Njen najbolji prijatelj

A sta ako je on faca i ona se svuda hvali kao joj je on drug?

moze da bude izvajanog tela, lep ko apolon, sa prangijom od 35 I gomilom kesha
ako je samo drug toliko dugo pishi propalo
eventualno moze da proba da ti upropasti s njom ako bas zapne da te kleveta ali sumnjam da uspe...ako te takva sutne to svakako nije zbog njega ili sta je reko lol

- - - - - - - - - -

Pa mozda ih smara, spletkari, ogovara kao alapaca, a ona nikako u to da poveruje, vec naseda

nisu zene tako naivne
 
Znas kako, ja to posmatram malo drugacije, hajde da sebe zamislim na mestu tog momka (momka, a ne "prijatelja")

U postavci teme se kaze da on (prijatelj) svakog njenog udvaraca pokusava da ukloni, odvoji od nje i da je vrlo verovatno da se izmedju njih dvoje nesto i dogodilo u proslosti...
Dalje, niko nije ni pristao niti je lud da pristane na takve uslove jer je vise nego ocigledna stvar.
Pitanje je sta uraditi?

I nije isto ako je ta veza u samom zacetku ili se npr. taj prijatelj odnekud pojavio iznenada, tipa iz inostranstva i sl, a veza je ihahaj u toku....razmisli...
Nije isto kad je njen momak ljubomoran i kad mu pravi smetnju neki tamo bezvezni prijatelj ili ovaj opisan (jer to moze biti sa velikim razlogom).
Pa cak ne mora biti ni ljubomoran, sto kaze mp5, bitan je princip.

Jako je bitno po meni i kako se ona u svemu tome pokaze (ja sam uzela za predpostavku da je duza veza u pitanju).

Uredu je da kuliras ako nisi siguran, ako si si siguran sta taj "prijatelj" radi i pokusava vreme je da delujes, na koji tacno nacin sada je diskutabilno.
Licno bih prvo porazgovarala sa svojim momkom, ovde u pitanju devojka, a potom delovala...na kraju bi bilo izaberi ili odebi (verovatno),.... sad kazem zavisi i u kojoj fazi je veza....

Unisti vas ljubomora.

mogla bi recimo da kazes da ne zelis da se vidjas sa nekim njegovim drugaricama jer ti se ne dopadaju....ali da mu zabranis druzenje ili da ga ucenjujes to ne ide.
Drugo je ako imas materijala za neverstvo.Ali sumnja bez pokrica nije ok.
Otkud znas koliko su mu one korisne u zivotu. Mozda i ti posredno od toga uzivas .
 
Bandoglav si, zato ces izgleda i da nasednes.
Nije on nasrtljivac pa da ga oteras. On je njen drug.Mozda ju je cak i zaduzio.
Ako ne postujes njenog druga, ne postujes ni nju. Sutra neces ni njenu kevu. Tako ti stvari stoje a ti biraj...oces li da gadjas kamenjem ili da mislis tintarom.
:eek: Pa covek u temi kaze da ovaj perfidno smislja cake da rastavi nju sa drugima.
Kako mozes da uporedjujes nekog "prijatelja" sa necijom kevom, caletom, sestrom, mozda buducim muzem/zenom...
 
:eek: Pa covek u temi kaze da ovaj perfidno smislja cake da rastavi nju sa drugima.
Kako mozes da uporedjujes nekog "prijatelja" sa necijom kevom, caletom, sestrom, mozda buducim muzem/zenom...

Управо о томе и причам, не бих ја њега ошамарио зато што је "конкуренција", већ зато што је слина, а ја такве људе не подносим. Па и да немаш на крају ништа са њом небитно је има девојака колико хоћеш, само му стави до знања да си провалио игру и шта га чека. То је то.
 
Одвоји мићка са стране и реци му да ћеш му обе ноге поломити настави ли да се бави том работом, он ће то потрчати да каже да би ти испао као насилник, ти се правиш блесав и окривиш њега да сере како би вас раздвојио јер се потајно ложи на њу, она ће да поверује и дистанцираће се од њега, кроз неко време ти му заиста поломиш обе ноге јер је фуњара и понаша се као жена а то је за мушкарца недопустиво, али он тад већ њој неће бити битан, а не може ни да докаже да си ти. Ето укратко. Јер такве ликове само треба шамарати.

