kako izaci iz lose veze

Ja ocekujem od njega onoliko koliko ja dam, znaci ne merim, ne vagam, ali kod mene je situacija ocigledna gde sam ja budala koja sve cini da opstane veza, a on mene da pravi budalom koja ce preko svega da predje. Tako da dosta sam tolerisala neke stvari, uz to i on sam mi kaze da sam u pravu ali da ne moze da promeni svoje ponasanje. On zna da treba da bude drugaciji, vidi koliko ga volim, cenim, postujem dok on to ne pokazuje prema meni , tako da sta ja imam od toga sto on meni kaze da zna da sam u pravu kad nista ne cini da se nesto popravi ako je vec iole svestan gde gresi. Ali nema veze, bitno je da priznaje da sam u pravu !

shta ti imash od toga?dushevnu safisfakciju?
e moja ti...i ja sam ranije jako voleo kad sam u pravu,
al sam shvatio da ja od toga nemam nishta...samo hranish svoju sujetu...
pitao bih te koliko imate ili imash godina?to je mozhda kljuchno...
 
Pa donekle mozda i verujem da je iskreno plakao posto on zaista ne place jer je onako bas ozbiljan. Kad sam mu spomenula da zelim posle njega da nadjem osobu koja ce da me voli , ceni i postuje koliko ja nju, on je rekao da ce i on nastaviti dalje i da ce naci neku drugu. A i rekao mi je da mu ne mogu pobeci, ako mu se ne budem javljala, odgovarala na pozive, doci ce licno kod mene kuci da mi uruci kao neko pismo od njega za mene ! Koja romantika i patetika :)

dramoser vulgaris
ili 15 godisnjak...
trece nema
sori
 
shta ti imash od toga?dushevnu safisfakciju?
e moja ti...i ja sam ranije jako voleo kad sam u pravu,
al sam shvatio da ja od toga nemam nishta...samo hranish svoju sujetu...
pitao bih te koliko imate ili imash godina?to je mozhda kljuchno...

Ja imam 22 godine a on 27... Ja ne kazem da ja od toga nesto imam, imam jedino to sto cu izaci cistog obraza iz veze a on neka razmislja o svojim greskama i zbog cega odbija postovanje i ljubav koju mu pruzam zarad nekih osoba koje njega ne postuju. ZNam da nemam nista, uverila sam se u to da nemam jer se nista ne menja po tom pitanju. Imam manje godina od njega ali razmisljam daleko zrelije od njega. Naucila sam da cenim prave vrednosti, da se postovanje, poverenje, sreca, ljubav ne mogu kupiti. Dzabe coveku ako ima novca i vile ako nema sve ovo sto sam malopre nabrojala ! Tako ja bar gledam na zivot ! A on neka vidi sta mu je prece, da se ponizava zbog novca i da oni manipulisu sa njim kako hoce ili najiskrenija ljubav i postovanje koju ja zelim i dalje da mu pruzam. A pritom nije siromah, nego decku malo njegovog novca !

- - - - - - - - - -

dramoser vulgaris
ili 15 godisnjak...
trece nema
sori

27 godina verovao/la ti ili ne ima ta osoba ...
 
Ja imam 22 godine a on 27... Ja ne kazem da ja od toga nesto imam, imam jedino to sto cu izaci cistog obraza iz veze a on neka razmislja o svojim greskama i zbog cega odbija postovanje i ljubav koju mu pruzam zarad nekih osoba koje njega ne postuju. ZNam da nemam nista, uverila sam se u to da nemam jer se nista ne menja po tom pitanju. Imam manje godina od njega ali razmisljam daleko zrelije od njega. Naucila sam da cenim prave vrednosti, da se postovanje, poverenje, sreca, ljubav ne mogu kupiti. Dzabe coveku ako ima novca i vile ako nema sve ovo sto sam malopre nabrojala ! Tako ja bar gledam na zivot ! A on neka vidi sta mu je prece, da se ponizava zbog novca i da oni manipulisu sa njim kako hoce ili najiskrenija ljubav i postovanje koju ja zelim i dalje da mu pruzam. A pritom nije siromah, nego decku malo njegovog novca !

