Palmu za ministra, pa da se vidi kako je primitivan

dejan624

Domaćin
Poruka
3.205
pada mi na pamet jedna ideja oko rekonstrukcije vlade...
čudi me da se neko ne seti da čudo od čoveka kako za sebe kaže ne predloži za nekog ministra pa da reši sve naše probleme...
Pa da vidimo da li je tako sposoban kao što kaže ili bi narod u celoj Srbiji konačno uvideo kako je u stvari palma običan primitivac ,neobrazovani demagog...
Lako mu je u maloj Jagodini da bude gazda jer je tu stvorio svoju impreriju uz pomoć svoje televizije,kriminalaca i strahovlade a narod je primitivan i neobrazovan i može se kupiti za 1000 dinara...
Dokle će više da izbegava odgovornost i da radi sve iz senke..da njegovi članovi imaju najbolja radna mesta pomoćnika,zamenika,savetnika,direktora koja su najbolje plaćena a nemaju nikakvu odgovornost...
Nego nije on ni malo naivan i sigurno neće da prihvati odgovornost i da bude ministar jer zna da bi se obrukao pre celom srbijom jer on ne razlikuje doktora ekonomije od pravog lekara za njega je sve to isto...lakše mu je ovako iz senke da koristi građane srbije i dobija pare iz budžeta...
Ej moja srbijo jadna li si...
 
Da konačno neko vidi to čudo iz jagodine da je to u stvari jedna velika prevara a ne neko čudo jagodina je grad pred bankkrotom ,prezadužena je i opština i preduzeća nikom ništa ne plaćaju...i sve se drži na staklenim nogama zbog palminih veza u vladi...
strane banke su već uzele akva park,zološki vrt i druge objekte a protiv palme ima na stotine naloga za hapšenje i krivičnih prijava koje se drže po fiokama jer to stopira dačić zato je palmi svaka druga reč dačić..gleda u njega kao u boga jer ga štiti...
 
"Lider" stranke koja je deo vlasti neće da bude ministar (zašto onda izlazi na izbore!?), samo voli da bude tu blizu vlasti, da muze budžet iz pozadine. Politička scena ove jadne zemlje je tragična, po sirotnju raju!

Sta ga boli uvo.To ti je prava ladovina u vlasti a bez odgovornosti.I kada treba nesto para (Recimo za zirafu) sve to placa budzet Srbije.
 
best of :

ludilo1.jpg


ludilo2.jpg


ludilo3.jpg


ludilo4.jpg


ludilo5.jpg
 
ja mislim da bi on kao ministar kulture jedini bio u stanju da dovede natašu kandić na farmu i tako ogadi ljudima gledanje tog reality treša.
eto, pozitivne asocijacije već naviru...odvikvanje srba od gledanje farme ti je kao skidanje narkomana sa heroina. :mrgreen:

ja ti garantujem da je on jedan od top fanova granda, farme i ostalih ljakse zabavnih emisija tipa lea kish. pa sta ti mislis ko slusa i glasa za ekrema i kompaniju?
 

Back
Top