kako izaci iz lose veze

u vezi sam sa momkom vec tri i po godine..tada nisam shvatala ali sad vidim da je od samog pocetka nasa veza veliki promasaj..jedino sto nas drzi na okupu je moja ljubav i cinjenica da se ni jednom ni drugom ne da pocinjati sve iz pocetka..mi smo jednostavno dva suprotna svijeta,,ono sto ja smatram da je ok..on ne..i obrnuto..stekla sam utisak da on misli samo na sebe i da je jedino on bitan.. uvjek ga podrzavam u svemu,,nastojim da mu ugodim na sve moguce nacine,,gazim preko sebe,,a on je svakim danom gori..pokusavam da ostanem u drugom stanju vec devet mjeseci,,ali bez uspjeha,,naravno on smatra da sam za to kriva ja,,njegovo pritisak i panika mi stvara stres,,jednostavno u njegovoj blizini ne osjecam slobodu,,svaki moj pa i najmanji pokret se analizira,,u njegovoj blizini nisam ja,,nego ono sto on zeli da budem..sto puta sam skupljala hrabrost,,pokusavala da raskinem,,prosle godine i raskinila,al on je obecao da ce promjeniti svoje stavove,,ali opet isto,,od vedre i nasmijane djevojke postala sam nesrecna i zabrinuta osoba dosadna i samoj sebi,,znam duboko u sebi sta bi bilo najbolje za mene ali kako..:sad2:

uzmi hrenovke 'ovako'
 
nemamo djece i to smo pokusali rijesit al nismo uspjeli.

brak sam po sebi treba da se shvati ozbiljnije nego bilo koja druga zajednica
i tu stvari treba da su konkretnije nego inace
bar ja tako mislim
ali izgleda da je sve izgubilo poentu kada se u braku ljudi ponasaju kao tinejdzeri
ocigledno da je ona ta koja odlucuje o svemu a ti samo nju pratis i slusas
probajte opet u savetovalistu, mozda vam mogu oni pomoci
 
u vezi sam sa momkom vec tri i po godine..tada nisam shvatala ali sad vidim da je od samog pocetka nasa veza veliki promasaj..jedino sto nas drzi na okupu je moja ljubav i cinjenica da se ni jednom ni drugom ne da pocinjati sve iz pocetka..mi smo jednostavno dva suprotna svijeta,,ono sto ja smatram da je ok..on ne..i obrnuto..stekla sam utisak da on misli samo na sebe i da je jedino on bitan.. uvjek ga podrzavam u svemu,,nastojim da mu ugodim na sve moguce nacine,,gazim preko sebe,,a on je svakim danom gori..pokusavam da ostanem u drugom stanju vec devet mjeseci,,ali bez uspjeha,,naravno on smatra da sam za to kriva ja,,njegovo pritisak i panika mi stvara stres,,jednostavno u njegovoj blizini ne osjecam slobodu,,svaki moj pa i najmanji pokret se analizira,,u njegovoj blizini nisam ja,,nego ono sto on zeli da budem..sto puta sam skupljala hrabrost,,pokusavala da raskinem,,prosle godine i raskinila,al on je obecao da ce promjeniti svoje stavove,,ali opet isto,,od vedre i nasmijane djevojke postala sam nesrecna i zabrinuta osoba dosadna i samoj sebi,,znam duboko u sebi sta bi bilo najbolje za mene ali kako..:sad2:

Размишљање да те мрзи да почнеш све из почетка је за губитнике, радуј се новом дану, новим људима, новом овај пут добром односу...то постоји, не бедачи себе унапред.
 
kad ti to žensko kaže, još gore žena il devojka, znači da si u njenim očima nula kao muškarac...
nikako nije dobro...
znam da je otprilike to, al neke stvari me zbunjuju. nema drugog u to sam prilicno siguran, autonomna je dakle radi i ne treba joj financijska pomoc. stavio sam joj do znanja ako je drugi u pitanju nije problem nek rekni i to je to kraj. priznala je da sam se promjenio pozitivno u njenim ocima kad je nas odnos u pitanju. zato bih molio forumase na ozbiljan razgovor.
 

Back
Top