Granica

davala povod za ljubomoru i ono sto je meni najbitnije NIKADA ne bih, ukoliko je on u bilo kakvoj raspravi sa nekim drugim a vidim da nije u pravu, pred tim drugim izgovorila to...poslala bi mu sms da oladi malo i da nije u pravu, ali ako bih to pokazala pred drugim smatrala bi to izdajom...sve drugo je manje vazno
 
Pa ako joj nije nista neprijatno i ne vidi problem sa tim. Mozda bi mi bilo neprijatno da vrsim veliku nuzdu pred njom, ili da se svadjam sa nekim, roditelj, pijatelj, zbog nje, ispred nje.
 
mene nervira kad čujem mljackanje ili kad zaglavi čačkalicu u usta i onda tako 2 sata šeta sa tom čačkalicom :(
i kad mi vadi hranu iz tanjira :evil:

- - - - - - - - - -

davala povod za ljubomoru i ono sto je meni najbitnije NIKADA ne bih, ukoliko je on u bilo kakvoj raspravi sa nekim drugim a vidim da nije u pravu, pred tim drugim izgovorila to...poslala bi mu sms da oladi malo i da nije u pravu, ali ako bih to pokazala pred drugim smatrala bi to izdajom...sve drugo je manje vazno
Kreketalo :worth:
Molim da se u mom prisustvu ne podriguje i da se ne ceskaju jajca (ukoliko nije u svrhu poziva..khm) :ljutko:
ja ništa nisam razumeo, kakav poziv :rotf:
podrigivanje je poziv na vomit sex.

šta je kog vraga sad VOMIT sex?
 
davala povod za ljubomoru i ono sto je meni najbitnije NIKADA ne bih, ukoliko je on u bilo kakvoj raspravi sa nekim drugim a vidim da nije u pravu, pred tim drugim izgovorila to...poslala bi mu sms da oladi malo i da nije u pravu, ali ako bih to pokazala pred drugim smatrala bi to izdajom...sve drugo je manje vazno

hmmm:think:
u dijalogu je sa drugom osobom, u tvom prisustvu
ta druga osoba je vama vrlo bliska
tvoj dragi zastupa tezu koja nema blage veze, dok njegov sagovornik ima ispravan stav
u toj situaciji ga podrzavas?
 
hmmm:think:
u dijalogu je sa drugom osobom, u tvom prisustvu
ta druga osoba je vama vrlo bliska
tvoj dragi zastupa tezu koja nema blage veze, dok njegov sagovornik ima ispravan stav
u toj situaciji ga podrzavas?

Nije uopšte rekla da ga podržava, čak bi mu i rekla da nije u pravu, samo ne javno. Pročitaj opet.
 
Nije uopšte rekla da ga podržava, čak bi mu i rekla da nije u pravu, samo ne javno. Pročitaj opet.
dobro, dobro predajem se :lol:
ne podrzavam ga nikada kada nije u pravu, samo to ne izgovaram pred drugima

ostala sam nedorecena..
da su okolnosti takve da svako od vas treba da iznese svoje misljenje, sta onda radis?
da li iznosis svoje koje je oportuno njegovom ili ga podrzavas javno (dok se ne nadjete nasamo) iako se sa tim ne slazes?
 
dobro, dobro predajem se :lol:


ostala sam nedorecena..
da su okolnosti takve da svako od vas treba da iznese svoje misljenje, sta onda radis?
da li iznosis svoje koje je oportuno njegovom ili ga podrzavas javno (dok se ne nadjete nasamo) iako se sa tim ne slazes?



