Strast kao najveci afrodizijak.

kami83

Legenda
Banovan
Poruka
62.443
...I strast kao najbitniji okidac za ljubav.
Sta mislite, koliko zene (a i generalno ljudska bica), osecanja prema nekome razvijaju na osnovu toga koliko misle (nerealno ili realno), da je ta druga osoba strastvena?:think:

Ne mislim samo na sex (mada i na to), nego generalno na strast. Da li je strast, postojanje strasti, i poklapanje strasti sa drugom osobom, najbitnija stvar za srecu u zivotu?:think:

Koliko puta ste se nalozili na nekog samo zato sto se on nalozio na vas?

Koliko puta vam se desi da vam ta procena strastvenosti druge osobe bude najbitnaja stvar na osnovu koje formirate misljenja i osecanja o toj osobi, pre svega emotivnom partneru, i da stavljate u stranu sve druge racionalne procene?

Da li vam je strast bitnija od racionalnih stvari u zivotu?

Zbog cega muskarcima ne govorite koliko vam je strast bitna u zivotu, mi smo malo tupavi, pa ne mozemo bas da pohvatamo sve te stvari?
 
...I strast kao najbitniji okidac za ljubav.
Sta mislite, koliko zene (a i generalno ljudska bica), osecanja prema nekome razvijaju na osnovu toga koliko misle (nerealno ili realno), da je ta druga osoba strastvena?:think:

Ne mislim samo na sex (mada i na to), nego generalno na strast. Da li je strast, postojanje strasti, i poklapanje strasti sa drugom osobom, najbitnija stvar za srecu u zivotu?:think:

Koliko puta ste se nalozili na nekog samo zato sto se on nalozio na vas?

Koliko puta vam se desi da vam ta procena strastvenosti druge osobe bude najbitnaja stvar na osnovu koje formirate misljenja i osecanja o toj osobi, pre svega emotivnom partneru, i da stavljate u stranu sve druge racionalne procene?

Da li vam je strast bitnija od racionalnih stvari u zivotu?

Zbog cega muskarcima ne govorite koliko vam je strast bitna u zivotu, mi smo malo tupavi, pa ne mozemo bas da pohvatamo sve te stvari?
pa dobro bas, ne lozim se ako se neko na mene lozi
to vise ako se on meni svidi :lol:
moze da mi bude veliki okidac
mada ja strast nekako merim kroz energiju tog nekog, libido, samo ispoljavanje svega sta znam

- - - - - - - - - -

i mislim da ume da bude jedan od stvari za dobar sex
al ne mora da ima veze sa emocijama, sama strast nije presudna
 
...I strast kao najbitniji okidac za ljubav.
Sta mislite, koliko zene (a i generalno ljudska bica), osecanja prema nekome razvijaju na osnovu toga koliko misle (nerealno ili realno), da je ta druga osoba strastvena?:think:

Ne mislim samo na sex (mada i na to), nego generalno na strast. Da li je strast, postojanje strasti, i poklapanje strasti sa drugom osobom, najbitnija stvar za srecu u zivotu?:think:

Koliko puta ste se nalozili na nekog samo zato sto se on nalozio na vas?

Koliko puta vam se desi da vam ta procena strastvenosti druge osobe bude najbitnaja stvar na osnovu koje formirate misljenja i osecanja o toj osobi, pre svega emotivnom partneru, i da stavljate u stranu sve druge racionalne procene?

Da li vam je strast bitnija od racionalnih stvari u zivotu?

Zbog cega muskarcima ne govorite koliko vam je strast bitna u zivotu, mi smo malo tupavi, pa ne mozemo bas da pohvatamo sve te stvari?
mislim da strast igra veliku ulogu.....
al ne bez veličine ......banovaće me:lol:
 
pa dobro bas, ne lozim se ako se neko na mene lozi
to vise ako se on meni svidi :lol:
moze da mi bude veliki okidac
mada ja strast nekako merim kroz energiju tog nekog, libido, samo ispoljavanje svega sta znam

- - - - - - - - - -

i mislim da ume da bude jedan od stvari za dobar sex
al ne mora da ima veze sa emocijama, sama strast nije presudna

Pa da, sve je to strast. U stvari, strast moze da bude sinonim za sve iracionalno u necijem bicu.

