danas sam bila na jezeru

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
ovamo su velke vrutjine pa sam skontala shto da sedim u stanu kad mogu da se brchkam u vodi :lol:

i zbilja jedva sam nashla parking kolko je svijeta doshlo sa autima a masa njih i na biciklu:) i sad dok sam ja goozlala do ulaz 2 prodjem jedan teren gde su nudisti i taman vidim kako jedan chicha 50+ godina trese peshkir a trese mu se i kiita pored njega baka koja je takodje ustala a sise pozamashne koje vetj vise oboje su dobro pocrnjeli nigde im se ne vidi strafte od textila:)

zatim se sjetim kako na moru vazda odplivam malo dalje i skinem svoj donji dio bikinia i stvarno je to neproceniv filing kad golishavo plivash

da li ste kad golishavo plivali?

odkud to da se chesto kazhe za nudiste da su bolesni ili chak perverzni? misim ja sam svoju haljinu obukla na mokar kupatji i onako lepljiva odgoozlala do auta dok su chicha i njegova zhena komotno mogli da svrate u restoran nakon kupanja
 
Pa dok si ti tako odgoozlala u pripijenom aljincetu, ti si samo ostavila masti na volju da nazire sta se ispod krije.
Eto u tome je razlika.

sto dalje implicira da ovi obuceni vise izazivaju ... zabraniti oblacenje nemoralno je :lol:

a da ne bude zabune ja volim pristojnost u oblacenje i to me vise privlaci ... al kontam nesto daj da imamo barem 60 dana godisnje da budemo goli i ruzni
 
ovamo su velke vrutjine pa sam skontala shto da sedim u stanu kad mogu da se brchkam u vodi :lol:

i zbilja jedva sam nashla parking kolko je svijeta doshlo sa autima a masa njih i na biciklu:) i sad dok sam ja goozlala do ulaz 2 prodjem jedan teren gde su nudisti i taman vidim kako jedan chicha 50+ godina trese peshkir a trese mu se i kiita pored njega baka koja je takodje ustala a sise pozamashne koje vetj vise oboje su dobro pocrnjeli nigde im se ne vidi strafte od textila:)

zatim se sjetim kako na moru vazda odplivam malo dalje i skinem svoj donji dio bikinia i stvarno je to neproceniv filing kad golishavo plivash

da li ste kad golishavo plivali?

odkud to da se chesto kazhe za nudiste da su bolesni ili chak perverzni? misim ja sam svoju haljinu obukla na mokar kupatji i onako lepljiva odgoozlala do auta dok su chicha i njegova zhena komotno mogli da svrate u restoran nakon kupanja

smaraš
 
Da te komsija jednom ne doceka sa toljagom ! :hahaha:
i meni je čudno...sto ne spomenu komsinicu:hahaha:

po nicku ti se nebi reklo da si stidljiv a i avtar govori da se krije seks mashinka iza svega toga

a sad si fol stidljiv da proplivash golishav

p.s mora da ti krivuda pa si iskompleksiran:mrgreen:
imas pravo:per:
drugi kompleks,kad vidim lepu ribicu desavaju se čudne promene.......:p
 
Чуј добар осећај кад си го у води :lol: Добар је осећај кад си го иначе, на ваздуху.
Moj matori je volio da se sheta go po kuci , ali samo onda kad ostane sam . Nisam ja to ni znao nego se natrefila jedna situacija .
Bio sam negdje vani i sjetim se da sam nesto zaboravio kod kuce . Bukvalno utrcim u dnevnu sobu , kad tamo matori sheta go .
Iznenadio sam se kako je koorato stvorenje .Mater mu i pravdi i genetici . Sto i ja ne naslijedi takvu alatku .
Kad me matori vidio , bjez u spavacu sobu . Ja se zacenio :rotf:od smijeha ! Matori je inace bio bivsi oficir i partizan .
Viknem ja njemu ~ Sad vidim kako si u ratu jurio Nijemce !
 
Ја рецимо волим кад изађем у природу па ми се припиша, и онда га онако избацим, а ветар пири а мени милина не бих га никад враћао. :mrgreen: Сјајан осећај стварно. А кажем ово јер сад спомену ту голотињу, па чим бих био го ветар би ми пирио константно (ако има ветра подразумева се) и не бих никад морао да га враћам у гаће.

sada su samo patike na meni, nisu mi se dale skinuti njih je natjeze stvarno nisam imao snage :rumenko:

- - - - - - - - - -

msm ne mora ovo tebe da zanima, al da se penjem preko tvojih ledja moze

Е тако мој буразер, тај цео живот има проблеме са патикама. Пола сата их скида, а после још пола намешта.
 
Ја рецимо волим кад изађем у природу па ми се припиша, и онда га онако избацим, а ветар пири а мени милина не бих га никад враћао. :mrgreen: Сјајан осећај стварно. А кажем ово јер сад спомену ту голотињу, па чим бих био го ветар би ми пирио константно (ако има ветра подразумева се) и не бих никад морао да га враћам у гаће.



Е тако мој буразер, тај цео живот има проблеме са патикама. Пола сата их скида, а после још пола намешта.


nemoj zezati? stvarno ga vadish kad pishkish? auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 

Back
Top