u Solunu kvadrat stana vec od 300 eura po kvadratu

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.330
http://www.b92.net/mobilni/biz/735435

ako koza laze rog ne laze.

sad sam video tamo na oglasima na komentarima ostavio covek link 38 kvadrata stan u Solunu cena 16.000 evra. A vi placajte ove vase vusheraje, golubare i spajzeve po beogradu 1500 - 2000 evra kvadrat i punite dzepove Djilasovoj i Vucicevoj gradjevinskoj mafiji. Jos za razliku od beograda koji je najvece srpsko selo, Solun je grad.
 
Poslednja izmena:

oglas do stana koji se prodaje za 16.000 evra pocetna cena 38 kvadrata

http://www.holprop.com/s/sale/GR7184144/1/y/918255323

Sta kaze covek koji je postavio oglas

Gospodo da ne nagadjate, clanak je tacan cene su u Solunu tacno takve. Evo i konkretnog primera Euro € 16,000 je POCETNA cena za mali stan 38m2(a ko sto znate moze da se cenka): [link]/
pa se sami uverite koliko kosta kvadrat, jeste peti sprat ali nije 70 km od grada, vec centar Soluna" Vardaris - Dikastiria . Ove cene u Beogradu, i uopste u Srbiji sta reci, to vam je kao onaj vic o coveku koji je prodavao psa za million $, I na kraju kad nije mogao zamenio ga za dve kokoske po 500.000$
(Grcki zet, 23. jul 2013 21:44)

Znaci 15.000 evra 38 kvadrata stan u CENTRU SOLUNA

Ejjjj somine srpskeeeee
 
Jao bre lepo piše da je to cena u nekom prigradskom naselju - ko je ikada bio tamo zna kako to izgleda :roll:

Realno je da su cene nekretnina u Solunu pale, ali verovatno na neki normalniji nivo jer su bile nenormalno visoke. Sa Beogradom je ista situacija, i realno je očekivati da će i ovde cene klizati još više na dole, a nije isključeno da u nekom kataklizmičnom scenariju (koji nije daleko od realnosti) odu u tri lepe :aha:
 
pa i u hamburgu jedan moj poznanik kupio stan od 120 kvadrata za 150.000...
Хамбург није Бегиш који је насељен плавокрвним фамилијама од доба јуре!
Док је у БГ цветала цивилизација Хамбургери су живели по пећинама!
:tambalamba:
 
Poslednja izmena:
pa i u hamburgu jedan moj poznanik kupio stan od 120 kvadrata za 150.000...

pa ja sam vidjao u Berlinu isto za 500 evra kvadrat stana oglase....

- - - - - - - - - -

Jao bre lepo piše da je to cena u nekom prigradskom naselju - ko je ikada bio tamo zna kako to izgleda :roll:

Realno je da su cene nekretnina u Solunu pale, ali verovatno na neki normalniji nivo jer su bile nenormalno visoke. Sa Beogradom je ista situacija, i realno je očekivati da će i ovde cene klizati još više na dole, a nije isključeno da u nekom kataklizmičnom scenariju (koji nije daleko od realnosti) odu u tri lepe :aha:

Pa cena jeste u prigradskom naselju 300 evra. Al cena u prigradskom naselju beograda nema ispod 1200 evra

Isto tako cena u centru soluna je oko 1000 evra a beograda oko 2000 evra.

serem vam se u ton film....

- - - - - - - - - -

Pa ne znam, znam da u svim zemljama moze da se kupi stan u principu, ali da li trebaju i neke posebne dozvole?

ovako je u Grckoj. Ako je kupac iz EU ne treba nikakva dozvola. Ako je van EU treba dozvola ministarstva odbrane i crkve a obzirom da smo mi Srbi pravoslavni nama daju da kupimo sta ocemo.
 
pa ja sam vidjao u Berlinu isto za 500 evra kvadrat stana oglase....

- - - - - - - - - -



Pa cena jeste u prigradskom naselju 300 evra. Al cena u prigradskom naselju beograda nema ispod 1200 evra

Isto tako cena u centru soluna je oko 1000 evra a beograda oko 2000 evra.

serem vam se u ton film....

- - - - - - - - - -



ovako je u Grckoj. Ako je kupac iz EU ne treba nikakva dozvola. Ako je van EU treba dozvola ministarstva odbrane i crkve a obzirom da smo mi Srbi pravoslavni nama daju da kupimo sta ocemo.

stvar je u tome sto nemci ne pate od toga da zive u velikom gradu, a u manjim zivopisnim gradicima je cena nekretnina jos niza...
 
Onda odoh u Grcku da zivim. :lol:

P.S. ovo je zbog krize kod njih (ta cena), ali bar zivis na moru a Solun je prelep grad.

jeste stvarno je prelep

thessaloniki.jpg


Thessaloniki-27.jpg


Jos Solun je bio jedna od 5 najvecih svetskih metropola kad je Beograd bio varvarsko pogranicno selo rimske imperije.
 
jeste stvarno je prelep

thessaloniki.jpg


Thessaloniki-27.jpg


Jos Solun je bio jedna od 5 najvecih svetskih metropola kad je Beograd bio varvarsko pogranicno selo rimske imperije.

Ma kad bi znao ti kakav je po suncu!

Meni Beograd lici na Solun, (ili obratno, nebitno) samo sto je Beograd siv, a Solun je bas beo i lep! Uzivanje i za mlade i za stare, jedini grad gde bih jos mogla da zivim van Srbije (mozda i u Italiji)!
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top