- - - - - - - - - -



27 godina verovao/la ti ili ne ima ta osoba ...

ok
dramoser
ti samo vidi jel to treba to u zivotu
misisim, takve svari znaju i u psihicko zlostavljanje prerast
a manipulacija su svakako
 
Jes sad kad on ima lovu i sve pride ti se pozivas na ljubav, ajde ne trabunjaj vise dobices od njega pedalu of cors pa potrazi nekog lika koji je klot i bez icega pa zivite od ljubavi al na tvoj racun.:per:

On nema pare, samo koristi te neke osobe jer mu oni placaju neke stvari i tako, ima koristi od njih uglavnom ali oni nemaju postovanja prema njemu, vredjaju se, svadjaju, ali on ne moze da ih se okani jer ima koristi i sebe ponizava. A ja bas nisam materijalista, vise cenim i volim ljude koji sebe postuju a ne one koji imaju para. Tako da sve sam pokusala da objasnim, dokazem da novac nije sreca u zivotu. Ako imas dovoljno da prezivis, sto bi zeleo jos vise ako time gubis sebe i svoj identitet koje ne mozes povratiti nikad !
 
Ja imam 22 godine a on 27... Ja ne kazem da ja od toga nesto imam, imam jedino to sto cu izaci cistog obraza iz veze a on neka razmislja o svojim greskama i zbog cega odbija postovanje i ljubav koju mu pruzam zarad nekih osoba koje njega ne postuju. ZNam da nemam nista, uverila sam se u to da nemam jer se nista ne menja po tom pitanju. Imam manje godina od njega ali razmisljam daleko zrelije od njega. Naucila sam da cenim prave vrednosti, da se postovanje, poverenje, sreca, ljubav ne mogu kupiti. Dzabe coveku ako ima novca i vile ako nema sve ovo sto sam malopre nabrojala ! Tako ja bar gledam na zivot ! A on neka vidi sta mu je prece, da se ponizava zbog novca i da oni manipulisu sa njim kako hoce ili najiskrenija ljubav i postovanje koju ja zelim i dalje da mu pruzam. A pritom nije siromah, nego decku malo njegovog novca !

- - - - - - - - - -



27 godina verovao/la ti ili ne ima ta osoba ...

lepo je to shto si ti zrelija...samo nemoj misliti da cesh da promeniti...ako on to hoce sam,ili ga zhivot ishamara ko budalu,pa se sabre,
al moj savet ti je da se okrenesh i dovidjenja...
mlada si,bice josh momaka vrednih tvoje pazhnje i ljubavi,a on nek juri pare...
to shto on vec ima mozhe da bude i njegov razlog da se tako ponasha jer nece da bude da su mu sve dali roditelji,
mozhda je on tu negde u problemu,ako me razumesh,ali to svakako nije Tvoj vec Njegov problem!
nemoj da se bavish njime nego sobom,i poshto si ochigledno nesrecna,
ako zhelish da to stane,morash da menjash neshto...ili sebe ili njega (u smislu da nadjesh drugog njega)...
mnogo je normalnih momaka koji su u problemu da nadju ok devojku,
jer su devojke poput tebe zarobljene u kretenskim vezama u kojima nisu srecne,
a mogle bi biti samo da hoce...ovo ti govorim iz lichnog iskustva...
meni se milion puta desilo da upoznam devojku koja je poput tebe zarobljena sa nekim mentolom,
samo ja nisam hteo da se mesham,jer necu nikom nishta da rasturam...
i sve do jedne su rekle da sam super,i sve do jajca,al jbg imaju momka...i nesrecne su sa njim...neka im! :roll:
 
