Ванземаљци и Нови светски поредак

Poruka
7.101
Читајући из досаде разне мистерије пошто ме то ионако интересује, наишао сам на једну занимљивост.
Вероватно сте чули за Нови светски поредак и то да је циљ некакве светске елите да смањи број људи на неких 500 милиона.
Док сам читао овај текст наишао сам на податак о томе да некаква ванземаљска раса саветује неког човека како се бринути о Земљи и природи. Један од тих савета гласи овако:

'' Druga značajna stvar koju su Plejađani često spominjali jeste broj stanovnika na Zemlji. Prema njihovim računicama Zemlja ne bi smela da ima više od 529 miliona stanovnika - da bi se izbegli degeneracija, poremećaji ravnoteže, geološke i klimatske katastrofe. Pogotovo u velikim metropolama od više desetina miliona stanovnika, oni predstavljaju nenormalan pritisak na ploče koje prekrivaju površinu planete i izbacuju ih iz ravnoteže, što takođe izaziva zemljotrese i vulkanske erupcije. ''

линак: http://www.conopljanews.net/nlo_plejada.html део под називом: KAKO UNIŠTAVAMO NAŠ EKOSISTEM - пошто је дугачак текст да се лакше снађете.

Е сад се постављају ту нека питања. Ко су ти ванземаљци? Да ли они заиста постоје или је то још једна варка Њу Ејџа, масона и сличних? Пошто су све могућности у оптицају, пошто је то мистерија, па пуштамо машту на вољу, ево неких мојих одговора на та питања:
1) Ванземаљци постоје и они желе да помогну људима. Илуминати, масони и остала тајна елита су њихови следбеници који извршавају њихове савете како би учинили Земљу бољом. Један од проблема је велики број људи који треба прехранити и сместити. Пошто ће се стално људи размножавати, најбоље је побити већину, како би била равнотежа у природи.
2) Ванземаљци постоје и они желе да владају људима. Они су лукави и зли и преко својих помоћника масона, илумината и сличних желе да управљају светом и смање број људи на Земљи.
3) Ванземаљци не постоје, већ су то демони и пали анђели који се представљају као мироносци како би уништили човека. Њихови следбеници то спроводе у плану и слушају свог Светлоносца (Сатану) и он њих обасјава светлом и просветљује их (лат. illuminati значи Просветљени).
4) Ванземаљци не постоје и све је ово још једна масонско илуминатска лаж како би се успоставило Ново доба. Иза целе приче о ванземаљцима стоје они, чим је сам број 500 милиона повезан са њима и доста говори о томе.

Следећи наслов (ŽRTVE SMO BIĆA IZ SAZVEŽĐA LIRA-VEGA) у овом тексту говори о оном да се данашње религије униште и успостави нека нова (Њу Ејџ покрет томе тежи). Овако један део гласи:

'' Religije, ovakve kakve su sada, i kultovi, predsstavljaju jednu vrstu virusa kojim su stanovništvo Zemlje, tokom genetskih manipulacija i ukrštanja, zarazile vanzemaljske civilizacije sklone dominaciji i osvajanju. Takvi uticaji i psihičko uslovljavanje proizveli su u stanovništvu Zemlje opasnu, psihičku stagnaciju i ropski mentalitet, kako na individualnom tako i na kolektivnom nivou. Na taj način Zemljani su postali podložni uticajima stranih sila i sprečeni da slede prirodan i spontani tok evolucije koji postepeno vodi prepoznavanju prave realnosti zasnovane na univerzalnim zakonima stvaranja. ''

Вероватно ће се неки атеисти сложити са овим, али опет нека не падну под овако оправдавајући утицај и постано религиозни (прешавши у Њу Ејџ покрет/религију).

Можда неком ово звучи глупо. Мени делује глупо, сви ови ванземаљци су ми чисто лупетање и маштање. Али занимљиви су неки подаци као онај први о 500 милиона људи и овај други да су све религије лоше , треба их уништити и успоставити неки нови духовни правац. О томе баш говори Њу Ејџ и Нови светски поредак. Колико год овај текст било лупетање недоказаних глупости, има озбиљних ствари који се везани за тајну елиту и њихове планове. Да ли ванземаљци постоје или не, остаје да свако размишља како хоће. Ја их до сад нисам видео.


Овом темом отварам још и дискусију о вези ванземаљаца и Новог светског поретка (што сам наслов говори). Значи није само коментарисање на ово што ја писао и овај текст, него уопштено о читавој тој вези ако постоји. Износите неке своје ставове, сазнања, линкове, текстове, видео снимке о овоме, још занимљивост попут ових о 500 милиона људи који ће наводно да остану на Земљи.
 
