sistem eror.

Saradnja sa Nemackom, Turskom i Rusijom. *Dilema Rusija vs EU odavno prevazidjena)
Liberalni kapitalizam, koji kod nas nikada nije zaziveo.
Monarhija, jer su monarhisti slatki ljudi, i mnogi bi dali svoju sestru za dobrog monarhistu.
 
evropska unija ili rusija. komunizam ili kapitalizam. monarhija ili republika. sta bi nas, po vasem misljenju, najlakse izvuklo iz situacije u kojoj se nalazimo?

Nekoliko pametnih ljudi na vlasti i sloga u narodu. nazalost nemamo ni jedno mi drugo!

- - - - - - - - - -

Мислим да излаза из ове ситуације нема,лоше нам се пише!!!!

Ima izlaza - Izlaz u slucaju opasnosti!
 
evropska unija ili rusija. komunizam ili kapitalizam. monarhija ili republika. sta bi nas, po vasem misljenju, najlakse izvuklo iz situacije u kojoj se nalazimo?

Hard reboot.

Или тешка репресија и диктатура у којој српски обичаји и менталитет не играју никакву улогу.
 
evropska unija ili rusija. komunizam ili kapitalizam. monarhija ili republika. sta bi nas, po vasem misljenju, najlakse izvuklo iz situacije u kojoj se nalazimo?

Unija nikako, EU te samo ugura do kraja u krizu i ne da ti van, nikad vise.

Komunizam smo imali, bilo je bolje ali su mu i globalne okolnosti isle na ruku, a toga vise nema prema tome ni to.

Kapitalizam je isto sranje samo druge boje.

Za monarhiju sam skeptican, ne znam koliko bi mogla pozitivno da utice na ekonomiju, a i malo je verovatno da do nje dodje. Boze sacuvaj da onaj "Ja jako voli svoja zemlja" dodje za kralja ...

Srbima treba jedinstvo, jedino to moze dati opipljivije rezultate, a pod kojim rezimom ili sistemom, manje je vazno.
 
evropska unija ili rusija. komunizam ili kapitalizam. monarhija ili republika. sta bi nas, po vasem misljenju, najlakse izvuklo iz situacije u kojoj se nalazimo?

Konoplja!

Postati najveci proizvodjac konoplje na svetu!
Konoplja je 10 puta cvrsca od celika, moze da se koristi i kao bio-gorivo u saobracaju i industriji, hrana, tekstilna industrija, narkosi...

Srbija bi postala jaca od emirata za kratak period.
 
evropska unija ili rusija. komunizam ili kapitalizam. monarhija ili republika. sta bi nas, po vasem misljenju, najlakse izvuklo iz situacije u kojoj se nalazimo?

Ništa od ponudjenog nama niti pomoći niti odmoći može!

Zaokret za 180 stepeni, vlast sa jasno oročenim i proklamovanim ciljevima i veliki rad :aha:

Kako je to nemoguće posebno kad su vlasti u pitanju onda je verovatno onaj pomenuti meteor realnii, neće nam ni on rešiti probleme, ali prekratiće nam muke, a i druge će spasiti nas :roll:
 
Još kad bismo počeli s proizvodnjom nekih podvrsta.

Zaboravio sam i primenu u medicini konoplje...

Mnogo bre tu konoplju zapostavljaju, koliko bi samo ljudi spasila zivot u saobracajkama....

Ford je napravio jedan model 70tih, sa haubom, krovom i branikom od konoplje, bio je super otporan na sudare, sve limene aute bi razneo oko sebe, a sa istim materijalom, dakle konoplja na konoplju, lagano bi doslo do deformacije branika i haube pri 100km/h.

Kad bi ovi nasi mentoli oterali Fiat, ulozili jednu milijardu u Zastavu, uradili auto od konoplje, pa to bi bio najprodavaniji auto godine, mozda i decenije...
Samo je problem sto je konoplja zabranjena od ujke, rusa, eu i arapa jer bi oni propali kad bi konoplja preuzela gorivo i rude...
 

Back
Top