Ima li uopste dobrog sexa bez velike kolicine strasti? :think:Bilo ona divlja ili nezna? Mnogo puta kvalitet sexa vremenom opadne zbog nepostojanja iste...
 
Pa da, sve je to strast. U stvari, strast moze da bude sinonim za sve iracionalno u necijem bicu.

Ima li uopste dobrog sexa bez velike kolicine strasti? :think:Bilo ona divlja ili nezna? Mnogo puta kvalitet sexa vremenom opadne zbog nepostojanja iste...


zavisi
ako je neko ono bas bas energican, onda mi je signal da mogu i ja u potpunosti da se tome prepustim
ako nije, pa dzabe, tu nema strasti, nema sa cime da se barata, da vodi
 
Sta mislite, da li je strast vise uzrok ili posledica ljubavi, ili oboje istovremeno? Ja to iskreno i ne mogu bas da definisem.

Видим, трилеме те и даље муче. :lol:

Мислим да је страс' једноставно енергија која постоји између двоје људи.
С неким је имамо, а са неким не.
Да би се десила љубав, углавном је потребно још нешто.
(Наравно, не поричем да постоје људи којима је довољно само то. :D )
То нешто друго је индивидуално. Неком је битна интелектуална стималација, неком су важна заједничка интересовања...

Како је дивно кад се све уклопи. :aha:

Узгред, добар секс и јака емоција према неком то је непроцењиво. ;)
 
evo ja kako vidim strast:)
Svidja mi se jedna riba,nedodirljiva neosvojiva,posebna..zabranjena:roll:
sama pomisao posedovati je i ta velika zelja dodirnuti joj prste slučajno,osetiti tu toplotu u sebi je osecaj strasti..
kad sedi pored partnera i u priči mazi glatke noge nezno prelazeci gledajuci te u oči.....:per:
kad ste zajedno u jeku uzivanja i pozelis je pocepati na pola:rumenko:
strast igra glavnu ulogu u svemu,kad to nestane nestalo je sve:)ali ga ima u mnogim zenskim očima u datom trenutku,u njenom zavodljivom okretu tela,u vazduhu na 20cm od nje:whistling:
 
Видим, трилеме те и даље муче. :lol:

Мислим да је страс' једноставно енергија која постоји између двоје људи.
С неким је имамо, а са неким не.
Да би се десила љубав, углавном је потребно још нешто.
(Наравно, не поричем да постоје људи којима је довољно само то. :D )
То нешто друго је индивидуално. Неком је битна интелектуална стималација, неком су важна заједничка интересовања...

Како је дивно кад се све уклопи. :aha:

Узгред, добар секс и јака емоција према неком то је непроцењиво. ;)

Ma dobro je da su samo trileme :lol:

Mozda i sve te racionalne stvari- i inteligencija, i zajednicka interesovanja, i slican smisao za humor, mogu da imaju neku rezultantu u povecavanju strasti, ako ljudi vec imaju neku hemiju po tom pitanju. To mu onda dodje savrsena ljubav valjda.

Strastven seks je emocija sama po sebi :mrgreen:

- - - - - - - - - -

a mene mi zanima, moze li biti ista kolicina strasti u sexu sa emocijama i kad je sex bez emocija?
ili je to samo stvar dozivljaja? :think:

Mislim da je u praksi jako cesto da je vise strasti u sexu 'bez emocija' (mada je svaki sex emocija, a narocito strastven sex), nego u sexu 'sa emocijama'. To je mozda i jedna od najvecih tuga ljudske civilizacije, po meni.
 
