ceca vs turske serije

gost 246390

Buduća legenda
Poruka
38.511
gledam tamo onu lindinu temu, napljuvaste ceciliju jezivo, rekoste da je seljanka kič personifikacija svega što nije u redu sa zemljom, to samo intelektualno inferiorni slušaju itd... pa ne mogu da se ne setim kolko ste se meni pele na sprat kad sam sasvim opravdano samopožrtvovano i patriotski kakio po turcima i turskim serijama.

kako to? jel može neka da mi objasni na koji način su turske serije zdravije za vuglu od cece?
 
Poslednja izmena:
pa ono na skali stetnosti od 1 do 10...turske su valjda 9...10 bi bile indijske
one gdje kadar traje sat i po
a kamera rotira dok pola publike ne dobije epi napad...otkud znam...
missim, nema shanse da se natjeram da gledam nesto gdje se glavni lik zove sulejman
ili nekako neizgovorljivo...:lol:
 
pa ono na skali stetnosti od 1 do 10...turske su valjda 9...10 bi bile indijske
one gdje kadar traje sat i po
a kamera rotira dok pola publike ne dobije epi napad...otkud znam...
missim, nema shanse da se natjeram da gledam nesto gdje se glavni lik zove sulejman
ili nekako neizgovorljivo...:lol:


vidi
od turskih su gore latino - mia iha, fernando i tako to
indijske su van svake konkurncije
to ne mogu da shvatim nikako, ni ko gleda, ni sto gleda, ni sta gleda
turske ja volim povremeno da gledam, kad vidim da je snimljeno u prepoznatljivom okruzenju
volim da vidim mesto gde sam bila
vrti se neka ovih dana i snimljena je u starom gradu istanbula..svake ulicice se secam, taksi stanice, svega..nista promenjeno..i onda mi je osecaj kao da sam tamo :aha:
 
vidi
od turskih su gore latino - mia iha, fernando i tako to
indijske su van svake konkurncije
to ne mogu da shvatim nikako, ni ko gleda, ni sto gleda, ni sta gleda
turske ja volim povremeno da gledam, kad vidim da je snimljeno u prepoznatljivom okruzenju
volim da vidim mesto gde sam bila
vrti se neka ovih dana i snimljena je u starom gradu istanbula..svake ulicice se secam, taksi stanice, svega..nista promenjeno..i onda mi je osecaj kao da sam tamo :aha:

a pa za to postoji onaj travel channel ...jel se tako zove? : )))
 
Vidi ga Tensi. Mislila sam da je u bajboku do kraja godine.

Tema...ne smatram patriotizmom oduševljavanje pesmama krimogene osobe kao što ni gledanje turskih serija nije protivno patriotskim osećanjima. Samo su i ljubav Mustafe i Ajše i Cecino arlaukanje zatupljivanje svesti. Ista fekalija, druga etiketa.
 
ček, jel smem da kažem da je istambul balega? oće opet neka da me prijavi za širenje versko-nacionalne mržnje i netolerancije ako kažem da je istambul balega?

- - - - - - - - - -

Vidi ga Tensi. Mislila sam da je u bajboku do kraja godine.

Tema...ne smatram patriotizmom oduševljavanje pesmama krimogene osobe kao što ni gledanje turskih serija nije protivno patriotskim osećanjima. Samo su i ljubav Mustafe i Ajše i Cecino arlaukanje zatupljivanje svesti. Ista fekalija, druga etiketa.



a ko je ovo reko, šta priviđaš ti?
 
ček, jel smem da kažem da je istambul balega? oće opet neka da me prijavi za širenje versko-nacionalne mržnje i netolerancije ako kažem da je istambul balega?

- - - - - - - - - -





a ko je ovo reko, šta priviđaš ti?

Na temi o Ceci su pojedini korisnici tvrdili da je slušanje iste odraz patriotizma.
na temi o turskim serijama se povela rasprava oko istog tog patriotizma i gledanja muslimanskog neprijatelja na ekranu.

Ili čitaš samo svoje postove na tim temama?
 
ovo ko moja keva shto pricala da nekad davno gledala dinastiju zbog haljina :mrgreen:


pa ne znam sto je tvoja keva gledala dinastiju, al ti kazem zasto se meni povremeno zadrzi pogled na nekoj epizodi

da mi se gleda zbog radnje, glumaca, dosade, zanimljivog scenaria - nemam problem da kazem da je tako

ček, jel smem da kažem da je istambul balega? oće opet neka da me prijavi za širenje versko-nacionalne mržnje i netolerancije ako kažem da je istambul balega?

- - - - - - - - - -i?


pa smes ako ti je utisak takav
ja sam otisla sa predubedjenjem koji su i turci razbili
mislila sam da cu da naidjem na prljav grad specificnog mirisa, a zatekla sam cist grad koji uz obalu mirise na more i ljubazne i ciste turke vredne kao mrave!
 
pa mroras ih slusat i gledat kao pricaju gluposti i placu bez razloga...:lol:

pa imam ja sto sta da uradim dok oni placu..nisam bas toliko pazljiv gledalac :lol:

- - - - - - - - - -

PENZIONERIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

- - - - - - - - - -

KRKOBABITJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


pa sta fali penzionerima?
 
ovo ko moja keva shto pricala da nekad davno gledala dinastiju zbog haljina :mrgreen:

i mi smo gledali rosu salvaje zbog aljina i sminke...missim, tako nesto do tada nismo vidjeli...:rumenko:

- - - - - - - - - -

pa imam ja sto sta da uradim dok oni placu..nisam bas toliko pazljiv gledalac :lol:

- - - - - - - - - -




pa sta fali penzionerima?

dugo bwe placu...gledala sam s kevom trecinu jedne epizode...missim barem da je bila trecina
nekog lisca sto pada...s nekim mustafom, ako se dobro sjecam...
placu li placu...pa se nesto znacajno gledaju (skoro ko indusi samo malo brze)
pa se mrste, pa stoje na blakonu...pa...prvi put u zivotu
bila sam odusevljena sto su pocele reklame
 
Na temi o Ceci su pojedini korisnici tvrdili da je slušanje iste odraz patriotizma.
na temi o turskim serijama se povela rasprava oko istog tog patriotizma i gledanja muslimanskog neprijatelja na ekranu.

Ili čitaš samo svoje postove na tim temama?




mašiš temu, ovde me ne interesuju oni koji su branili cecu ko što me nije briga za štetne aspekte turskih serija, znači ako skroluješ naviše i ponovo pročitaš temu videćeš da ovde pričamo o tome šta je to pozitivno u turskim serijama što ih čini boljim od cece. imaš neku ideju možda?
 
gledam tamo onu lindinu temu, napljuvaste ceciliju jezivo, seljanka kič personifikacija svega što nije u redu sa zemljom, to samo intelektualno inferiorni slušaju itd... pa ne mogu da se ne setim kolko ste se meni pele na sprat kad sam sasvim opravdano samopožrtvovano i patriotski kakio po turcima i turskim serijama.

kako to? jel može neka da mi objasni na koji način su turske serije zdravije za vuglu od cece?

nedostatak uzbuđenju u sexualnom životu, jbga
 

Slične teme


Back
Top