Potpišite se kada diskutujete

-Eva-

Domaćin
Poruka
3.240
Zašto se na Kultnim stvarima najviše pojavljuje gostiju?
Da li iz razloga što nisu sigurni da će izgledati neupućeni i iz straha da ne ispadnu smiješni?
Uglavnom, kada se nekome nešto govori ili se želi nešto prokomentarisati ime se sklanja (koje i nije ime nego neki glupi nick) i tek onda ide komentar.
Lično ja se neću osvrtati ni na kvakve izjave gostiju (mada mi se nijedan nije ni obratio).
 
-Eva-:
Zašto se na Kultnim stvarima najviše pojavljuje gostiju?
Da li iz razloga što nisu sigurni da će izgledati neupućeni i iz straha da ne ispadnu smiješni?
Uglavnom, kada se nekome nešto govori ili se želi nešto prokomentarisati ime se sklanja (koje i nije ime nego neki glupi nick) i tek onda ide komentar.
Lično ja se neću osvrtati ni na kvakve izjave gostiju (mada mi se nijedan nije ni obratio).

Evo samo da ti se javim...... :oops:
 
Na dosta foruma ni ne postoje gosti. Tako se tačno zna ko je šta rekao. Iako nickovi ne govore ništa o stvarnom identitetu osobe, putem nicka se vidi kako ta osoba otprilike razmišlja i šta je sve tačno napisala. Isto tako ne bi trebala postojati mogućnost da jedna osoba ima više nickova.
Nisam ja neki tamo reformator,želim samo istaći da se uz goste i više nickova iste osobe, gubi dosta na kvaliteti foruma.
 
Tom praksom dolazi se do pojave koju ja nazivam " forumska podeljena licnost". Pod jednim nickom si jedna osoba kakvu zelis da te upoznaju i da sa tobom komuniciraju ali pod drugim si neka sasvim druga iz potrebe da se sacuva ugled prve osobe. Ipak, po stilu pisanja se cesto prepoznaju.
 
-Eva-:
Zašto se na Kultnim stvarima najviše pojavljuje gostiju?
Da li iz razloga što nisu sigurni da će izgledati neupućeni i iz straha da ne ispadnu smiješni?
Uglavnom, kada se nekome nešto govori ili se želi nešto prokomentarisati ime se sklanja (koje i nije ime nego neki glupi nick) i tek onda ide komentar.
Lično ja se neću osvrtati ni na kvakve izjave gostiju (mada mi se nijedan nije ni obratio).

nemas ti pojma :x
treba da obidjes i druge pod forume :idea:
 
loop:
-Eva-:
Zašto se na Kultnim stvarima najviše pojavljuje gostiju?
Da li iz razloga što nisu sigurni da će izgledati neupućeni i iz straha da ne ispadnu smiješni?
Uglavnom, kada se nekome nešto govori ili se želi nešto prokomentarisati ime se sklanja (koje i nije ime nego neki glupi nick) i tek onda ide komentar.
Lično ja se neću osvrtati ni na kvakve izjave gostiju (mada mi se nijedan nije ni obratio).

nemas ti pojma :x
treba da obidjes i druge pod forume :idea:
Jesam li to nešto propustila što nisam obišla sve pod forume ili što, po tvome, nemam pojma?
Staviti sebe pod Gost znači još jednu masku koju ionako imamo ovdje na forumu. Kao, pod nickom se pravimo fini a pod Gost lupetamo i pokazujemo svoje pravo lice, ali to niko ne zna da smo mi? Ma daj!
 

Back
Top