Direktan prenos na B92...

a sta si ti strelice ocekivala
pa zar ti jos nisi ukapirala da u beogradu postoji desetak idiota cije je misljenje jedino validno i ispravno
jedino njihovo tumacenje istorije i sadasnjosti je ispravno
za njih je narod srbije sramota oni bi najradije da ga nema kako bi oni mogli seiriti do besvesti
medjutim ipak se nadam da ce se sutra u bratuncu naci par casnih srba i isprdak od tadicevog izaslanika isamarati i poslati preko drine u tri lepe pm
 
Strela:
Direktan prenos iz Srebrenice imaju B92, Studio B i TV POLITIKA.
9.jula iz SC, film ISTINA, nisam uspela u celini da "ulovim" ni na jednoj TV...

Била је "Истина" на Политици. Не знам да ли цео филм, ионако нисам могао све да гледам :cry:
Велико хвала "Политици" и БКТВ. Разбили су антисрпску хистерију на комадиће.
 
Nexus 6:
posto rece u celini, onda da ti ukazem da samo B92 prikazuje Srebrenicu u celini...
Studio B i Politika su prikazali samo deo politickih govorancija...i to je to...
posto rece u celini...

Rekla sam da film ISTINA nigde nisam uspela da vidim u celini, čitaj pažljivo!
A što se ovog prenosa iz Srebrenice tiče, neposredno pre nego sam postavila ovu temu, direktno su prenosili B92, Studio B i TV Politika.
 
A što se tiče istine o samom dogadjaju u Srebrenici , čini mi se da je najkompletniji izveštaj bio ipak na b92 u bbc produkciji , nažalost ipak sa zloupotrebom , jer je u okviru emisije prikazan odlazak vojnika u vojsku iz Bratunca , na godišnjicu dogadjaja u Srebrenici . Ispraćaj u vojsku je iskomentarisan kao nešto što i dalje razdvaja muslimane i srbe iz ovog kraja. Da se naslutiti šta će biti sugestija koja je na ovaj način ponudjena....


Emisija se završila u 17:00 sati, da budem precizan jer B92 zna da ima više raznih verzija o istom dogadjaju , jer kandićka je važan autor medijske politike iste televizije....
 
Tuzni_patak:
A što se tiče istine o samom dogadjaju u Srebrenici , čini mi se da je najkompletniji izveštaj bio ipak na b92 u bbc produkciji , nažalost ipak sa zloupotrebom , jer je u okviru emisije prikazan odlazak vojnika u vojsku iz Bratunca , na godišnjicu dogadjaja u Srebrenici . Ispraćaj u vojsku je iskomentarisan kao nešto što i dalje razdvaja muslimane i srbe iz ovog kraja. Da se naslutiti šta će biti sugestija koja je na ovaj način ponudjena....

Насер Орић је у ХАГУ на суђењу.А Б92 је сорошева тв, толико о њима.
mujo pazi srebrenica, hvala haso.
 
Strela:
Nexus 6:
posto rece u celini, onda da ti ukazem da samo B92 prikazuje Srebrenicu u celini...
Studio B i Politika su prikazali samo deo politickih govorancija...i to je to...
posto rece u celini...

Rekla sam da film ISTINA nigde nisam uspela da vidim u celini, čitaj pažljivo!
A što se ovog prenosa iz Srebrenice tiče, neposredno pre nego sam postavila ovu temu, direktno su prenosili B92, Studio B i TV Politika.

a ja ti kazem da je samo B92 preneo sve u celini...
Studio B i Politika su zavrsile prenos kada su se zavrsili govori...
 
Duh Sekire:
Strela:
Direktan prenos iz Srebrenice imaju B92, Studio B i TV POLITIKA.
9.jula iz SC, film ISTINA, nisam uspela u celini da "ulovim" ni na jednoj TV...

Била је "Истина" на Политици. Не знам да ли цео филм, ионако нисам могао све да гледам :cry:
Велико хвала "Политици" и БКТВ. Разбили су антисрпску хистерију на комадиће.

Поцепали су их "к'о свиња торбу" !!! Видиш да је
у Србији ОПШТИ МУК!!! Плаћеници нека мисле
о томе.
Ех, кад ће избори, овога пута ИЗЛАЗИМ!
 
Duh Sekire:
Strela:
Direktan prenos iz Srebrenice imaju B92, Studio B i TV POLITIKA.
9.jula iz SC, film ISTINA, nisam uspela u celini da "ulovim" ni na jednoj TV...

Била је "Истина" на Политици. Не знам да ли цео филм, ионако нисам могао све да гледам :cry:
Велико хвала "Политици" и БКТВ. Разбили су антисрпску хистерију на комадиће.
Bila je "Istina" na TV Most.
Ja sam gledala ceo i nije bilo smetnji.
 
Zamisli Borku Pavicevic kako prima paznju muskog roda... Mislim...
Ili lepu Natali... Po anketama "najomiljeniju srpkinju medju siptarima"... Dobitnicu "prestiznih nagrada sa zapada"... Jednog od "glavnih factfindera za hasko tuzilastvo"... kako ima vremena za tako nesto...
Hej, mozda da pitamo Velju da je "nagna"... za majku Srbiju... Yebi ga, mozda joj promeni misljenje...
 

Back
Top