Karić se vraća u Srbiju

_nobody_

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.370
Karić se vraća u Srbiju:
Karić se vraća u Srbiju

Bogoljub Karić uskoro bi uz garancije vlasti mogao da se vrati u Srbiju.

http://www.novimagazin.rs/vesti/karic-se-vraa-u-srbiju

Prema pisanju Blica, porodica Karić razgovarala je sa predsednikom Tomislavom Nikolićem i patrijarhom Srpske pravoslavne crkve Irinejom, od kojih su tražili podršku za povratak Karića i oslobađajuću presudu za njega.

Karići su Nikoliću i Irineju preneli plan za povratak Bogoljuba, koji su predstavili kao da je već dogovorena stvar sa državom, iako je on još na poternici. Nikolić i Irinej su se saglasili da se Kariću “izađe u susret”.

Ukoliko se Bogoljub Karić vrati, biće uhapšen jer je za njim raspisana poternica. Međutim, kako piše Blic, on neće biti osuđen zbog utaje poreza u kompaniji Mobtel koja je bila u njegovom vlasništvu.

Odgovornost će, navodno, biti pripisana njegovom bratu Sretenu, koji je bio generalni direktor Mobtela. Ovaj dogovor je sklopljen pošto Sreten Karić ne namerava da se vrati u Srbiju jer je bolestan i ostaće u Moskvi.

Sastanak porodice Karić sa Irinejom i Nikolićem održan je početkom jula. Podršku za povratak Bogoljuba Karića porodica ima i od ruskih vlasti, naveo je Blic. Bogoljub Karić pobegao je iz zemlje 2006. godine.

Itako... Izasla Miladinka na pijac, pa naletela na Zivorada koji prodaje paradajz. Pa se cenjkali... Miladinka malo da da ribitze Zivoradu, a Zivorad ce da turi kojih 10ak kila paradajza fraj... :whistling:

A taj Karic nam je sada potreban u Srbiji kao Ledi Kate jedan shaman arapin... Ko piletu sise! :smeker:

_nobody_
 
Враћа се Цане Жабац, Мишко изађе из апса, а што да се и Боги на врне?:whistling: Требаће за неки нови "жестоки" обрачун с криминалом. Можда кад Рашка област или Вајдасаг дођу на ред?:think:
 
Itako... Izasla Miladinka na pijac, pa naletela na Zivorada koji prodaje paradajz. Pa se cenjkali... Miladinka malo da da ribitze Zivoradu, a Zivorad ce da turi kojih 10ak kila paradajza fraj... :whistling:

A taj Karic nam je sada potreban u Srbiji kao Ledi Kate jedan shaman arapin... Ko piletu sise! :smeker:

_nobody_

Богати имају доста маневарског простора било где у свету и ретко кад их осуђују, углавном се договоре око износа уплате.
Јака држава изгура велики износ, а слаба мали.
 
Mi smo bash neki prokleti narod... Polazim od sebe. Nikako mi se ne da da zivim u Srbiji (jer ne zelim), ali svaki mesec provedim u Srbiji/Beogradu po 5 dana. Da mi to ukinu, mislim da bi svisnuo od jada... :dash:

A pola sveta sam obisao, nijedna nacija u dijaseri ne iebu maticu, vecinu (osim Izraelaca, zanimljivo) ne vuce nista ka matici i u maticu. Samo jevreje i nas, Srbe! :think:

I taj Karic... Ima milijarde ojra u Rusiji, moze da kupi sta god pozeli u Moskvi i da zivi ki bubreg u loju, ali NJET! Bez Srbije mu zivota nema?! Zasto? :mrgreen:

_nobody_
 
Mi smo bash neki prokleti narod... Polazim od sebe. Nikako mi se ne da da zivim u Srbiji (jer ne zelim), ali svaki mesec provedim u Srbiji/Beogradu po 5 dana. Da mi to ukinu, mislim da bi svisnuo od jada... :dash:

A pola sveta sam obisao, nijedna nacija u dijaseri ne iebu maticu, vecinu (osim Izraelaca, zanimljivo) ne vuce nista ka matici i u maticu. Samo jevreje i nas, Srbe! :think:

I taj Karic... Ima milijarde ojra u Rusiji, moze da kupi sta god pozeli u Moskvi i da zivi ki bubreg u loju, ali NJET! Bez Srbije mu zivota nema?! Zasto? :mrgreen:

_nobody_

 
Mi smo bash neki prokleti narod... Polazim od sebe. Nikako mi se ne da da zivim u Srbiji (jer ne zelim), ali svaki mesec provedim u Srbiji/Beogradu po 5 dana. Da mi to ukinu, mislim da bi svisnuo od jada... :dash:

A pola sveta sam obisao, nijedna nacija u dijaseri ne iebu maticu, vecinu (osim Izraelaca, zanimljivo) ne vuce nista ka matici i u maticu. Samo jevreje i nas, Srbe! :think:

I taj Karic... Ima milijarde ojra u Rusiji, moze da kupi sta god pozeli u Moskvi i da zivi ki bubreg u loju, ali NJET! Bez Srbije mu zivota nema?! Zasto? :mrgreen:

_nobody_

е ти мислиш да је он богат, није, оће још, а што да диринчи за то још кад може овде да узме џабе
 

Back
Top