Danas i u buducnosti-devojke
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: Danas i u buducnosti-devojke

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    902

Podrazumevano Danas i u buducnosti-devojke

Pod uticajem medija, a posebno drustvenih mreza, devojke postaju izvestacene i neprirodne, kako fizicki tako i psihicki. Jos veci problem je sto i mladje generacije usvajaju postupke njihovih starijih drugarica kao nesto normalno, dok roditelji i ne slute kakve slike njihova cerka ima na Facebook-u. Moje pitanje je da li ce devojke moci da se urazume ili nas u nekoj blizoj buducnosti cekaju samo sponzoruse ili MaleNafuraneSwatkice?

Primećen član
    Učlanjen
    10.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Danas i u buducnosti-devojke

Citat Original postavio Gentleman X Pogledaj poruku
    Pod uticajem medija, a posebno drustvenih mreza, devojke postaju izvestacene i neprirodne, kako fizicki tako i psihicki. Jos veci problem je sto i mladje generacije usvajaju postupke njihovih starijih drugarica kao nesto normalno, dok roditelji i ne slute kakve slike njihova cerka ima na Facebook-u. Moje pitanje je da li ce devojke moci da se urazume ili nas u nekoj blizoj buducnosti cekaju samo sponzoruse ili MaleNafuraneSwatkice?

u bližoj budućnosti ih čeka šerijat i kuran tako da da - još kako će se urazumiti
    šta možeš da uradiš u međuvremenu? možeš da raskrstiš sa traženjem treće dimenzije u dvodimenzionalnoj plastičnoj lutki i biraš po veličini sisa

Buduća legenda Say it right (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    837

mislim da smo mi u kolektivnoj zbunjenosti izmedju modernog zapada i konzervatizma
    a ubuduce prevagnuce ovo prvo
    zapad donosi vise neke slobode koja se pogresno tumaci
    otud i to pokazivanje i vrednovanje na osnovu spolasnjosti i povrsnosti
    Kao Neron Rim...

Primećen član
    Učlanjen
    10.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Say it right Pogledaj poruku
    mislim da smo mi u kolektivnoj zbunjenosti izmedju modernog zapada i konzervatizma
    a ubuduce prevagnuce ovo prvo
    zapad donosi vise neke slobode koja se pogresno tumaci
    otud i to pokazivanje i vrednovanje na osnovu spolasnjosti i povrsnosti

rim je propao pod varvarima kad su seksualne slobode dosegle vrhunac. kako ti stoji burka sejo?

Buduća legenda Say it right (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    837

Citat Original postavio Dogon Brutal Pogledaj poruku
    rim je propao pod varvarima kad su seksualne slobode dosegle vrhunac. kako ti stoji burka sejo?
    stoji stoji
    Kao Neron Rim...

Aktivan član
    Učlanjen
    29.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Постоје две солуције:

или ће се заговнати односи међ` људима до тако високог нивоа, да ће наступити крах цивилизације и самим тим људски род
    се ''ресетовати'' натраг у првобитну заједницу

или ће наступити тоталитарно друштво
    у којем ће свака индивидуа (било морална, било девијантно посрнула) бити научена (превентивно, или реактивно)
    помоћу суптилних техника (пример је овај чувени метод из филма ''Паклена поморанџа'') како да разликује добро од лошег, и како да избегава сусрет са Фејсбуком
    (нарочито те девојке које си навео у свом уводном посту ће бити прве на удару таквих мера, пошто код њих постоји дефицит разума, и потреба за проституцијом и сајбер нудизмом)

Poslednji put ažurirao/la Разрушитель : 27.07.2013. u 16:03

Poznat Lollol (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    315

Oni stariji mogu da se sete kako je bilo odrastanje 70-ih, 80-ih i sl, i koliko je razlike bilo.
    Slusao sam price tako nekih starijih zena koji su odrastale u to vreme, gde je bilo "nosis dekolte, preko kolena haljinu, farbas nokte? Sramota ceri!"

E sad, uvek tu ima neke zelje da se bude kao i oni stariji i svi drugi, ili "cool" i roditelja koji ce to videti kao nesto "sramotno".

Ja sam stava sve u svoje vreme, i da mladji ne treba mnogo da se ugledaju i kopiraju nas starije, jer velika vecina nas smo to isto radili, isto radimo, pa nista od nas.

