Kraljevska garda,pred ulazom u dvor,predsednika srbije!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

baron svemira

Obećava
Poruka
86
Danas sam bio vrlo prijatno iznenadjen.Ispred dvora predsednika Srbije,stoji "mrtva straza,gardisti u svecanim uniformama".

Zaista je milina,videti te delije,sa sabljama,stoje kao vostane figure.Ne trepcu,ukoceni,sa sabljama.Zaista ih je lepo videti.

Bio sam prisutan,kada je doslo do smene straze.Cetvorica su dosla u smenu,paradnim korakom,kao smena straze u Kremlju Moskovskom!Ja licno,ovako besprekornu svecanu strazu gardista,video sam samo jednom u zivotu!Bilp je to u Zagrebu,za zivota Predsenika Hrvatske,G.Franje Tudjmana.Tada sam prvi put video,kako to izgleda,kraljevska svecana odora na gardistima.No ova nasa garda,pred glavnim ulazom u dvor-poslovnu rezidenciju,predsednika Srbije,zaista je sve zasenila.
Sada sam tek video,kako je lepo biti pripadnik,ovog srecnog i nadasve,ponositog naroda.Sa ovakvom gardom,sa ovako bogato obucenim gardistima,srce se coveku siri od ponosa,sto je pripadnik jednog takvog naroda.:klap::klap::klap::klap::klap:
 
Danas sam bio vrlo prijatno iznenadjen.Ispred dvora predsednika Srbije,stoji "mrtva straza,gardisti u svecanim uniformama".

Zaista je milina,videti te delije,sa sabljama,stoje kao vostane figure.Ne trepcu,ukoceni,sa sabljama.Zaista ih je lepo videti.

Bio sam prisutan,kada je doslo do smene straze.Cetvorica su dosla u smenu,paradnim korakom,kao smena straze u Kremlju Moskovskom!Ja licno,ovako besprekornu svecanu strazu gardista,video sam samo jednom u zivotu!Bilp je to u Zagrebu,za zivota Predsenika Hrvatske,G.Franje Tudjmana.Tada sam prvi put video,kako to izgleda,kraljevska svecana odora na gardistima.No ova nasa garda,pred glavnim ulazom u dvor-poslovnu rezidenciju,predsednika Srbije,zaista je sve zasenila.
Sada sam tek video,kako je lepo biti pripadnik,ovog srecnog i nadasve,ponositog naroda.Sa ovakvom gardom,sa ovako bogato obucenim gardistima,srce se coveku siri od ponosa,sto je pripadnik jednog takvog naroda.:klap::klap::klap::klap::klap:

iz koje li si ti durmitorske pecine dosao u beograd...................majko bozja.
 
Ja licno,ovako besprekornu svecanu strazu gardista,video sam samo jednom u zivotu!Bilp je to u Zagrebu,za zivota Predsenika Hrvatske,G.Franje Tudjmana.Tada sam prvi put video,kako to izgleda,kraljevska svecana odora na gardistima.

Prijatelju, onda si mogao da uživaš i na maskenbalu jer hrvatska kraljevska garda samo u Diznilendu i može da postoji :hahaha:
 
Tema sa slabim potencijalom za diskusiju ili sa slabim potencijalom da izazove dobre disutante.

bice da je ono prvo.Nikolic ima profesionalnu deforamciju pa u svim javnim nastupima izgleda kao da drzi posmrtni govor,Vlada Srbije u fazonu Ali Baba i cetrdeset razbojnika, ali ispred Dvora stoji pocasna garda,crnjak
 
Danas sam bio vrlo prijatno iznenadjen.Ispred dvora predsednika Srbije,stoji "mrtva straza,gardisti u svecanim uniformama".

Zaista je milina,videti te delije,sa sabljama,stoje kao vostane figure.Ne trepcu,ukoceni,sa sabljama.Zaista ih je lepo videti.

Bio sam prisutan,kada je doslo do smene straze.Cetvorica su dosla u smenu,paradnim korakom,kao smena straze u Kremlju Moskovskom!Ja licno,ovako besprekornu svecanu strazu gardista,video sam samo jednom u zivotu!Bilp je to u Zagrebu,za zivota Predsenika Hrvatske,G.Franje Tudjmana.Tada sam prvi put video,kako to izgleda,kraljevska svecana odora na gardistima.No ova nasa garda,pred glavnim ulazom u dvor-poslovnu rezidenciju,predsednika Srbije,zaista je sve zasenila.
Sada sam tek video,kako je lepo biti pripadnik,ovog srecnog i nadasve,ponositog naroda.Sa ovakvom gardom,sa ovako bogato obucenim gardistima,srce se coveku siri od ponosa,sto je pripadnik jednog takvog naroda.:klap::klap::klap::klap::klap:


Kad si išao, onih dana, da mu se diviš i aplaudiraš.... :mrgreen:
 
garda.jpg
Ovi?
 
Aj da malo razmislimo, "Kraljevska garda" je ok ali da čuva recimo onog "Ja volim Srbija" ili nekoga ko ima veze sa njima. Mislim na krvne veze a ne poslovne ili prijateljske. Ali da ta garda bude upotrebljena u ove svrhe od strane jednog četničkog vojvode ( za neupućene http://www.pressonline.rs/info/poli...nosan-sam-na-to-sto-sam-cetnicki-vojvoda.html ) to mi nešto ne ide. Kao da je neko pobrkao lončiće.
 
Aj da malo razmislimo, "Kraljevska garda" je ok ali da čuva recimo onog "Ja volim Srbija" ili nekoga ko ima veze sa njima. Mislim na krvne veze a ne poslovne ili prijateljske. Ali da ta garda bude upotrebljena u ove svrhe od strane jednog četničkog vojvode ( za neupućene http://www.pressonline.rs/info/poli...nosan-sam-na-to-sto-sam-cetnicki-vojvoda.html ) to mi nešto ne ide. Kao da je neko pobrkao lončiće.

A po tebi četnici imaju veze sa Slobom i komunistima, na primer, a nikako sa kraljem? :think:

- - - - - - - - - -

mick_jagger_and_keith_richards.jpg


dosta bre tog seljackog kica, evo sta se nosi u visokom drustvu, a nije ni skupo

I od tebe nešto pametno, konačno... :ok:
 
Aj da malo razmislimo, "Kraljevska garda" je ok ali da čuva recimo onog "Ja volim Srbija" ili nekoga ko ima veze sa njima. Mislim na krvne veze a ne poslovne ili prijateljske. Ali da ta garda bude upotrebljena u ove svrhe od strane jednog četničkog vojvode ( za neupućene http://www.pressonline.rs/info/poli...nosan-sam-na-to-sto-sam-cetnicki-vojvoda.html ) to mi nešto ne ide. Kao da je neko pobrkao lončiće.

neka neka jos jedna stavka u turistickoj ponudi grada Beograda.Kada dodje turista iz Gornje Trbusnice da moze da se fotografise sa pametni telefon ,da ponese uspomenu iz metropole u rodni kraj da nabija komlekse komsijama
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top