A,zasto mislis da se sve resava na nasilan nacin?Ako ne mozes recima,jednostavno na sve to samo treba staviti tacku...ali bez samara :)
 
Unisti vas ljubomora.

mogla bi recimo da kazes da ne zelis da se vidjas sa nekim njegovim drugaricama jer ti se ne dopadaju....ali da mu zabranis druzenje ili da ga ucenjujes to ne ide.
Drugo je ako imas materijala za neverstvo.Ali sumnja bez pokrica nije ok.
Otkud znas koliko su mu one korisne u zivotu. Mozda i ti posredno od toga uzivas .

Sta bre, mozda, mozda ovo-ono , govorimo o jasnoj i jasnim situacijama, ja ne govorim ovo bezveze, cak sam u prvom postu napisala da moze ova prica biti vrlo gadna, pa cak iako su u pitanju musko-muska prijateljstva, zensko-zenska, a ne samo musko-zenski odnosi...
Kakva ljubomora? Ne razumem. Nije nikakva ucena, to je zadnje sto je potrebno, ali ako ne ide, cao -zdravo, necu valjda da trpim dve budale celog zivota.
 
[SIZE=4:
Derer[/SIZE];25798569]moze da bude izvajanog tela, lep ko apolon, sa prangijom od 35 I gomilom kesha
ako je samo drug toliko dugo pishi propalo
eventualno moze da proba da ti upropasti s njom ako bas zapne da te kleveta ali sumnjam da uspe...ako te takva sutne to svakako nije zbog njega ili sta je reko lol


nisi skapirao.
Sta ako on u stvari hoce da oni budu samo drugovi?
 
[SIZE=4:
Derer[/SIZE];25798569]moze da bude izvajanog tela, lep ko apolon, sa prangijom od 35 I gomilom kesha
ako je samo drug toliko dugo pishi propalo
eventualno moze da proba da ti upropasti s njom ako bas zapne da te kleveta ali sumnjam da uspe...ako te takva sutne to svakako nije zbog njega ili sta je reko lol


nisi skapirao.
Sta ako on u stvari hoce da oni budu samo drugovi?

ti nisi skapirao postavku teme
kaze covek da se lik ocigledno lozi na nju
 
Sta bre, mozda, mozda ovo-ono , govorimo o jasnoj i jasnim situacijama, ja ne govorim ovo bezveze, cak sam u prvom postu napisala da moze ova prica biti vrlo gadna, pa cak iako su u pitanju musko-muska prijateljstva, zensko-zenska, a ne samo musko-zenski odnosi...
Kakva ljubomora? Ne razumem. Nije nikakva ucena, to je zadnje sto je potrebno, ali ako ne ide, cao -zdravo, necu valjda da trpim dve budale celog zivota.

Sta ne ide? Sve ide super. To sto si ti ljubomorna na njegove drugarice, to je tvoj problem ako one ni u kom slucaju ne ometaju vezu.
Ako ometaju, stvar je do njega da to spreci a ne do tebe, da ih tamo nesto samaras i slicno.
Znaci on treba da im kaze da nece da slusa nikakve price na racun svoje devojke i tacka.
 
Znas li ti sta sve taste pricaju za svoje zetove?

- - - - - - - - - -

Sta ne ide? Sve ide super. To sto si ti ljubomorna na njegove drugarice, to je tvoj problem ako one ni u kom slucajune ometaju vezu.
Ako ometaju, stvar je do njega da to spreci a ne do tebe, da ih tamo nesto samaras i slicno.
Znaci on treba da im kaze da nece da slusa nikakve price na racun svoje devojke i tacka.

Pa otac i majka su rod a "prijatelj" koji srecu kvari ni rod ni pomoz' Bog...

Oboje jednako trebamo pod tim okolnostima da se borimo kako znamo i umemo za nasu vezu na razne nacine,(ukoliko je u pitanju veza), a ja nisam samaranje ni pominjala...
 
Znas li ti sta sve taste pricaju za svoje zetove?

- - - - - - - - - -



Pa otac i majka su rod a "prijatelj" koji srecu kvari ni rod ni pomoz' Bog...

Oboje jednako trebamo pod tim okolnostima da se borimo kako znamo i umemo za nasu vezu na razne nacine,(ukoliko je u pitanju veza), a ja nisam samaranje ni pominjala...

Tvoj je posao da svojg muza zastitis od svojih rodjaka i prijatelja a njegov je posao da tebe zastiti od svojih rodjaka i prijatelja ; nikako da se on nesto prepire i samara sa tvojom rodbinom ili ti sa njegovom.
To treba da je princip... a ne da bijes nekog tamo zato sto ti se ne svidja.Pa tako i sam mozes da dobijes preko ckepi.
 

Back
Top