Rukavice za Kik boks

zemunac999

Zainteresovan član
Poruka
224
Rukavice za Kik boks, polovne solidno ocuvane, velicina ML na cicak traku. cena 15e.
Kontakt mail : zemunac2009@hotmail.com
hf04.jpg

ru5h.jpg
 
Pa ovo i jesu solidno ocuvane rukavice za jednog boxera, kick boxera..... Nije ti to wing chun pa da se pipkaju i udaraju one slabe direkte i onda rukavice mogu da traju 125 godina......Ovde se ozbiljno radi i vezba...A kakve sam sve rukavice bokserske vidjao unistene od treninga, ove su jos i dobre.
 
Pa ovo i jesu solidno ocuvane rukavice za jednog boxera, kick boxera..... Nije ti to wing chun pa da se pipkaju i udaraju one slabe direkte i onda rukavice mogu da traju 125 godina......Ovde se ozbiljno radi i vezba...A kakve sam sve rukavice bokserske vidjao unistene od treninga, ove su jos i dobre.

Brice Li,ti si kao vidjao rukavice,i to jos maksimalno iskoriscene:think:Ko je uopste video da wing-cuovci upotrebljavaju rukavice,ja nisam.A sta se to ozbiljno vezba?Ti si kao udarao u dzak,pa znas koliko mogu da traju rukavice,vrlo interesantno od jednog papirdzije kako on sve dobro zna,da,da,okej.kada ti tako kazes neka bude tako.:cool:
 
Brice Li,ti si kao vidjao rukavice,i to jos maksimalno iskoriscene:think:Ko je uopste video da wing-cuovci upotrebljavaju rukavice,ja nisam.A sta se to ozbiljno vezba?Ti si kao udarao u dzak,pa znas koliko mogu da traju rukavice,vrlo interesantno od jednog papirdzije kako on sve dobro zna,da,da,okej.kada ti tako kazes neka bude tako.:cool:


Naravno da znam i da sam praksom to uvideo. Ne, ti ces da mi kazes da li znam ili ne i da li sam udarao ili ne. A ovi valjda vingovci odrade neki REALNI sparing sa rukavicama, inace kako ce nauciti borbu i borenje? Plivajuci na suvom??
 
Naravno da znam i da sam praksom to uvideo. Ne, ti ces da mi kazes da li znam ili ne i da li sam udarao ili ne. A ovi valjda vingovci odrade neki REALNI sparing sa rukavicama, inace kako ce nauciti borbu i borenje? Plivajuci na suvom??


Da ti si praksom Uvideo:hahaha:Necem nista da ti kazem samo da te Pratim prilikom tvog izrazavanja,ili ti "udaranja",samo ne znam u sta si udarao,mozda si mlatio sljive negde na selu kod rodjaka:hahaha:
Cudno da nisi bio u poseti kod wing-cuovaca,mogao si i da naucis kako se oni mlate sa rukavicama:think:
 
Ja ti lepo kazem ti kako hoces..... Uopste me ne zanima tvoje misljenje..... I nemoj coveku da spamujes temu, ispari, ti i rukavice ste 2 razlicitaq pojma. Ovo koriste borci koji treniraju realno borenje a ne plivanje na suvom.
 
Ja ti lepo kazem ti kako hoces..... Uopste me ne zanima tvoje misljenje..... I nemoj coveku da spamujes temu, ispari, ti i rukavice ste 2 razlicitaq pojma. Ovo koriste borci koji treniraju realno borenje a ne plivanje na suvom.

Evo,bas razmisljam kakvog su "pojma" rukavice,jer ih jos uvek nisam Okacio o Klin,Ove rukavice se Realno koriste za Udaranje u Dzak,ako nisi znao,a za fajting se koriste drugacije Vrste rukavica
Za ove rukavice ne znamo kolika je tezina u pitanju,a ja tebi postavljam pitanje:posto je na levoj rukavici problem sa palcem,jer kao sto se vidi da su tu i nacete(iscepane) i da li su kozne ili plasticne,da li bi ih ti okrpio ili bi palac odsekao?
 
Dobro ti covek kaze ako neces da kupis nemoj da seres po temi i da spamujes, rukavice su solidne i vrede za tu cenu, ti ako hoces nove idi u radnju i kupi od 35e pa navise. Cena je 1499 din.
 
