islam

Dogon Brutal

Primećen član
Banovan
Poruka
797
polako ali neminovno dolazi

jeste spremni ateisti budisti satanisti šamani bramani zvezdočatci katolici protestanti altenativci svedoci vuduisti i ostali?

- - - - - - - - - -

pošto vreme u kojem ste imali pravo na alternativu svakako prolazi

- - - - - - - - - -

šta ćete da radite?
 
jeste spremni ateisti budisti satanisti šamani bramani zvezdočatci katolici protestanti altenativci svedoci vuduisti i ostali?
a je l' se to u islamskom pismu ne koristi zarez?
to ti je ona tipka pored M na tastaturi.
ako je tako, ja još nisam potpuno spreman.
trebaće mi vremena da se naviknem na te novine.
 
Kakav Islam, savrseno mi je dobro ovako.
Jedini problem je taj sto mi muslimani deluju manje tolerantno sto se tice ovih agnostickih i ateistickih ideja nego hriscani.
 
Čuj Islam dolazi, bio ovde nekoliko vekova pa otišao :mrgreen:
Sta vise, musliman obnovio Pecku patrijarsiju, ne bi li Srbi riscani imali gde da se klanjaju. Sta mislis, da li si u srednjovekovnoj Srbiji smeo da verujes u nesto drugo, ili da ne verujes u boga. Morao si da verujes inace ode glava. Zamisli, pod Turcima nisi morao da se klanjas Alahu. Sta vise, obnovili su ti Patrijarsiju.
 
Sta vise, musliman obnovio Pecku patrijarsiju, ne bi li Srbi riscani imali gde da se klanjaju. Sta mislis, da li si u srednjovekovnoj Srbiji smeo da verujes u nesto drugo, ili da ne verujes u boga. Morao si da verujes inace ode glava. Zamisli, pod Turcima nisi morao da se klanjas Alahu. Sta vise, obnovili su ti Patrijarsiju.
e da je on bio pravi musliman ali nije..folirao dobro i isfolirao..mogu da ga pljuju i jedni drugi ali on zavrsio poso .:D
 
e da je on bio pravi musliman ali nije..folirao dobro i isfolirao..mogu da ga pljuju i jedni drugi ali on zavrsio poso .:D
Ja mislim da je, ipak, bio pravi musliman, ali da nije zaboravio ni svoje slovensko, tacnije srpsko poreklo. On je imao na porti jos neke sokolovice u rangu pase, a i svoje roditelje je preselio u Istanbul gde su presi na islam. Da zakljucim da si potpunu u pravu, on je obavio veliki posao za Srbe, i za SPC.:bye:
 
polako ali neminovno dolazi

jeste spremni ateisti budisti satanisti šamani bramani zvezdočatci katolici protestanti altenativci svedoci vuduisti i ostali?

- - - - - - - - - -

pošto vreme u kojem ste imali pravo na alternativu svakako prolazi

- - - - - - - - - -

šta ćete da radite?
Sto se tice nas ateista, sasvim je svejedno da li dolazi islam ili bramani, itd. Aeista zna da tamo na Sedmom ili Desetom nebu ne postoji nekakvo izmisljeno svemoguce bice, niti onostrani zivot u vecitoj sreci i blalgostanju. Da si bio malo mudriji izostavio bi iz spiska prozvanih ateiste.

Uzgred, da li ti znas da postoji pravopisni znak koji se zove zpeta iliti zarez. Zasto se bas tako zovu bog bi ga tvoj znao, ali on je tako rekao da se zove i da ga pismeni koriste u svojim pisanijama.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sta vise, musliman obnovio Pecku patrijarsiju, ne bi li Srbi riscani imali gde da se klanjaju. Sta mislis, da li si u srednjovekovnoj Srbiji smeo da verujes u nesto drugo, ili da ne verujes u boga. Morao si da verujes inace ode glava. Zamisli, pod Turcima nisi morao da se klanjas Alahu. Sta vise, obnovili su ti Patrijarsiju.

Katolicka crkva u Novom Brdu,katolicka crkva u Prizrenu,katolicka crkva u Nisu,kat,crkva u Rudniku,kat,crkva u okolini Rasa,kat.crkva u Kotoru,kat.crkva u Beogradu,kat.crkva u Smederevu...sve u srednjem veku u Srbiji.Da ne pominjem Zetu..

- - - - - - - - - -

Sto se tice nas ateista, sasvim je svejedno da li dolazi islam ili bramani, itd. Aeista zna da tamo na Sedmom ili Desetom nebu ne postoji nekakvo izmisljeno svemoguce bice, niti onostrani zivot u vecitoj sreci i blalgostanju. Da si bio malo mudriji izostavio bi iz spiska prozvanih ateiste.

Uzgred, da li ti znas da postoji pravopisni znak koji se zove zpeta iliti zarez. Zasto se bas tako zovu bog bi ga tvoj znao, ali on je tako rekao da se zove i da ga pismeni koriste u svojim pisanijama.

Nije svejedno ,u Saudijskoj Arabiji za ono sto pises,vec odavno bi ti glava bila na jednom mestu,a telo na drugom..kao i u vecini drzava gde je serijat na snazi.
 

Back
Top