Na plaži

Ne moze to kratko i jasno, sanse nema, ma to je za mene citava filozofija :))
Privlaci me na plazi kakvo bi me privuklo i inace, ne znam sto je bitna plaza...
Nemam odredjeni tip muskarca, svi su toliko razliciti, najbolje da mom oku prija...ugledam ga iiiii... to bi bio taj. :)
 
Onako nesto kao sa Divkinog avatara :prstic:
main_lazar.jpg


Ovako nešto?
 
Evo jedno jednostavno pitanje za sve žene.
Kakvo vas najviše privlači telo muškarca na plaži.

Kratko i jasno, bitte.

bilo bi to, bice i jeste
telo mog muskarca:zaljubljena:
..a ono sto bih eventualno primetila i kao konstatovala da mi prija oku, to je samo neka skladna genetika i rekreacijom i nekim normalnim zivotnim navikama ocuvan matorac:lol:

ali ono sto primetim uvek, sto mi bode oci vec godinama, to je nemio prizor sa vojvodjanskih plaza..muskarci sa spustenim ramenima, zenskim guzicama i slaufom....ogavno. i to sve vise primetim da su i deca, decaci tako gradjeni kao nekada onaj jogurt u tetrapaku (ko se od metuzalema seca) u obliku trougla, gore usko, dole siroko ko panonska nizija, pa sve pihtijasto, preliva preko gaca...grooozno i zalosno.
lose navike u ishrani, malo kretanja, sportske aktivnosti ni u nagovestaju, sedenje, sedenje i samo sedenje....i zderanje ugljiko hidrata do besvesti.:(

da, neko rece, lakse mi je da opisem sta mi se ne svidja.
 
Природно градиш мишиће, без хемије, теретана и осталих ствари, дакле мало трчање, пропадање, склек, згиб и остало, јер колико год причали женама није привлачно кад виде бицепс велики као глава, мсм ово ти причам из личног искуства, видим како мене гледају.
 
Da mi komplekse nabije, jel?

:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ovakav baja ce trayiti curu slichnu sebi...msm atletu...a moyda i nece sve u yelji da mu mishichi budu u prvom planu:aha:
 

Back
Top