Poslednja izmena:
Dobro ti covek kaze ako neces da kupis nemoj da seres po temi i da spamujes, rukavice su solidne i vrede za tu cenu, ti ako hoces nove idi u radnju i kupi od 35e pa navise. Cena je 1499 din.

Zemunac napisi mi kucnu adresu,poslaci ti iz USA GLANC NOVE kao tvoje,koje se ovde mogu kupiti za od 16 - 20 dolara,zavisi koje su tezine.Najteze su 16 unci koje ja imam.
Izvoli javi se dobijas ih besplatno:cool:
 
Prijatelju ne trebaju mi tvoje rukavice ja i ove prodajem jer mi ne trebaju. Ti kao da ne shvatas poentu, nismo mi u americi niti smo u kini, u Srbiji smo. Ko hoce hoce, ko nece ne mora nek naruci iz Amerike.

Tako je Brate,samo napred zelim ti da uspesno dovedes prodaju do kraja,ali me Cudi samo jedna stvar,da to direktno ne prodajes recimo u Zemunu,toliko ljudi su zaineresovani(ja sam i kimana i rukavice i ostale pomocne spravice) prodavao direktno i na lice mesta u Beogradu,nije mi trebao forum,mozda gresim,Izvini,da sto pre Prodas rukavice.
 
O ****** okani se vise coveka i njegove teme, pusti ga da prodaje gde on zeli bez ikakvog iscudjavanja, kako ne shvatas, covek prodaje i ovde i na jos nekim mestima i verovatno ej nudio i preko svog FB profila i uzivo i preko prijatelja, pa gde prvo proda...Mzoda je coveku bas hitno......Sta se iscudjujes i smaras ga....

Samo si mu ovde napravio kontra marketing da sto manje ljudi kupi cim vidi da ima nekih pisanija na temi i da neko nesto pljuej i dzvanjka, odmah ce po defaultu da zauzmi paranoicni stav i da i ako su hteli da poruce rukavice da se predomisle...

Ako en mzoes da mu pomognes da proda, ok, ali nemoj da mu odmazes!
 
O ****** okani se vise coveka i njegove teme, pusti ga da prodaje gde on zeli bez ikakvog iscudjavanja, kako ne shvatas, covek prodaje i ovde i na jos nekim mestima i verovatno ej nudio i preko svog FB profila i uzivo i preko prijatelja, pa gde prvo proda...Mzoda je coveku bas hitno......Sta se iscudjujes i smaras ga....

Samo si mu ovde napravio kontra marketing da sto manje ljudi kupi cim vidi da ima nekih pisanija na temi i da neko nesto pljuej i dzvanjka, odmah ce po defaultu da zauzmi paranoicni stav i da i ako su hteli da poruce rukavice da se predomisle...

Ako en mzoes da mu pomognes da proda, ok, ali nemoj da mu odmazes!


Pa upravo sam to i uradio,na kraju pisanja sam mu pozeleo da ih sto pre proda,sto si ti toliki paranoik,sve je okej,prodace ih 100% sam uveren,ajmo dalje.
 
Pa upravo sam to i uradio,na kraju pisanja sam mu pozeleo da ih sto pre proda,sto si ti toliki paranoik,sve je okej,prodace ih 100% sam uveren,ajmo dalje.

Dzabe si mu pozeleo kada si mu zasrao temu i zastrasio sve potencijalne kupce.....Ljudi reaguju sistemom hm gde ima dima ima i vatre, bolje ja da se klonim ovih rukavica, nesto palamude ovi na forumu o njima, ma izbegavacu ih.....

Ja nisam paranoik nego psiholog, i tacno znam psihologiju marketinga i ljudsko ponasanje, i kazem ti , nepotrebno si coveku zasro temu, a niti si kupac niti mu pomazes da proda......

To sto si mu ti pozeleo srecu moze da okaci macku o rep. ovo je nauka, a ne sujeverje i magija, od tvoje srece nema ama bas nikakve koristi ali zato ima otezavajucu okolnost kada neko isprocita ovu temu....

I prestani vise da mu pises ovde!
 

Back
Top