Slučaj Jovanke Broz

Treba da joj država kompenzuje sve što su joj u prošlosti, isti ti političari radili, i treba baš zbog svega što je doživela, ali i zbog činjenice da je predstavljala Jugoslaviju, baš ona da dobije nacionalnu penziju.
To znači PRAVDU zadovoljiti.
 
Treba da joj država kompenzuje sve što su joj u prošlosti, isti ti političari radili, i treba baš zbog svega što je doživela, ali i zbog činjenice da je predstavljala Jugoslaviju, baš ona da dobije nacionalnu penziju.
To znači PRAVDU zadovoljiti.

A ko ce meni da kompenzije sto nisam mogao da raspolazem zemljistem koje je JNA otela mom dedi u Ivanjici? U istoj toj Sugi?

Ona je obicna zena...gradjanin ove zemlje kao i svi mi, i treba da dobije porodicnu penziju, i da zivi kao i svaki penzioner u Srbiji.
 
Država nije činila nepravdu samo Jovanki Broz, činila je i svom građanstvu, posle II svetskog rata. Tako je to kad naidje burno vreme, nasilne promene, i kad većina misli da je njihovo mišljenje neprikosnoveno, pa presudjuje i osudjuje, otima i laže.
Ali ispravljanje nepravde, koju je sama država učinila, dužnost je baš njena....Tu se vidi veličina jedne države...
 
moze...dati joj 150 ojra prodicne penzije i to joj je sto joj je...

sta hoce ova diktatorka koja je u u svoje najbolje doba naredjivala da se ubijaju ljudi ako je samo i krivo pogledaju...

Još malo pa će biti da je sama izvršavala egzekucije...

- - - - - - - - - -

Opet se javljaju cetnicki unuci i unuke da odrede status Jovanke Broz .
Ona je bila zakonita zena predsjednika drzave koji je imao zvanicnu
platu . Njen status je jasan , samo sto se vlasti ne pridrzavaju zakona .

I, koliku plaću je imao Stari?
 
Još malo pa će biti da je sama izvršavala egzekucije...

- - - - - - - - - -



I, koliku plaću je imao Stari?

nije moraa sama...imala je buljuk dupelizaca i placenika za te prljave poslove...
cak je dala ubiti veterinara koji navodno nije izlecio njene pudlice...

dosta su ta iskompleksirana seljanka ponikla iz lickog kamenjara i njen copavi zlikovac terorisali srbe...ne bih joj dala ni banke...
 
nije moraa sama...imala je buljuk dupelizaca i placenika za te prljave poslove...
cak je dala ubiti veterinara koji navodno nije izlecio njene pudlice...

dosta su ta iskompleksirana seljanka ponikla iz lickog kamenjara i njen copavi zlikovac terorisali srbe...ne bih joj dala ni banke...

Dala je ubiti veterinara koji nije izliječio njiene pudlice? :lol:

Imam pitanje, a odgovor bašnije jednostavan:
Iz kojeg razloga vjeruješ da je nešto izmišljeno istina?
Ja za to nemam objašnjenje.
 
Баш неки дан у Ћирилици, гостује Јованкина другарица собарица, која је са њом и другим собарицама дошла из пасивних крајева и прича шта су оне очекивале да ће радити на Двору код маршала.Да ће да командују,отимају(ослобађају) и да се удају за генерала.То што су сви генерали били ожењени, много старији није сметало.Када је собарица, медицинска сестра, Јованка постала следећа девојка, њена је другарица питала да ли има намеру да буде са маршалом,а Јованка је одговорила, `Ако нећу ја, оће друга!Касније је тој другарици друг пслат на Голи оток.
 
Ta zena po meni ne bi trebala da dobije NISTA.Bolje bi joj bilo da izvuce lovu koju cuva u steku nego da trazi od Srbije pomoc.Obzirom da je zaostavstina njenog muza bila katastrofalna po Srbe treba da bude zahvalna sto je Srbija nije proterala.A ne da arlauce po medijima i da trazi neku pomoc.Na kraju krajeva Hrvatska joj je blizu neka se njima obrati za pomoc.Moze i zajedno sa Joska Brozom.
 

Back
Top