E sad, danas je izgleda neki statusni simbol biti "NafuwanaMawa", nedodirljiva, zavodnica i sl, sa 14. Kako god okrenuli mladi ce zeleti da budu "cool" i jurice pohvalu i odobravanje svojih vrsnjaka.
    Ako je mladic, moze probati da ispadne frajer tako sto ce izgubiti nevinost sa 13,14 i onda je on kao "smeker" ili ako je devojka, da sa 13 ima starijeg decka, koji je cesto i klipan od 25 koji ima dobar auto i nista u glavi, i onda ona bude kao velika i zrela, zavodnica, "navatala" matorog konja.

Ne treba se ici u krajnost, sta, kamenovacemo i javno sibati tinejdzerke na ulici ako nose minice? Nije to ljudski ni normalno.

Svi mi kao tinejdzeri smo radili nesto sto nasi roditelji nisu odobravali, neko se seksao, neko je pio, pusio, neko se kockao, bili i bice, tada se uvek jedan deo krije od roditelja.

Mlade treba vaspitati da seks nije sve, jeste to i prijatno, lepo, zabavno, pa i "cool", i da nisi veca faca ako izbacis guzu, grudi, obuces body majicu, postanes idiot i izgubis nevinost sa 13.
    Welcome to the Internet, I'll be your guide...

Zainteresovan član Philipsa (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    22

Mislim da nam je potreban jos jedan potop... ali bez Nojeve barke...
    Ili da se rodi jos jedan Hitler...
    Generacije koje dolaze su sve bolesnije... ne mozete ocekivati da deca od 13 godina budu vaspitana, kada su im roditelji nevaspitani...

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    2708

Citat Original postavio Philipsa Pogledaj poruku
    Mislim da nam je potreban jos jedan potop... ali bez Nojeve barke...
    Ili da se rodi jos jedan Hitler...
    Generacije koje dolaze su sve bolesnije... ne mozete ocekivati da deca od 13 godina budu vaspitana, kada su im roditelji nevaspitani...
    Sve je to isti kujac , samo je drugo pakovanje .Imam vise od 50 godina , pa mislim da sam prilicno kompententan da kazem nesto na ovu temu .
    I u vrijeme dok sam bio mladji bilo je djevojcica koje su se prccale jos u osnovnoj skoli . Ni neki momci nisu bili bolji nego neki sadasnji .
    Moj kolega iz klupe je u osmom osnovne nosio revolver u skolu i na putu izmedju dva sela njime gadjao bandere .Naravno da nisu bili svi budale
    a nisu ni sada .Sada ima djevojaka koje su predivne osobe . Nisu svakoj idoli Ceca i Karleusa , mada mi volimo bas o takvima pisati .

Iskusan
    Učlanjen
    13.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ono sto ne mozes da imas te je8e , i onda si besan i isfrustriran do jojo

Buduća legenda ***Saint*** (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    17
    Reputaciona moć
    513

već za koju godinu će da dodje do prezasićenja, smoriće se.. tad će punk opet da oživi

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6154

ma kake sponzoruse to je proso trend cekaju nas kurrave koje cemo ocenjivati za 1-5 zvezdica
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Poznat sunasceJeca (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2259

Kada vidim ko sve danas ima decu, ni ne možeš da očekuješ drugačije.

aleksa ndar nije na forumu
    i kao svim nomadima sloboda u mislima, vreo vetar u kosi, toplota u srcima
    Elita aleksa ndar (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    764

moja cura je debela ona ne voli ogledala

Poznat ChristopherWalken (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Ja sam uvek govorio da su se sa pojavom tih drustvenih mreza stvorili ti izopaceni modeli ponasanja narocito kod devojaka.Zivimo u vremenu kada svaka malo lepsa devojka moze da postane neka poznata VIP faca samo ako se slika u malo slobodnijim pozama i ako te slike plasira na odgovarajuci sajt.Zanimanje ce joj biti...'bem li ga sta ali bice poznata,to je bitno.
    A koja to nebi volela da bude vidjena u nekom klubu u drustvu nekog poznatog sportiste,pevaca,biznismena,tajkuna...
    Ima devojaka koje na fejsbuku imaju po 3.568 prijatelja od koji mozda 100 poznaje.Ostatak je dosao samo da balavi na njene slike iz WC-a sa mora,bazena itd.I eto ti gomile potencijalnih manijaka i perverznjaka.

Moderator Stevcina zabica (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2731

svaka roba ima svoga kupca...trziste se formira po potraznji

Iskusan firedragon9 (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1236

Ne uticu na to iskljucivo mediji, ali u principu uticu.
    Ovo bold se ne bih slozila.
    Ne znam ni kakva je vremenska prognoza za Avgust, a kamoli da odgovorim na ovo pitanje.
    Tacno je da postoji problem i to je dosta tuzno, ali u principu neke stvari uzrokuju opisane stvari i obrnuto, to je sve uzrocno-posledicna veza.
    Roditelji bi trebalo da u svemu tome odigraju najbitniju ulogu, ali na vreme.
    Nemoj nikad da odustanes od onoga sto volis, nije zivot ako se ne borish...