Poslednja izmena:
Pa znas kako,ovi religiozni fanatici misle da Lucifer i pali andjeli manipulisu vladajucom elitom i zele da nas okrenu protiv boga tako sto forsiraju tzv. NWO.Ateisti se uglavnom podsmevaju svemu tome i misle da je novac glavni pokretac svega i jedina istina.

Ima i onih sto se loze na male zelene i misle da oni ustvari upravljaju iz senke,gore si lepo naveo njihove teorije...
 
vanzemaljci će se "pojaviti" kad bude potrebno da se osnuje svjetska Vlada. oni su "kec iz rukava" koji će ujediniti sve narode i države svijeta u jednu opštu zemaljsku vladu i državu. lukavo su oni to smislili.

Ко је то смислио, ванземаљци или тајна елита?
И хоће ли се ти ванземаљци појавити као стварни или ће то бити некакви холограми (ко не зна нека тражи, али ова технологија је веома развијена да ''мртве васкрасавају'' тј. певачи као Елвис сада певају као да су живи захваљујући овим холограмима).
 
Ма какви холограми...
Већина стоке ситног зуба вјерује радио апарату или интернет сајту на ријеч...
А технике 3Д анимације виђене у филму "Аватар" су мала маца, шта све постоји.
Као и увијек, биће злоупотребе да се људи увјере у "ванземљаке"...
 
Ко је то смислио, ванземаљци или тајна елита?
И хоће ли се ти ванземаљци појавити као стварни или ће то бити некакви холограми (ко не зна нека тражи, али ова технологија је веома развијена да ''мртве васкрасавају'' тј. певачи као Елвис сада певају као да су живи захваљујући овим холограмима).

Ideja je tajne elite a vanzemaljci će iragati svoju ulogu zbog svojih interesa. Pojaviće se kao stvarni. To će biti veliki kulturni šok, ali svako čudo za tri dana. U ta tri dana će već napaćeno čovječanstvo doći u iskušenje da prihvati svjetsku vladu.

Ма какви холограми...
Већина стоке ситног зуба вјерује радио апарату или интернет сајту на ријеч...
А технике 3Д анимације виђене у филму "Аватар" су мала маца, шта све постоји.
Као и увијек, биће злоупотребе да се људи увјере у "ванземљаке"...

Naravno ima tu istine, no ne3 moraju se mušiti išto da izmišljaju. vanzemaljci su i fizički odavno među nama (skriveni) i ne treba mnogo da se prikažu.
 
Poslednja izmena:
Da uglavnom. Političku i lupešku elitu sačinjavaju ljudi bez savjesti ali ne bez inteligencijem vrlo su bistri ali i nemilosrdni. Uglavnom zamišljaju da su besmrtni iako ne postoji nijedan čovjek koji nije umro makar nekoliko desetina puta, oni i dalje zamišljaju da će ovj put uspjeti. Za postizanje tog cilja ne biraju sredstva a ljudski životi im znače koliko sagorela šibica. Zaista su neobično moćni u pogledu resursa kojima raspolažu i tu se njohova moć zaustavlja. Sigurno će pokušati iskoristiti vanzemaljce kao što će vanzemaljci pokušati iskoristiti njih, ali i jedni i drugi, iako znaju da njihovi planovi neće biti ostvareni, i dalje insistiraju na njima. O tome nije na našem svijetu da odlučuje. Promjena koja se očekuje i koja će se sigurno i neumitno dogoditi sve te njihove napore čini besmislenim, a oni su sami nemoćni pred talasom koji stiže. Sami ljudi su pripremili odbranu u višem svijetu budući imaju pravo na odgovor ako potoji miješanje sa strane, tako da će i vanzemaljci proći kako zaslužuju. Mi ljudio moramo raditi na sebi, na otvaranju svoje svijesti u smislu prihvatanja plemenitih ideja i shvatanja svoje vrijednosti, čime pomažemo odigravanju plana. Čekaju nas izvanredni događaji koji se ne dešavaju svaki šas po svemiru, zapravio su ovi jedinstveni u kreaciji i moramo odigrati svoju ulogu kako treba a to ćemo i uraditi, jer dugačije ne može biti.
 
