07.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1099

Citat Original postavio PaziŠtaČiniš Pogledaj poruku
    Čovječe, ja ti ozbiljno kažem, to je za tvoje dobro. Kada temu postaviš kako treba mnogi će te ozbiljnije shvatiti....i opet ti ponavljam, trebaš se informatički opismeniti....
    Ne reklamiraj avast, nije dozvoljeno.

Učlanjen
    30.07.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1099

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Шта је ово, јбт. ИЗГЛЕДА ДА ЈЕ КАЖЊИВО ПО "ЗАКОНУ" - БИТИ СРБИН!!! Питам се шта раде ови наши велеиздајници??? Зашто не реагују???
    Nemaš na koga da računaš, u se i u svoje kljuse.

- - - - - - - - - -

. . .
    Poslednji put ažurirao/la Platin : 28.07.2013. u 22:20

Učlanjen
    30.07.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1099

Okej nisam previse vican u kuckanju a i PC mi je nov i treba da ga naucim
    mislim ja i neznam koliko operacija poseduje
    ali vazno je kuc kati a oni neka zatvaraju teme
    Ma ne obraćaj pažnju, tema je važna.

Učlanjen
    30.07.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1099

Ako si bila u katolickoj crkvi mozda si primetila da oni ni jednom recju ne uzimaju Isusa Hrista
    nego Majku Bozju
    Da, pa to je ona čuvena svađa koja je i dovela do raskola, osim političkog uticaja, naravno.

Početnik gerhard (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Берекин Pogledaj poruku
    Sta mislis dal ti neko vjeruje u ovu pricu ?

Da si reko neki omladinci iz auta istakli zastavu pa eto da ti neko i povjeruje al starac od 60 godina

Jos nemoj reci da mu znas ime i prezime kad vec znas godinu rodjenja

Učlanjen
    30.07.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1099

. . .

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio gerhard Pogledaj poruku
    Sta mislis dal ti neko vjeruje u ovu pricu ?

Da si reko neki omladinci iz auta istakli zastavu pa eto da ti neko i povjeruje al starac od 60 godina

Jos nemoj reci da mu znas ime i prezime kad vec znas godinu rodjenja
    Svi mu veruju osim tebe.A ti si trol.
    Poslednji put ažurirao/la Platin : 28.07.2013. u 22:22

Učlanjen
    30.07.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1099

Patrijarh Pavle.

Elita
    Učlanjen
    10.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Tako se to radi.
    Zar Foca nije u RS ??

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hapsite tu bagru! Bar je vi hapsite ako vec nece vlasti u Vojvodini i Srbiji.

Početnik gerhard (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio gruba greska Pogledaj poruku
    - - - - - - - - - -

Svi mu veruju osim tebe.A ti si trol.
    Joj cica od 60 godina na motoru kroz Beograd nosi ratnu zastavu od BiH

Joj bogo svasta cu ovdje procitati
    Vjerovali ste sve do 95. da su Srbi nebeski narod i da je gospod Bog Srbin kao i da su Srbi poslati na zemlju da vladaju u pocetku Balkanom pa svijetom
    Jel vjerujete i sad u to ?

Poznavalac stvari nije na forumu
    Уништитељ мрачњака,незналица и секташа.
    Legenda Poznavalac stvari (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3727

Citat Original postavio gerhard Pogledaj poruku
    Joj cica od 60 godina na motoru kroz Beograd nosi ratnu zastavu od BiH

Joj bogo svasta cu ovdje procitati
    Vjerovali ste sve do 95. da su Srbi nebeski narod i da je gospod Bog Srbin kao i da su Srbi poslati na zemlju da vladaju u pocetku Balkanom pa svijetom
    Jel vjerujete i sad u to ?
    Како сте успели да се од 93. сви од Муслимана преникујете у Бошњаке?
    Муслимански мигранти не долазе у Европу да раде већ да се накаче на социјалу-Милош Земан, Председник Чешке Републике.

Slične teme

1. NAVIJACI ILI POLICIJA?!?
    Autor WHITE_TIGER u forumu Beograd
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 25.10.2009., 15:07
  2. A zasto je policija zaboravljena?
    Autor Ivana/Cmokic u forumu Vojska, policija i avijacija
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 10.06.2005., 20:01
  3. policija
    Autor anonimam'tip'sam'ja u forumu Škole
    Odgovora: 4