Ma dobro je da su samo trileme :lol:

Mozda i sve te racionalne stvari- i inteligencija, i zajednicka interesovanja, i slican smisao za humor, mogu da imaju neku rezultantu u povecavanju strasti, ako ljudi vec imaju neku hemiju po tom pitanju. To mu onda dodje savrsena ljubav valjda.

Strastven seks je emocija sama po sebi :mrgreen:
Па и није. :think:
Изгледа је, опет, све релативно. :lol:
 
evo ja kako vidim strast:)
Svidja mi se jedna riba,nedodirljiva neosvojiva,posebna..zabranjena:roll:
sama pomisao posedovati je i ta velika zelja dodirnuti joj prste slučajno,osetiti tu toplotu u sebi je osecaj strasti..
kad sedi pored partnera i u priči mazi glatke noge nezno prelazeci gledajuci te u oči.....:per:
kad ste zajedno u jeku uzivanja i pozelis je pocepati na pola:rumenko:
strast igra glavnu ulogu u svemu,kad to nestane nestalo je sve:)ali ga ima u mnogim zenskim očima u datom trenutku,u njenom zavodljivom okretu tela,u vazduhu na 20cm od nje:whistling:
to je vise pozuda no strast

kako to nestaje?
ja sam istu energiju imala prema svim momcima i nikada se to nije menjalo,cak ni kada su emocije nestajale

- - - - - - - - - -

Ma dobro je da su samo trileme :lol:

Mozda i sve te racionalne stvari- i inteligencija, i zajednicka interesovanja, i slican smisao za humor, mogu da imaju neku rezultantu u povecavanju strasti, ako ljudi vec imaju neku hemiju po tom pitanju. To mu onda dodje savrsena ljubav valjda.

Strastven seks je emocija sama po sebi :mrgreen:

- - - - - - - - - -



Mislim da je u praksi jako cesto da je vise strasti u sexu 'bez emocija' (mada je svaki sex emocija, a narocito strastven sex), nego u sexu 'sa emocijama'. To je mozda i jedna od najvecih tuga ljudske civilizacije, po meni.

zato sto emocije menjaju coveka, zbunjuju, ne budes toliko opusten, zelja da vise zadovoljis nego budes zadovoljen
 
Sta mislite, da li je strast vise uzrok ili posledica ljubavi, ili oboje istovremeno? Ja to iskreno i ne mogu bas da definisem.

Strast je i uzrok i posledica ljubavi. Uzrok, jer nema nista privlacnije od strastvenog muskarca....ne samo u ljubavi vec uopste, u odnosu prema zivotu, a to se oseti jer takvi muskarci zrace energijom i nema nista pozeljnije od toga. Posledica, jer se iz ljubavi radja jos veca strast kada prema nekom gajis jake emocije.
 
to je vise pozuda no strast

kako to nestaje?
ja sam istu energiju imala prema svim momcima i nikada se to nije menjalo,cak ni kada su emocije nestajale

- - - - - - - - - -



zato sto emocije menjaju coveka, zbunjuju, ne budes toliko opusten, zelja da vise zadovoljis nego budes zadovoljan


Pozuda je vrsta strasti. Strast jeste siri pojam od pozude, ali svaka pozuda jeste strast, a svaka strast ne mora da bude pozuda.

A to za emotivni sex- mislim da je pozuda potcenjena u istom, i mislim da bi to sve bilo mnogo bolje, kada bi ljudi bili opusteniji po tom pitanju. Uvek i svuda, od pocetka do kraja.

- - - - - - - - - -

Strast je i uzrok i posledica ljubavi. Uzrok, jer nema nista privlacnije od strastvenog muskarca....ne samo u ljubavi vec uopste, u odnosu prema zivotu, a to se oseti jer takvi muskarci zrace energijom i nema nista pozeljnije od toga. Posledica, jer se iz ljubavi radja jos veca strast kada prema nekom gajis jake emocije.

Dobro receno.

Sto nisam strastveniji muskarac u pm :sad2::rida::rida:
 

Back
Top