Primećen član traumland (avatar)
    Učlanjen
    31.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Jel'a kako ti zamisljas ove 'normalne'?Pa msm ne drze se vise ribe u podrumima,stvar prilagodjavanja batice...
    Moj zivot je kao Wimbledon..samo trava i bele linije..

Poznat Lollol (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    315

Ljudi vole paznju, vole kada ih primete, kada su seksi, i ok, to je normalno, ali mislim da je najjeftinija fora da izbacis grudi na Fejsu, pokazes guzu, pa tako u klub. Neka svako radi sta mu je volja, ali meni takvi ljudi deluju kao da nemaju necim drugim da se istaknu pa onda pokazuju ono najosnovnije i fizicki.
    Opet, danas je seksipil statusni simbol, a i Rihanna cujem da je pozirala gola malo kao i Miley Cyrus (da ne kazemo da su samo Pink i ekipa krivi), i sada neko ko idolizuje te ljude moze krenuti po principu "majmun vidi, majmun radi".

Razumem ja da svi mi zelimo da se ostvarimo kao seksualna bica u neku ruku, ali moze se to ostvariti na jedan suptilniji nacin sa vise stila, bez izbacivanja grudi i sl.

Malo cu generalizovati, ali meni se taj problem cini kao "zenska stvar" i takmicenje izmedju zena. Zene nije briga koja kakav auto vozi, biceps, triceps, koji posao ima, koju devojku ko vodi, jer to ne pokazuje njihov socijalni status. Medjutim, lepota, primecivanje, e tu druga prica.
    Da li se neke udesavaju zbog muskaraca, zbog sebe ili zbog drugih zena da bi pokazale koliko su zgodnije i kako ce muskarci vise balaviti za njima? E sad, ima i onih koji misle, ako rasirim noge cesto, da cu dobiti "paznje" a sutradan prica (taj i taj, pa mozda i neki "cika" sa dobrom BMW-om je spavao sa njom, uspela je da ga smota, mora da je prava "riba"). Iako je fizicki izgled donekle bitan, dokle god neko siri noge "na izvolte" velika vecina muskaraca nece odbiti, tako da su i to jeftini poeni za sticanje socijalnog statusa.

Smatram da postoji potreba i zelja za dokazivanjem, ovako, a i medju svojim polom, ali za sve postoje bolje i inteligentniji nacini. E sad, neko mozda nema kapaciteta, neko bira laksi put "sta ce mi mozak kada imam grudi".
    Ko nema u glavi, ima medju nogama, ili negde druge.
    Welcome to the Internet, I'll be your guide...

Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2731

Citat Original postavio Lollol Pogledaj poruku
    E sad, neko mozda nema kapaciteta, neko bira laksi put "sta ce mi mozak kada imam grudi".
    Ko nema u glavi, ima medju nogama, ili negde druge.
    ta sam

Primećen član
    Učlanjen
    10.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

žabo, fotka ili gtfo!

Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2731

ne razumem

u potpisu...imam sise nemam mozak

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sve dok misle da vecina muskaraca ima bilo kakvog pojma, i da prema njima treba gajiti kakvo-takvo postovanje cak iako su u pitanju potpuni retardi, bice im lose.

Početnik
    Učlanjen
    26.07.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio traumland Pogledaj poruku
    Jel'a kako ti zamisljas ove 'normalne'?Pa msm ne drze se vise ribe u podrumima,stvar prilagodjavanja batice...
    ljudi su generalno postali jako povrsni..bitan je samo fizicki izgled i finansijsko stanje..sistem vrednosti je otisao u pm..sve je legitimno kao a vlada lazni moral i licemerje a iznad svega tezak pozeraj..

Primećen član
    Učlanjen
    15.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

sponzoruse su 4 jahaca apokalipse.

Slične teme

1. Zasto devojke danas izgledaju kao jeftine ***** ?!
    Autor DamaIzSangaja u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 152
    Poslednja poruka: 26.05.2013., 07:47
  2. Zasto su danas devojke ljute?
    Autor mrki93 u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 21.11.2011., 19:20
  3. zashto su danas devojke ljute ................
    Autor kambodza u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 19.10.2009., 19:12
  4. Zasto danas devojke glume da im nije stalo do ljubavi..?
    Autor Boban_bgd u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 15.04.2004., 08:58

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •