blagonaklonost...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
voleo bi da mi neko pojasni zbog čega žene mnogo blagonaklonije gledaju na lezbose (čak neretko čujem da bi rado učestvovale u tome), nego što muškarci gledaju na pedere...?
hvala na eventualnim odgovorima...
 
voleo bi da mi neko pojasni zbog čega žene mnogo blagonaklonije gledaju na lezbose (čak neretko čujem da bi rado učestvovale u tome), nego što muškarci gledaju na pedere...?
hvala na eventualnim odgovorima...


I ja bih volela da znam, a pre bih sa svoje tacke rekla da muskarci cesto gledaju blagonaklono na lezbo, a definitivno ne bih ucestvovala i ne gledam blagonaklono... :)
 
to sma i ja razmisljala. mozda zato sto se zenski princip ne narusava, ako se maze dve zene, narocito ako su u pitanju bi, dok se muski princip totalno rusi kada jedan trpa drugoga. gube na muzevnosti, mozda je zato manja tolerancija. :think:
 
voleo bi da mi neko pojasni zbog čega žene mnogo blagonaklonije gledaju na lezbose (čak neretko čujem da bi rado učestvovale u tome), nego što muškarci gledaju na pedere...?
hvala na eventualnim odgovorima...
Мени је интересантан феномен типова који презиру и који се згражавају педера (значи, одрали би их од батина), а са друге стране готиве исто такву
накарадну појаву као што је лезбијање (међусобно лизање две лезбејкаче), и једну такву радњу максимално одобравају - у фазону, вау ал` је ово секси.

Лицемерје.
 
Мени је интересантан феномен типова који презиру и који се згражавају педера (значи, одрали би их од батина), а са друге стране готиве исто такву
накарадну појаву као што је лезбијање (међусобно лизање две лезбејкаче), и једну такву радњу максимално одобравају - у фазону, вау ал` је ово секси.

Лицемерје.
da, to i mene zanima...i prvo sam mislio tako da postavim pitanje, al svejedno...dođe mu to na isto...
 
To je macho svet, muskarcu ne sme nista oko anusa da se mota, ni prst ni jezik zene, nista, ni stimulisanje prostate, sve je to udar na muskost i pederluk. Muskarac je da *ebe, da gura u rupe, vagine, anuse, usta, nikako njemu ne sme da udje, jer ona se gubi osecaj muskosti, tj. pada se u podredjeni polozaj, jer ko prima, podredjen je.
 

Back
Top