Da sam musko...

ne razumem sad, jel ti to mene pitas sto su ti te sto su ti to rekle, rekle? :lol: to je nesto s cim se covek radja, mislim, sto se uci od malih nogu i ne mislim samo na prozaicne fraze bontona, nego mislim na ljubav i respekt prema zenama... a imas ti i onih, a ima ih dosta, koji glume finocu dok ne popiju korpu, a onda te uvredjeno isprate sa qrvo... moze biti da su ti te sto su ti to rekle mislile na takve primerke... ne znam

Sad me podseti, crkli smo od smeha jednom drugu koji je inače mnogo duhovit, priča on tako ( za muškarce u globalu) kako se menja "viđenje" ženske osobe koja ti se dopala a nije te odbila i te iste koja ti se dopala kad te odbije: )))

Jao što sam video jednu crnku brate, lepa je ko Portugalka, ima neku egzotičnu lepotu...posle par dana ( dobijena je i korpa u međuvremenu) , pita ga drug šta bi sa onom lepom crnkom?
S onom cigankom?

:zcepanje:
 
Sad me podseti, crkli smo od smeha jednom drugu koji je inače mnogo duhovit, priča on tako ( za muškarce u globalu) kako se menja "viđenje" ženske osobe koja ti se dopala a nije te odbila i te iste koja ti se dopala kad te odbije: )))

Jao što sam video jednu crnku brate, lepa je ko Portugalka, ima neku egzotičnu lepotu...posle par dana ( dobijena je i korpa u međuvremenu) , pita ga drug šta bi sa onom lepom crnkom?
S onom cigankom?

:zcepanje:

e to! :lol: i posle bude, ne znam sto nemam srece sa zenama, kad sam takav djentlmen, fin i ugladjen?! a onda se seti da su sigurno frigiduse, dodje na forum i otvori temu tipa, budi stoka, bobane, da bi te zene volele i postovale :zcepanje:
 
e to! :lol: i posle bude, ne znam sto nemam srece sa zenama, kad sam takav djentlmen, fin i ugladjen?! a onda se seti da su sigurno frigiduse, dodje na forum i otvori temu tipa, budi stoka, bobane, da bi te zene volele i postovale :zcepanje:

Pa jbm mu miša sad em nas popljuvaste em ispadosmo i tupsoni, jerbo samo tupson kad tako nešto izjavi za ribu koju je dizao u nebesa ne shvata da time pljuje direktno sebi u usta :roll:
 
kako nisi musko :eek:

Fizicki jesam, jos samo karakterno.
Sve kao nesto fin u zivotu, sve kao predusretljiv, uvek nenametljiv, pacifista...
Pa kao verbalno se sve da resiti, nema potrebe za konfliktima.
Pa uvek kulturiska sa devojkama, ni po koju cenu dziberluk i navalentnost, svaki poraz stoicki i glavu gore.
I kao prati te reputacija finog lika, svima drago sto te znaju.
A u zivotu prosperiraju samo jaki, fizicki i karakterno, i sa zenama i sa lovom i sa svim.
Ovakvi sluze za neko potkusurivanje i mazanje ko pasteta.
I tako prolazi vreme a ti fin...a neko ko je bio jaci negde uziva, trosi zene, udise zivot, upija sve sto mu se pruza. :lol:
 
Fizicki jesam, jos samo karakterno.
Sve kao nesto fin u zivotu, sve kao predusretljiv, uvek nenametljiv, pacifista...
Pa kao verbalno se sve da resiti, nema potrebe za konfliktima.
Pa uvek kulturiska sa devojkama, ni po koju cenu dziberluk i navalentnost, svaki poraz stoicki i glavu gore.
I kao prati te reputacija finog lika, svima drago sto te znaju.
A u zivotu prosperiraju samo jaki, fizicki i karakterno, i sa zenama i sa lovom i sa svim.
Ovakvi sluze za neko potkusurivanje i mazanje ko pasteta.
I tako prolazi vreme a ti fin...a neko ko je bio jaci negde uziva, trosi zene, udise zivot, upija sve sto mu se pruza. :lol:




U jbt!
Takvima kad pukne film......:sad2:

- - - - - - - - - -

Na prvi mah, bez puno razmisljanja, jedino sto me na prvu bas veseli, kad bih bila musko je da ne bih uopste kuburila sa ciklusom i pms-om, inace dobro mi ovako, nema potreba za promenama...: ))



I svrsila bi svaki put bez po muke...:rumenka:
 
....i da je muskarcu potrebno milion puta vise vestine, lukavosti i napora da bi jednu od njih nagovorio da rasiri noge.

sexy-man-interview-spelling-33.jpeg
 

Back
Top