(ne)Moguca trudnoca?

Samo neka neko kaze jel moguce ili ne?


moguce je

pilule - obicne, kontracepcijske se ne piju naknadno - dan kasnije
vec kontinuirano, pod odredjenim uvjetima - sve pise na kutiji

tzv pilule za dan poslije se takodjer piju pod odredjenim uvjetima

u slucaju da si popila ovu prvu pilulu - regularnu ovako kako si opisala
sasvim je moguce da si trudna

u slucaju da si popila pilulu za dan poslije - povedi racuna da je uzmes prema prilozenom uputstvu

trece - trebalo bi da posjetis ginekologa i razrijesis sve svoje nedoumice
i pomogne da odaberes adekvatnu metodu zastite kako ne bi sebi sjebala organizam
i zivot...i otvarala i becolne teme po forumima u nadi da ces ti naci neki odgovor
neces
seks je super zabava, al nije djecija zabava...ili bar ne bi trebao biti, ako me kapirash
 
Kolike su sanse i da li postoje da devojka zatrudni i ako je nevina i posle tog kao nekog odnosa popije kontracepcionu pilulu?

Ako je imala prvi odnos nije nevina.Ako popije pilulu za dan posle nije sigurno da nece ostati trudna jer postoji sansa da pilula ne deluje.

Pilule za dan posle smeju da se piju dva puta godisnje jer su jako opasne za zenski organizam u vecoj kolicini.
 
Devojka je nevina, nije to bio klasican odnos, ali je popila tabletu za svaki slucaj, jer je izletelo malo 'vodice', zato pitam koje su sansw

Ako moram da budem direktna bicu.

Ako je sperma dospela do njene jajne celije iako vi niste imali pravi odnos a ona je popila pilulu za dan posle postoje sanse da je trudna .

Dakle nije bitno gde si svrsio nego gde je sperma dospela posle toga.

Da li je ili nije videcete kad uradi test za trudnocu.
 
Devojka je nevina, nije to bio klasican odnos, ali je popila tabletu za svaki slucaj, jer je izletelo malo 'vodice', zato pitam koje su sansw

Ako je popila tabletu za dan posle, nije trudna opusti se. Samo neka prati uputstvo, valjda dodju dve tablete i drugu treba da popije posle 12 sati od prve....nek proveri.

Postoje sanse cak i ako je nevina?

Postoje sanse da devojka zatrudni i pri prvom odnosu.

Ma znam ja sve to, ali kuda da prodje ako je nevina?

Prodje zato sto himen ne mora da skroz zatvori prolaz, a mozda ga i nema ako na primer koristi tampone ili se bavi jahanjem....kad vec moram opisno :)
 
Ozbiljna sam-ne znam gde si bio na casovima bilogije ali moze da prodje.

Gde prolazi krv u istom pravcu ali suprotnim smerom prodju i spermatozoidi.

Jesi kupio test za trudnocu za nju?

I sta ako jeste, jedini nacin je abortus?
Ako je popila tabletu za dan posle, nije trudna opusti se. Samo neka prati uputstvo, valjda dodju dve tablete i drugu treba da popije posle 12 sati od prve....nek proveri.


Ali popila je samo kontracepcionu pilulu i to samo jednu
 

Back
Top