kako ugruvati matorku?

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
e jadna dogodovstina iz vojske kao uvod i tema za razmisljanje.
sve se desava u krugu kbc-a na petrovaradinu, drugar i ja lezimo u bolnici.
on zbog polnih bolesti a ja isfoliro nesto sa glavom
i sine ima u krugu bolnice park a u parku crkvica i ispred klupica
i nazdvojica sedimo tu bas ispred crkve i njamoke i smejemo se, ono zezamo se i prishljamchi nam se neki penzijonisani pukovnik
on stoji pored nas i smeje se, ponekad nesto doda i tako, ucestvuje lepo mu
medjutim posto je u crkvici bila neka sluzba bila tu i gomila svestenih lica, a medju njima i jedna 35ogodishnja *popadija, lepa zgodna i skroz opicena
njozi bilo zanimljivo el se nas dvojica cerekamo ko budale te se otudji od popova sa nekom bezobraznom izrekom i dodje kod nas
a osim toga ovaj drugar onako, ali ja lep, zgodan, intelegentan, obrazovan, bogat, sharmanta, markantan... sve sto jedna 35ogodishnja popadija moze da pozeli od jednog tako tipicnog alfa muzjaka!
e, kuriozitet je sto kako je ona dosla i pocela da prica sa nama pukovnik je utjuto skroz, ni rec nije progovorijo... mislim da se vise nije ni smejao
i ok, mi se zezali shnjome, ona luda ko kuhrac i koma zezanje jedno 15-ak min. i sa osmehom ode pozdravljajuci nas i zeleci nam lake vojnicke dane i brz oporavak, samo ne znam od cega oporavak
elem, kako je ona otisla a pukovnik se oglasi, krene recenicu sa '' he zivote, jaoj''
kaze- e deco moja ove su vam najopasnije, 35 - 40 naj naj. ja kad sam bijo vasih godina pa uhvatim jednu takvu da djeljem i djelji djelji djelji skoro celu noc, pa i ne mogu vise izdaju me noge.
i mislim u sebi '' eh al sam te odro ko musa jarca'' kad ona oce jos!
ja ne znam de cu sa sobom, klecaju mi kolena a ona drhti i kaze '' il me jehbi il me udri'' a ja nisam mogo vise da jehbem pa udri udri udri... :)

a kako vi?


ps. * supruga onog bradatog cike sto pwca decake
 

Back
Top