danas sam bila na jezeru

ovamo su velke vrutjine pa sam skontala shto da sedim u stanu kad mogu da se brchkam u vodi :lol:

i zbilja jedva sam nashla parking kolko je svijeta doshlo sa autima a masa njih i na biciklu:) i sad dok sam ja goozlala do ulaz 2 prodjem jedan teren gde su nudisti i taman vidim kako jedan chicha 50+ godina trese peshkir a trese mu se i kiita pored njega baka koja je takodje ustala a sise pozamashne koje vetj vise oboje su dobro pocrnjeli nigde im se ne vidi strafte od textila:)

zatim se sjetim kako na moru vazda odplivam malo dalje i skinem svoj donji dio bikinia i stvarno je to neproceniv filing kad golishavo plivash

da li ste kad golishavo plivali?

odkud to da se chesto kazhe za nudiste da su bolesni ili chak perverzni? misim ja sam svoju haljinu obukla na mokar kupatji i onako lepljiva odgoozlala do auta dok su chicha i njegova zhena komotno mogli da svrate u restoran nakon kupanja

Ja sam nudista i mislim da se u medijima(TV, novine...) svaki dan vide i cuju nemoralnije i perverznije stvari nego na plazi. Za ovih desteak godina jednom sam video par koji se sexa u vodi(pri tome ona je van vode bila u toplesu, znaci nije nudista) i par puta drkadzija(oni to verovatno rade i na drugim javnim mestima) koje normalni nudisti odmah oteraju

Meni nema sta da odgrizu.. :lol:
A nisam plivala daleko od obale..nema ih , valjda , u plicaku?!
Predivno je tamo..

Svojim ocima sam u Bg na Adi video kako je nekom liku riba gricnula mladez i raskrvarila ga
 
Poslednja izmena:
ovamo su velke vrutjine pa sam skontala shto da sedim u stanu kad mogu da se brchkam u vodi :lol:

i zbilja jedva sam nashla parking kolko je svijeta doshlo sa autima a masa njih i na biciklu:) i sad dok sam ja goozlala do ulaz 2 prodjem jedan teren gde su nudisti i taman vidim kako jedan chicha 50+ godina trese peshkir a trese mu se i kiita pored njega baka koja je takodje ustala a sise pozamashne koje vetj vise oboje su dobro pocrnjeli nigde im se ne vidi strafte od textila:)

zatim se sjetim kako na moru vazda odplivam malo dalje i skinem svoj donji dio bikinia i stvarno je to neproceniv filing kad golishavo plivash

da li ste kad golishavo plivali?

odkud to da se chesto kazhe za nudiste da su bolesni ili chak perverzni? misim ja sam svoju haljinu obukla na mokar kupatji i onako lepljiva odgoozlala do auta dok su chicha i njegova zhena komotno mogli da svrate u restoran nakon kupanja

jesam se go kupo al čisto da bi vido kako to izgleda...a da šetam go, ne...ne shvatam ja u čemu je fora s tim oklembesavanjem matorih pataka i sisa do pupka...
 

Back
Top