lepo je to shto si ti zrelija...samo nemoj misliti da cesh da promeniti...ako on to hoce sam,ili ga zhivot ishamara ko budalu,pa se sabre,
al moj savet ti je da se okrenesh i dovidjenja...
mlada si,bice josh momaka vrednih tvoje pazhnje i ljubavi,a on nek juri pare...
to shto on vec ima mozhe da bude i njegov razlog da se tako ponasha jer nece da bude da su mu sve dali roditelji,
mozhda je on tu negde u problemu,ako me razumesh,ali to svakako nije Tvoj vec Njegov problem!
nemoj da se bavish njime nego sobom,i poshto si ochigledno nesrecna,
ako zhelish da to stane,morash da menjash neshto...ili sebe ili njega (u smislu da nadjesh drugog njega)...
mnogo je normalnih momaka koji su u problemu da nadju ok devojku,
jer su devojke poput tebe zarobljene u kretenskim vezama u kojima nisu srecne,
a mogle bi biti samo da hoce...ovo ti govorim iz lichnog iskustva...
meni se milion puta desilo da upoznam devojku koja je poput tebe zarobljena sa nekim mentolom,
samo ja nisam hteo da se mesham,jer necu nikom nishta da rasturam...
i sve do jedne su rekle da sam super,i sve do jajca,al jbg imaju momka...i nesrecne su sa njim...neka im! :roll:

Drago mi je ako tako razmisljas, jer ako razmisljas kao i ja onda si i ti jedna osoba vise koja zna da ceni prave vrednosti. Zao mi je sto moj decko tako ne razmislja. Valjda treba da oseti drugu stranu medalje pa da se opameti i da dodje da me preklinje da mu se vratim, ali ja nisam zarobljena, ja otvoreno kazem da mi nesto smeta. Ali ko kreten kad raskinemo on se javlja, kuka kako ga sve snaslo, ne mzoe da spava a meni bude glupo da ga ignorisem, da ne ispadnem djubre posle svega lepog sto smo proziveli. Ali uskoro necu padati ni na to, makar on umirao ! Najgore od svega sto je na pocetku veze rekao da nece ici za nikakvim parama, da je mogao da ode u inostranstvo da poboljsa svoj zivot ali kada je mene upoznao planovi su mu se promenili,. Ali sad posle godinu dana njemu sinula ideja da bi mozda mogao da ide. I sta sad ? Ja da budem budala da ga podrzim u tome a posvetila sam mu se bas i zato iz postovanja jer je vec odbio zbog mene, a sad se predomislja. Pa ispadoh budala za ceo zivot !
 
Drago mi je ako tako razmisljas, jer ako razmisljas kao i ja onda si i ti jedna osoba vise koja zna da ceni prave vrednosti. Zao mi je sto moj decko tako ne razmislja. Valjda treba da oseti drugu stranu medalje pa da se opameti i da dodje da me preklinje da mu se vratim, ali ja nisam zarobljena, ja otvoreno kazem da mi nesto smeta. Ali ko kreten kad raskinemo on se javlja, kuka kako ga sve snaslo, ne mzoe da spava a meni bude glupo da ga ignorisem, da ne ispadnem djubre posle svega lepog sto smo proziveli. Ali uskoro necu padati ni na to, makar on umirao ! Najgore od svega sto je na pocetku veze rekao da nece ici za nikakvim parama, da je mogao da ode u inostranstvo da poboljsa svoj zivot ali kada je mene upoznao planovi su mu se promenili,. Ali sad posle godinu dana njemu sinula ideja da bi mozda mogao da ide. I sta sad ? Ja da budem budala da ga podrzim u tome a posvetila sam mu se bas i zato iz postovanja jer je vec odbio zbog mene, a sad se predomislja. Pa ispadoh budala za ceo zivot !

dok ne presechesh ti si zarobljena...u tom smislu,ne u fizichkom,nije te vezao u podrum,da te niko ne nadje...
a i toliko o njegovom samoposhtovanju,kad plache ko pichka i moli...:roll:
i mene je devojka ostavila posle 3 ipo godine veze,i dostojanstveno sam to podneo...
ok,necesh,necu da te teram,da pravim budalu i od sebe i od tebe...
bilo mi je lepo,ja te i dalje volim,i to je to...
time bih samo unishtio sve lepe uspomene koje eventualno sa sobom o nama tj meni nosi...
ali nisu svi kao ja...nebitno...
 
