PAOLINI / NASLEDZE
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: PAOLINI / NASLEDZE

Početnik
    Učlanjen
    03.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano PAOLINI / NASLEDZE

Dali moze neko da mi pomogne gde da nadjem e knjige od Paolinija besplatne.

Hvala unapred

Domaćin dan555 (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano Re: PAOLINI / NASLEDZE

Андјелко, извини али просто се намеће.
    Мислим да би ти од те књиге корисније било да набавиш и прочиташ нешто овако - http://pravopis.tripod.com.

За књигу "Наследзе" никад чуо па не могу да ти помогнем у том погледу.
    Non refert quis sed, quid dicat.

Aktivan član dusankovacevicsrbija (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Hahahahah... Ne verujem da neko traži da pročita Paolinijevu "knjigu/serijal"... Urnebesno... Znaš li uopšte ko je Paolini - On je najpoznatiji kao pisac koji je pokrao priče iz nekoliko serijala i prošao nekažnjeno...

Evo mog predloga: Pročitaj Zemljomorje (Paolini se tu nakrao samo tako); pogleda prva četiri Star Wars filma (potpuni zaplet Nasleđa, NE NASLEDZE-A, je ukraden iz ova četiri filma), i možeš Jahači zmajeva sa Perna, ako su kod nas tako preveli, dalje imaš Gospodar prstenova (delovi zapleta i imena likova pokupljena) i tako dalje... Ima ih mnogo...

Šanse da ćeš to naći u e formi su gotovo nikakve jer niko neće da se zamajave klincem koji je pokrao kvalitetna dela književnosti, i još je opisivao vilenjake koji "nose zelena odela, imaju šiljate uši, vegetarijanci su i žive u šumi" na stotinama i stotinama strana, bespotrebno, i pride je izmislio "svoj" jezik koji je zapravo stari Nordijski, potpuno ukraden, i proturio ga kao "jezik patuljaka"...

Beši od sra*a i čitaj nešto normalno, ove knjige su za razliku od Sumraka, nepredviđene za svaki mogući uzrast - eto, toliko su glupe... Sumrak je za devojčice od 12-18 godina... Nasleđe ne pripada nigde...
    Make your choice, adventurous Stranger... Strike the bell and bide the danger... Or wonder, till it drives you mad... What would have followed if you had.

Početnik
    Učlanjen
    03.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

PUNO HVALA

Ističe se Бранчез (avatar)
    Učlanjen
    23.11.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    80

Одговор на тему би био да потражиш на торентима вероватно. Ту има свега.
    А серијал уопште није лош, чак и ако неки кажу да је све украдено. Сигурно вредно читања.
    "Everyone is entitled to their own opinions, but they are not entitled to their own facts." - Daniel Patrick Moynihan

Aktivan član dusankovacevicsrbija (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Nije mi stvarno jasno kako delo u kojem sve JESTE ukradeno, može da bude dobro... Zaista ne razumem...
    OK je ako osoba nije nikada čitala ništa normalno pre toga (kao što jeste slučaj sa 100% paolinijevih fanova); Hiljade i hiljade ljudi (i jako mali broj tinejdžera, upravo onih koji su čitali knjiga i knjiga) pljuju tzv. autora zbog njegovih knjiga, i postoje razlozi za to.
    Nije mi jasno samo ovo, Tolkinovi fanovi laju i reže na svakoga ko kaže da Tolkin nije baš najbolji pisac ili nešto, ali kada neko ukrade imena i događaje iz njegove knjige, onda to nekako postaje OK, što me jako zbunjuje.
    Paolini nije trebao nikada da postane pisac, a i ako je baš trebao, ta priča koju je smislio kada je navodno imao 15 godina je trebala da ostane u njegovoj glavi bar još desetak godina dok je ne ispolira da liči na nešto i da u svakoj mogućoj rečenici ne postoji nešto što je već viđeno i pročitano kod nekoga drugog pre više godina.
    Vrhunac svega je bio neki intervju gde Paolini stoji pored Sandersona! Tako sam se nasmejao na to.. Ko ih spoji, da mi je znati; Lopova i jednog od najoriginalnijih pisaca današnjice.
    Stvarno, svašta!
    Make your choice, adventurous Stranger... Strike the bell and bide the danger... Or wonder, till it drives you mad... What would have followed if you had.

Iskusan petar_z (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Citat Original postavio dusankovacevicsrbija Pogledaj poruku
    Nije mi stvarno jasno kako delo u kojem sve JESTE ukradeno, može da bude dobro... Zaista ne razumem...
    OK je ako osoba nije nikada čitala ništa normalno pre toga (kao što jeste slučaj sa 100% paolinijevih fanova); Hiljade i hiljade ljudi (i jako mali broj tinejdžera, upravo onih koji su čitali knjiga i knjiga) pljuju tzv. autora zbog njegovih knjiga, i postoje razlozi za to.
    Nije mi jasno samo ovo, Tolkinovi fanovi laju i reže na svakoga ko kaže da Tolkin nije baš najbolji pisac ili nešto, ali kada neko ukrade imena i događaje iz njegove knjige, onda to nekako postaje OK, što me jako zbunjuje.
    Paolini nije trebao nikada da postane pisac, a i ako je baš trebao, ta priča koju je smislio kada je navodno imao 15 godina je trebala da ostane u njegovoj glavi bar još desetak godina dok je ne ispolira da liči na nešto i da u svakoj mogućoj rečenici ne postoji nešto što je već viđeno i pročitano kod nekoga drugog pre više godina.
    Vrhunac svega je bio neki intervju gde Paolini stoji pored Sandersona! Tako sam se nasmejao na to.. Ko ih spoji, da mi je znati; Lopova i jednog od najoriginalnijih pisaca današnjice.
    Stvarno, svašta!
    Sanderson je opet pokazao sta znaci biti originalan. Procitao sam Steelheart. Likovi sa natprirodnim mocima su uglavnom zloce a obicni ljudi pokusavaju da im se suprotstave

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •