lorazepam i smetnje u govoru

acocom

Početnik
Poruka
2
10 godina pijem lorazepam od 1 mg ne pijem akohol niti pusim niti uzimam druge supstance pijem lorazepam 4puta po 1mg dnevno i za sada nemam hvala BOGU nikakve smetnje osim u govoru tako sto mi se pre osam godina i sada pre dva meseca pojavio nerazgovetan govor u trajanju do minut molim ljude sa slicnim iskustvom da ga podele samnom ili ako moze neki neuropsijijator da prokomentarise moje smetnje jer sam mnogo uznemiren plaseci se da nije u pitanju neka teska bolest.
 
10 godina pijem lorazepam od 1 mg ne pijem akohol niti pusim niti uzimam druge supstance pijem lorazepam 4puta po 1mg dnevno i za sada nemam hvala BOGU nikakve smetnje osim u govoru tako sto mi se pre osam godina i sada pre dva meseca pojavio nerazgovetan govor u trajanju do minut molim ljude sa slicnim iskustvom da ga podele samnom ili ako moze neki neuropsijijator da prokomentarise moje smetnje jer sam mnogo uznemiren plaseci se da nije u pitanju neka teska bolest.

10 godina to vec konzumiras?

zasto?
 
Zato sto sam imao velike traume i oboleo sam od cira na zelucu pa su mi sa Ranisanom davali i Lorazepam pa sam ostao da ga pijem evo vec 10 godina i dva puta mi se kratkotrajno javile smetnje u govoru tj konfuzan govor. Molim ko ima ovakvo ili slicno iskustvo sa Lorazepamom neka podeli sa mnom tj neka ga preko foruma opise, jer sam zbog svega ovoga dosta uznemiren. Unapred mnogo hvala!
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top