Да ли прескачете вечеру?

Да ли прескачете вечеру?


  • Ukupno glasova
    13
  • Anketa je zatvorena .

SlAyEr_KiD 333

Domaćin
Poruka
3.734
Ја се све чешће држим савета ”Доручкуј као краљ, ручај као принц, вечерај као сиромах” и ”Доручкуј сам, ручак подели са пријатељем, а вечеру дај непријатељу” и доста се боље осећам иако сам доста млад.
Отворио сам анкету да видим колико се вас одраслих, као и младих, ако их овде има, држи овога.
Они који често прескачу вечеру нека гласају са ”да”.
 
Poslednja izmena:
@UserFriendly

То јесте проблем, али када осећаш глад.
Када то практикујеш неколико дана више не би осећао.
Ја сам нпр док сам ишао у школу, морао да једем рано ујутру, навикао тако и за време распуста радио исто, иначе ми се чинило да ћу умрети од глади и тако је било 12 година.
Међутим неколико дана за редом се десило да не могу да једем рано, због неких обавеза и ево сада једем тек после 10 јер ми се чини да ћу повраћати ако једем рано и имам мучнину и када помислим на храну. XD
 
Poslednja izmena:
Da bi odrzao liniju, moras da cepas jedenje... uvece nikako voce, mozes da pocepas kupus salatu za veceru svakih 3 sata jedenje a 1:30min uzmes dosta vode da bi izdrzao i ostalih 1:30 pa onda jedes.. itd

s druge stranje ne mozes da odrzis liniju jer nepravilno se hranjih moras na "Dijetu" (promena hrane) i jos nesto potrebna ti teretana ili nesto sto ces 1 sat da istrosis energiju...

(hoce lepo telo da bi kresao princeze a potom ne trudis se da trosis energiju jbg) :D
 
Jako retko preskačem obroke, i ako neki preskočim to je uglavnom večera i to samo kada obilno jedem u toku dana. Inače ako ne večeram, obavezno ogladnim oko 11, 12 i onda ne mogu da zaspem. Btw, pod večerom podrazumevam nešto konkretno, tipa hleb i neki namaz, meso ili jaja, nikako voće ili salate. :D Te stvari idu za užinu.
 
Poslednja izmena:
@UserFriendly

То јесте проблем, али када осећаш глад.
Када то практикујеш неколико дана више не би осећао.
Ја сам нпр док сам ишао у школу, морао да једем рано ујутру, навикао тако и за време распуста радио исто, иначе ми се чинило да ћу умрети од глади и тако је било 12 година.
Међутим неколико дана за редом се десило да не могу да једем рано, због неких обавеза и ево сада једем тек после 10 јер ми се чини да ћу повраћати ако једем рано и имам мучнину и када помилим на храну. XD

potrebno da predjes na zdravu hranu kao sto jedu vegetirijanci (mozes meso al neka bude piletina belo meso i ne preteruj) 7 dana malo ce tvom stomaku biti cudno 7 dana i bice ok

posle toga teretana da ojacas,kad ojacas zeludac spreman da trpi jedan dan gladi al ne bas totalno, a misici kao pogon da ne gubis snagu i sto vise setnja u priprodi ako ces efekta potrosnje

- - - - - - - - - -

Da, preskacem u 90% slucajeva, jedino nekada neku vocku pred spavanje ako se izmorim bas ili sam kod nekog u gostima pa moram da jedem ili me ponudi casom soka, soljom kafe i sl.

vocku pre spavanje isto kao da si uzeo secer i zaspao a kad se probudis umes coveka da ubijes da bi doso do hrane :D
 
Ја се све чешће држим савета ”Доручкуј као краљ, ручај као принц, вечерај као сиромах” и ”Доручкуј сам, ручак подели са пријатељем, а вечеру дај непријатељу” и доста се боље осећам иако сам доста млад.
Отворио сам анкету да видим колико се вас одраслих, као и младих, ако их овде има, држи овога.
Они који често прескачу вечеру нека гласају са ”да”.
I treba toga da se pridržavaš.
Ljudi koji praktikuju obilnu večeru obično preskaču doručak, a doručak je najvažniji.
Večera može da se preskače, a može da se uzme neka voćka.
 
Ја се све чешће држим савета ”Доручкуј као краљ, ручај као принц, вечерај као сиромах” и ”Доручкуј сам, ручак подели са пријатељем, а вечеру дај непријатељу” и доста се боље осећам иако сам доста млад.
Отворио сам анкету да видим колико се вас одраслих, као и младих, ако их овде има, држи овога.
Они који често прескачу вечеру нека гласају са ”да”.
Ja obrnuto: ne doruckujem, rucam, a veceram cesto dva puta :-)
 
Шта мислиш, да ли ја ово радим чисто онако, зато што је фенси? XDDD
Tоком ноћи крв постаје гушћа због повећања крвног притиска, а крвни притисак је највећи током раних јутарњих часова.
Највећи број инфаркта се деси у периоду између 12 i 5 ујутру.
Што једеш више увече, то ти је и крвни притисак већи током спавања. Срце и мозак су под великим оптерећењем изнутра.
 
Retko preskačem doručak. Ovako u nekim slučajevima preskačem doručak onda popijem dovoljno vode pa usput kupim doručak.

I ručak ne preskačem, ako ga prejedem onda nema večere, ako umereno ručam onda večera pomalo, pre 21h.

Jednom kao tinejdžerka sam se onesvestila kada sam išla kod lekara praznog stomaka, dobro znam šta znači onesvestiti se, i nikad više.
 

Back
Top