I ja isto mrzim ovo o cemu zabica pise.
Imala sam iskustvo sa tim.
Kada su teme "lagane" onda nije problem ukrsiti malo misljenja pred drugima.
Kada su delikatne i ako neko smatra da ce postati zucne, onda bolje precutati do daljnjeg.
 
dobro, dobro predajem se :lol:


ostala sam nedorecena..
da su okolnosti takve da svako od vas treba da iznese svoje misljenje, sta onda radis?
da li iznosis svoje koje je oportuno njegovom ili ga podrzavas javno (dok se ne nadjete nasamo) iako se sa tim ne slazes?

naravno da iznosim svoje misljenje, pa nisam ameba, ali izgleda da nisi dobro procitala sta sam napisala u prvom postu a navela sam da kada je on u raspravi sa nekim drugim...i ne moram se petljati u svaki razgovor koji on vodi sa nekim, bilo kim
 
naravno da iznosim svoje misljenje, pa nisam ameba, ali izgleda da nisi dobro procitala sta sam napisala u prvom postu a navela sam da kada je on u raspravi sa nekim drugim...i ne moram se petljati u svaki razgovor koji on vodi sa nekim, bilo kim

ma ok je to sto si ti napisala
ono, podrzavamo se, mi smo tim pred drugima
ali ja pitam sta u situacijama koje zivot namece
razicito misljenje, tvoj dragi ubedjuje sagovornika (ajde moze i zucno) u svoj stav koji nije isprava i sa kojim se ti ne slazes
i u jednom trenutku i ti moras da izneses svoj stav..
kako onda? a ziv ragovor, zucan.poemisete o stvarima koje su bitne.



Taman sam joj mislio dodati da su i uslovi rasprave već navedeni... :D

dobro, dobro idem sa teme :lol:

- - - - - - - - - -

A post ti i nije povelik, izgleda da je i neki mamurluk zapatila...

- - - - - - - - - -

kako znas?
joooj bilo neko argentinsko belo :lol:
 
davala povod za ljubomoru i ono sto je meni najbitnije NIKADA ne bih, ukoliko je on u bilo kakvoj raspravi sa nekim drugim a vidim da nije u pravu, pred tim drugim izgovorila to...poslala bi mu sms da oladi malo i da nije u pravu, ali ako bih to pokazala pred drugim smatrala bi to izdajom...sve drugo je manje vazno

Bravo :ok:
Ni partneru, ni prijatelju, ni detetu,... A u cetiri oka sve iznela iz svoje vizure.

Nikada ne bih pokusala da uzdignem sebe spustajuci, ponizavajuci njega. Nikada se ne bih mesala u njegov odnos sa njegovom porodicom i prijateljima. Nikada ga ne bih poredila sa bivsima. I kada imam potrebu za blizinom, ne bih uzurpirala njegovo, unapred isplanirano vreme mimo nas.
 
ma ok je to sto si ti napisala
ono, podrzavamo se, mi smo tim pred drugima
ali ja pitam sta u situacijama koje zivot namece
razicito misljenje, tvoj dragi ubedjuje sagovornika (ajde moze i zucno) u svoj stav koji nije isprava i sa kojim se ti ne slazes
i u jednom trenutku i ti moras da izneses svoj stav..
kako onda? a ziv ragovor, zucan.poemisete o stvarima koje su bitne.





dobro, dobro idem sa teme :lol:

- - - - - - - - - -



kako znas?
joooj bilo neko argentinsko belo :lol:

dive, on moze zucno da polemise ili sa njegovima, sa svojim prijateljima ili nepoznatim ljudima tipa u saobracaju i tu se nikad ne petljam ma kakvo moje misljenje bilo, jer oni su njegovi i sta god da kazu jedni drugima nece posle biti zle krvi kao sto je moze biti kada se umesa neko sa strane, tako da je pametnije na trenutak napustiti prostoriju i poslati mu jedan sms kako nije u pravu nego dolivati ulje na vatru...a sa meni bliskim ljudima ni ne ulazi u zucne rasprave iz cistog postovanja prema meni

i ne razumem to da u nekom trenutku ja moram da iznesem svoj stav...e pa ne moram, ako je vec doslo do velike rasprave...ne cak ne moram, nego necu
 
Kupatilo smatram strogo ličnim prostorom, pa i kad lakiram nokte,
Niti dozvoljavam da mi se naruši ta vrsta privatnosti niti narušavam tudju.
Što se tiče nekih situacija u prisustvu drugih ljudi, gnušam se bilo kakvih ličnih opaski, svadja i ljutnji...
To može da me razbesni pa da mu to bude poslednje..
Ničeg više ne mogu da se setim, tolerantna sam možda. :p
 
Poslednja izmena:

Back
Top