Vernici, sta biste uradili da se zaljubite u osobu koja nije vase vere?

pa ja mislim da ovi svedoci ne smeju da se petljaju sa drugima pa moraš da postaneš svedok :aha:
idealna prilika da saznaš više ti je onaj kongres, šta li već, pa idi :lol:

ja sam tek sad skontala da mi je muž agnostik, npr.
i šta ja, kao ateista, d'uradim?
da ga tresnem po glavi?
neka ga, ne branim ja njemu ništa dok god on meni ne brani
a i blizu smo, nije 'rišćanin :mrgreen:
 
Pa ne znam,.moracu da pitam vladiku :lol:

Jel si ti svestan da ce te to kostati bar 1000 e?! :hahaha:

- - - - - - - - - -

pa ja mislim da ovi svedoci ne smeju da se petljaju sa drugima pa moraš da postaneš svedok :aha:
idealna prilika da saznaš više ti je onaj kongres, šta li već, pa idi :lol:

ja sam tek sad skontala da mi je muž agnostik, npr.
i šta ja, kao ateista, d'uradim?
da ga tresnem po glavi?
neka ga, ne branim ja njemu ništa dok god on meni ne brani
a i blizu smo, nije 'rišćanin :mrgreen:

Postacu svedok saradnik zbog Arianne! :hahaha:
 
Ako vladika dozvoli onda cu je uzeti. A ako sa njene strane neda imam a sa moje strane dozvoljava vladika, onda ce doci do rata koji je dozvoljen jer ce biti iz ljubavi. Eto podloge za razradu jednog od buducih sukoba koji predstoje na polju religije kojih je bilo i ranije ali uglavnom ljubav je bila ne prema zeni vec ka bogovima. Nazalost, ljubav je bila neuzvracena pa je moralo dolaziti do pustanja krvi. Stas kad je cutljiv.
 
A sta ako je muslimanka i ako moras da se odreknes svoje vere i da prisvojis njenu?

Pa bi crveni karton? :hahaha:

Nikada se ne bih odrekao pravoslavlja. To bi jasno stao do znanja curi koja nije pravoslavka čim bi vidio da veza postaje ozbiljna. Kao što rekoh ne bih insistirao da ona promjeni vjeru. Tako da ni ona ne može to da traži od mene.
 
Nikada se ne bih odrekao pravoslavlja. To bi jasno stao do znanja curi koja nije pravoslavka čim bi vidio da veza postaje ozbiljna. Kao što rekoh ne bih insistirao da ona promjeni vjeru. Tako da ni ona ne može to da traži od mene.

Baš tako.
Moj stric je pravoslavac a njegova žena katolkinja i imaju izuzetno skladan brak. Nikada im to što su različite vere nije predstavljalo neki problem.
 

Back
Top