Poslednja izmena:
Da uglavnom. Političku i lupešku elitu sačinjavaju ljudi bez savjesti ali ne bez inteligencijem vrlo su bistri ali i nemilosrdni. Uglavnom zamišljaju da su besmrtni iako ne postoji nijedan čovjek koji nije umro makar nekoliko desetina puta, oni i dalje zamišljaju da će ovj put uspjeti. Za postizanje tog cilja ne biraju sredstva a ljudski životi im znače koliko sagorela šibica. Zaista su neobično moćni u pogledu resursa kojima raspolažu i tu se njohova moć zaustavlja. Sigurno će pokušati iskoristiti vanzemaljce kao što će vanzemaljci pokušati iskoristiti njih, ali i jedni i drugi, iako znaju da njihovi planovi neće biti ostvareni, i dalje insistiraju na njima. O tome nije na našem svijetu da odlučuje. Promjena koja se očekuje i koja će se sigurno i neumitno dogoditi sve te njihove napore čini besmislenim, a oni su sami nemoćni pred talasom koji stiže. Sami ljudi su pripremili odbranu u višem svijetu budući imaju pravo na odgovor ako potoji miješanje sa strane, tako da će i vanzemaljci proći kako zaslužuju. Mi ljudio moramo raditi na sebi, na otvaranju svoje svijesti u smislu prihvatanja plemenitih ideja i shvatanja svoje vrijednosti, čime pomažemo odigravanju plana. Čekaju nas izvanredni događaji koji se ne dešavaju svaki šas po svemiru, zapravio su ovi jedinstveni u kreaciji i moramo odigrati svoju ulogu kako treba a to ćemo i uraditi, jer dugačije ne može biti.

jel to pricas o promeni svesti na visi stupanj,koje se navodno desilo 21.12.2012??
 
jel to pricas o promeni svesti na visi stupanj,koje se navodno desilo 21.12.2012??

Talas je nekakav energetski talas koji će nas prebaciti u 4D svijet. To ne zavisi od datuma (vrijeme je i onako naš način shvatanja svijeta) već od redoslijeda događaja. Kad se ispune svi potrebni uslovi nastupiće talas koji će nas prebaciti u viši svijet. to je povezano sa sazrijevanjem ljudi kao vrste, kao cjeline.
 
Kako ti znas da ce se pojaviti? :D

Vidio sam.
Kad sam s pratiocem otišao prvi put sa Zemlje, nijesam imao ranije pravo da napuštam Zemlju kao astralna projekcija, otzišao sam na Mjesec. tamo sam sreo mala siva govanca koji su pmi prvi pomenuli tajk talas. dali su mi uvid u te događaje. kasnije kad sam o tome pričao sa pratiocem in mi je pokzao kako sve to izgleda i prošao sam taj trenutak dovoljan broj pura da se upoznam sa svakim detaljem. pouzdano znam da su svi ljudi upoznmati sa tim događajem koji je zaista nešto ivanredno rijetko i značajno, zato se toliko duša i inkarnira u tijelima, kako bi kao tjelesno biće doživjeli talas.

I to je previse.

A vanzemljaci ne postoje.

Nemožeš ni naslutiti što je previše, a vanzemaljci zaista postoje, pa i mi smo sami vanzemaljci, ko zna s kojih smo sve svjetova došli na Zemlju da završimo školovanje.
 
Poslednja izmena:
Vidio sam.
Kad sam s pratiocem otišao prvi put sa Zemlje, nijesam imao ranije pravo da napuštam Zemlju kao astralna projekcija, otzišao sam na Mjesec. tamo sam sreo mala siva govanca koji su pmi prvi pomenuli tajk talas. dali su mi uvid u te događaje. kasnije kad sam o tome pričao sa pratiocem in mi je pokzao kako sve to izgleda i prošao sam taj trenutak dovoljan broj pura da se upoznam sa svakim detaljem. pouzdano znam da su svi ljudi upoznmati sa tim događajem koji je zaista nešto ivanredno rijetko i značajno, zato se toliko duša i inkarnira u tijelima, kako bi kao tjelesno biće doživjeli talas.



Nemožeš ni naslutiti što je previše, a vanzemaljci zaista postoje, pa i mi smo sami vanzemaljci, ko zna s kojih smo sve svjetova došli na Zemlju da završimo školovanje.

Pa postoje ali van zemlje a ne na njoj.
 
Та област је њихова база за разне експерименте са неким летјелицама...
Наравно да нема приступа - нека проба неко да уђе у Бајконур, чак и данас кад нема СССР.
А то за "ванземљаке" - можда их ипак има...
Ја сам више присталица теорије да изгледају као у филму "Амбис"...
:cool:
 
Pa postoje ali van zemlje a ne na njoj.

Svakako ih ima i na zemlji i nalaze se među ljudima. U većim gradovima nema ulice u kojoj ih nećeš sresti nekoliko. Oni i9maju taj način da se učine "neprimjetnim". To je nešto kao kad utiču na nas da vidimo što oni žele a ne ono što se zaita vidi. Teorijski ih ne bi smjelo biti, ali ako su dobili dozvolu od vlasti, a očigledno jesu, onda se šetju kao po svom dvorištu.
 

Back
Top