Trazim smestaj u CG? ima ili nema?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

27E

Legenda
Poruka
52.416
trazim apartman za dvoje odraslih i dvoje dece, od 3.8. 14 dana. na relaciji zanjic-krasici-tivat-kotor-risan

moze info i na pp

ovde pisem jer u par dana nisam uspeo da nadjem nista. odozdo javljaju da je sezona propala, ja gde pitam mesta nema???
 

...kad kazem ovde mislim na Crnu Goru..:)

- - - - - - - - - -

reseno!

smestaj je u jednoj od onih kamenih kuca u boki izmedju risna i kotora. spektakularna priroda, cisto more. sve je kako treba.

tema mi je ipak malo pomogla da razresim neke dileme

moze i katanac. fala

...ne sumnjam da ce vam biti lepo, samo ako te stare kamene kuce nisu memljive, a vecina je bas takva na zalost...
 
nema kabla za usb nema slika

karnevalska povorka je bila impresivna. i kotorani, kotoranke, pa slo kao neki vukodlaci, pa maleni cro, pa brazilke iz strumice vrte dupetima i sisama, pa kao neki emglezi, pa danci, i jos svasta, na kraju drug tito i jovanka iznad siberdaha mecke, a okolo pioniri i pionirke, od 5 do 65, saobracaj bio zavoren 2 sata.

lepo ko voli

karneval_ljetnji__2013.jpg
 
Poslednja izmena:
sinoc malo po kotoru, po starom gradu

kupio sam japanke 2 para skoro 3o e, nisu za mene. sunce ti zarko in the evening

upravo se vratio iz perasta sa plaze. opet ladovina. prosao nam kruzer ispred nosa. ko da zgradetina plovi!

ps sace rucak,a dotle ladna radza, dimljeni planinski sir, njeguska prsuta, a u frizideru niksicko sa grejpom

samo smokve fale
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top