Bugarska: Poslanici blokirani u parlamentu!

cave man

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.317
Interventna policija je u Sofiji rano jutros razbila blokadu ispred zgrade Parlamenta, koju su sproveli demonstranti, i na sigurno izvela više od 100 ministara, parlamentaraca i novinara koji su bili zarobljeni unutra više od osam sati.
Sinoćnji pokušaj policije da oslobodi zarobljene političare je rezultovao sukobima između policajaca i oko 2.000 demonstranata, u kojima je povređeno najmanje osam demonstranata i dva policajca, naveli su bolnički izvori.
http://www.studiob.rs/info/vest.php?id=91013
Blagostanje u Bugarskoj od ulaska u EU se nastavlja:klap:
 
Demonstranti su izasli na ulice zbog nezadovoljstva ekonomskom situacijom i korumpiranosti bugarskih poltiicara


usrali se mishevi :mrgreen:

- - - - - - - - - -

b-2.jpg


b-3.jpg


ovo i nas ceka - kad udjemo u EUrupu :mrgreen:
 
Е това са летни протести, за това така. Протестите за лошото икономическо благосъстояние ще бъдат, като дойде зимата ;)

Сашо, "Добро дошао" си, како кажу Срби, али... тук се пише на сръбски или английски.
Дай да не нарушаваме правилата при комшиите, нали? ;)
 
Ми Срби увек чекамо, тешки смо са променама. Тако да само стрпљења, кад тад ћемо пући.

Море ако уђемо , сетићемо се 5 октобра и ФОТЕЉА , а како их ови данас ВОЛЕ , па ће и животом да их бране , личиће на.........крвопролиће....!?
 
Сашо, "Добро дошао" си, како кажу Срби, али... тук се пише на сръбски или английски.
Дай да не нарушаваме правилата при комшиите, нали? ;)
Извини, ни сам знао. Кад сам био мали сваки дан гледао сам РТБ и све разумем, али слабо говорим. Покушаћу .. :roll:
 
Извини, ни сам знао. Кад сам био мали сваки дан гледао сам РТБ и све разумем, али слабо говорим. Покушаћу .. :roll:

Не се притеснявай, разбираме. Браво. Имаме нужда от помощ в Белград. За съжаление сърбите вече нямат яйца, за да направи това.
 
О протести. Протести су почели, јер људи више не верују у политичку класу, која дуги низ година чини такозванa "масовнa приватизацијa". Незапосленост је достигла 500 000 људи, производњу и пољопривреду су уништени, све jе је у приватном власништвум неколиког мулти-милионера. Али сада постоји проблем - људи који желе да нас EУ води напред. Ови групи носе тамно плаве заставе, подржава неолиберализма и ... типично по балканском многи од њих мрзе сви остали групе, а то je страшно. Сада људи покушавају да се постигне једногласност, дискутују и расправљају на улици и на facebook. Не знам да ли че успемо да превазиђемо мржњу, коjа је билa толико типичнa за 90-их година и убила свака солидарност, али видећемо.
 

Back
Top