dok ne presechesh ti si zarobljena...u tom smislu,ne u fizichkom,nije te vezao u podrum,da te niko ne nadje...
a i toliko o njegovom samoposhtovanju,kad plache ko pichka i moli...:roll:
i mene je devojka ostavila posle 3 ipo godine veze,i dostojanstveno sam to podneo...
ok,necesh,necu da te teram,da pravim budalu i od sebe i od tebe...
bilo mi je lepo,ja te i dalje volim,i to je to...
time bih samo unishtio sve lepe uspomene koje eventualno sa sobom o nama tj meni nosi...
ali nisu svi kao ja...nebitno...

Ma nema on postovanja prema sebi u tome i jeste problem. Ne postuje sebe a postuje ljude koji njega ne postuju, koji manipulisu sa njim. A cime konkretno mislis da bi unistio sve lepe uspomene?
 
Ma nema on postovanja prema sebi u tome i jeste problem. Ne postuje sebe a postuje ljude koji njega ne postuju, koji manipulisu sa njim. A cime konkretno mislis da bi unistio sve lepe uspomene?

pa ja lichno smatram da bih tim moljakanjem i cmizdrenjem,prenemaganjem i slichnim ponashanjem nedostojnim zrelog choveka unishtio sliku o sebi a samim tim i lepe uspomene...
al kao shto rekoh to sam ja...
ako ne ide,ne ide,i nema shta da se svadjam,raspravljam,molim ili slichno...
a da ce boleti neko vreme,hoce...i da ce ti trebati vremena da se saberesh hoce,
ali posle ovolikog razvlachenja,prijace ti promena...
izadji,flertuj...smuvaj se sa nekim...ali nemoj namerno da lomish tudja srca...to se vraca!

p.s. ako neko ne poshtuje sebe,nece ni tebe...tachka!
 
pa ja lichno smatram da bih tim moljakanjem i cmizdrenjem,prenemaganjem i slichnim ponashanjem nedostojnim zrelog choveka unishtio sliku o sebi a samim tim i lepe uspomene...
al kao shto rekoh to sam ja...
ako ne ide,ne ide,i nema shta da se svadjam,raspravljam,molim ili slichno...
a da ce boleti neko vreme,hoce...i da ce ti trebati vremena da se saberesh hoce,
ali posle ovolikog razvlachenja,prijace ti promena...
izadji,flertuj...smuvaj se sa nekim...ali nemoj namerno da lomish tudja srca...to se vraca!

p.s. ako neko ne poshtuje sebe,nece ni tebe...tachka!

Da, slazem se sa tobom, upravo zato sto mene ne postuje a ni sebe, zbog toga i raskidamo. Sta reci o decku koji se bojao da se ja ne promenim, jer imam samo 22 godine po njemu, pa sam sklona promenama misljenja, stavova, da se ne uobrazim, a gle, on se promenio skroz i svoja razmisljanja promenio, ponudili mu da se preseli u inostranstvo, on to odbio jer je mene upoznao, zatim ponudili mu posle godinu dana opet i on poleteo kao avion, a ja ostala ista kao i prvog dana, volela, postovala, cenila, podrzavala. Ma ne daj boze da dozivi neko ovo. Ja nikad ne bih to radila, da trazim drugog da prebolim ovog, jer ovaj licno sada sam uverena ne zasluzuje mene, zasluzuje da nadje nekoga s kim ce manipulisati kako on zeli, nekoga ko nema stav kao sto ni on nema. Po njemu ocigledno to nije problem, ja da trpim, on po starom i svima lepo. Ali ne moze. Dzabe.
 
kavez.jpg
ovako te ja vidim
 
Poslednja izmena:

Back
Top