paćeništvo drugi deo

gost 246390

Buduća legenda
Poruka
38.511
krstaričke internet romanse - nije mit, to stvarno postoji (ne mislim na realizacije u vidu viđanja i ebačine, to je normalno, mislim na strogo internet romanse).... pa se pitam kako to funkcioniše... voleo bi da se na temu javi neko ko ima tako nešto ili je imao ili slično a ja svečano obećavam da mu se neću smejati niti podjebavati i da ću svakog ko pokuša da se sprda na taj način uredno prijaviti

dakle da krenemo, kako to funkcioniše, dirkate se slovcima? postujete jedni kraj drugih ili kako? :lol:
 
znači moguće je potrebu za emocijama podmiriti putem žice? interesantno, nisam to probao do sada. mislim da neću ni od sada, fala. ja sam više za nešto... kako bi reko... NORMALNO

vidi, ono sto je tebi normalno - drugom nije
neko u razmenu telesnih potreba ne bi nikad usao bez emocije ili makar hemije..
ti bi..verovatno
to znaci - udjes u nesto, uzmes sta ti treba iako sa druge strane nemas uzajamnu reakciju
tako je i sa emotivnom razmenom
nekome treba emotivna provokacija..napravi komunikaciju na tom nivou , zadovolji potrebu i to je to
a sad, sta je normalno, sta nije..to je za drugu temu..
 
pa ne sedim tventiforseven al ako ti kazesh da ima ok



ima bre, upravo sam otkrio nekoliko

- - - - - - - - - -

vidi, ono sto je tebi normalno - drugom nije
neko u razmenu telesnih potreba ne bi nikad usao bez emocije ili makar hemije..
ti bi..verovatno
to znaci - udjes u nesto, uzmes sta ti treba iako sa druge strane nemas uzajamnu reakciju
tako je i sa emotivnom razmenom
nekome treba emotivna provokacija..napravi komunikaciju na tom nivou , zadovolji potrebu i to je to
a sad, sta je normalno, sta nije..to je za drugu temu..



ama... podmirenje potrebe za emocijom samo i jedino preko žice?! alo! da li se čujemo????
 
ako sam dobro razumeo tu fenomenologiju radi se o strogo platonskim relacijama, nema tu nikakvog seksa pa ni sajber. neko je jednostavno u stanju da se izloži na nečija slovca do te mere da se zaljubi. ja to ne razumem.


Sasvim je ok da ne razumes a i sasvim je ok ako neko razume.
Iz razloga sto je internet postao masovno sredstvo komuniciranja, uvek postoji mogucnost da neko hteo nehteo "zakaci" neki vid poznanstva koji moze da se prosiri u nezeljonom pravcu.
 

Back
Top